Мати-в-прави, які звикли провести вихідні на кухні сина

Про зв'язок матері-в-прави і дочки-в-прави може сперечатися назавжди, але не погоджуватися на думки. Для однієї дівчини, мама-в-одному стає другою матір'ю, а для іншого - безперервний головний біль. Редакція "Сайт" Я покажу вам історію нашого читача, юна дочка-завдяки в одній точці, зробила зрозуміло, що мати-в-право не належить в її будинку. Давайте спробуємо розібратися разом з тим, яка сторона правди знаходиться.



Після весілля сина, я часто побував з дочкою-завженням. Я спробував зробити щось краще. Ми були щасливі, мій дочок-в-одному був першим, щоб приготувати. Я радий, що мої зусилля були оцінені. Я був дуже щасливим, щоб мати теплий і щирий зв'язок з дітьми.

Але один день, коли я відвідував їх, був тільки дочка в домашніх умовах. Починаємо пити чай. Все було як звичайно, крім одного: Я побачила, що мій дочок-в-завжився, щоб розповісти мені щось. Після того, як багато думки, вона запитала мене. Увійти Вони часто відвідують. У мене є мій син. Коли я чую ці слова, я помітив свого роду небезпеки в очах.

389590 Р

Після цієї розмови я природно припинив до сина. Відвідував нас регулярно, але завжди самостійно. Його дружина ніколи не прийшла з ним. Зробив мене щасливим і сумним одночасно. Я завжди хотів миру і розуміння в сім'ї. І ця жінка руйнувала все з її самогубним ставленням до своїх рідних. Наскільки я бачу ситуацію, нічого не залежить від мене.



Недавно був онуком. Радість цієї події просто безмежна. Мій чоловік і я спробував не турбувати нашу дочку, тому ми відвідали їх дуже рідко і тільки за запрошенням. Ми завжди намагалися взяти нашу онуку на прогулянку, щоб не бути перед нашою дочкою. По суті, мій чоловік і я був досить.



Але якось вона для мене. Я назвав себе. І вона запропонувала сидіти з онуком на своєму будинку, поки вона пішла про свій бізнес. Найгірша частина полягає в тому, що вона не просить допомогти, але запропонувала. Як нам потрібно більше, ніж вона потребує. Так вона не може намагатися над її гордістю, апологізувати для тих слів, і просто тримати розмову з нами людиною? Ми були батьками свого чоловіка і підняли її добре. Ми не заробили нашу основну повагу та розуміння?

Я зважився все, і сказав її, щоб принести її онука до нашого будинку, бо вона сама була заборонена приїхати в будинок знову. Я пояснив, що я не хочу залишатися в будинку протягом тривалого часу і, як хтось. Після цього вона була маленькою тихою, але потім Вона погодила принести її онука.й У нас був чудовий день, ми поговорили багато з хлопчиком. Яка радість мати маленьку дитину!



Я дивую: Як ви маєте справу з дочкою-завдяком? Зберігати таку ж монету, або бути смартером і зупинитися? Я готовий прийняти перший крок для мого онука. Але це не зрозуміло, що дружина мого сина оцінить його або якщо вона потребує мене на всіх. ?



Що б ви були героїні цієї історії? Чи вірно заважати дочку в цих ситуаціях? Поведінка ваших думок в коментарях. Ми хочемо, щоб завжди були взаєморозуміння та любов у вашій родині!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное