Коли ми святкуємо День вчителя в 2023 році і який подарунок може бути представлений вашому улюбленому вчителя

У перший тиждень жовтня в Україні відзначають чудове свято – День вчителя. У 2023 році падає на неділю. Так, діти з батьками зможуть повільно подумати у вихідні дні, що прийде до улюблених вчителів в понеділок. Ми вирішили спростити завдання для наших читачів і написати список того, що подарувати на День вчителя. Поговоримо трохи про те, які подарунки недоречно. Якщо ви дійсно хочете порадувати свого вчителя і не втратити з привітанням, цей матеріал буде корисний.

р.

Перш за все, звичайно, будь-яка людина радує щирістю. Навіть якщо ви купуєте найкрасивішу листівку і ретельно підпишіть її поемою улюбленого поета, значення в ньому буде менше декількох ліній простих текстів від себе. Не хвилюйтеся, якщо ви не знайдете. фігура І кладуть вироки в рогом. Щиро дякую одержувачу. Цей вид привітання буде оригінальним.



Ми не рекомендуємо записувати в неділю і позбавляючи вчителя по телефону. Після того, як людина має вихідний день. Нехай він хоче бути тихим і насолоджуватися його солідою. Цей жест доречний тільки в тому випадку, якщо ви знаєте, що цей спосіб показує увагу конкретній людині подобається.

Що стосується квітів, то краще не експериментувати, але подарувати тим, що вчитель обов'язково сподобається. До речі, не варто купувати букети. Багато вчителів, які люблять облаштувати свої офіси. Кімнатні рослиний Якщо ви не знаєте смаки вчителя, але ви дійсно хочете приїхати з квітами, радимо вибрати щось з класики. Наприклад, підібрати свіжі троянди або тюльпани білого, червоного або рожевого кольору.

299489

При покупці цукерок краще обходити специфічні делікатеси і зупинятися на звичних поєднаннях смаків. Молоко і темний шоколад - це проста, але чудова ідея. Чим більше різноманітних інгредієнтів десерту, тим більше шансів ви не здогадуєте з подарунком. Однак, неуспішно підібрані цукерки завжди можуть передаватися і будь ласка, солодкість іншої людини.



Але в разі декоративної косметики в подарунок ситуація може бути більш неприємною. По-перше, забираючи засоби догляду для незнайомця завжди складно. І по-друге, найчастіше ці набори купуються зі знижкою. Можливо, ваш улюблений вчитель навіть не встигнути використовувати подарункові креми, коли дата закінчення терміну дії завершиться.



Також, з якоїсь причини, часто буває призначене для надання рідко використовуваного обладнання. Ми говоримо про міксери, тостери, вафлі та подібні пристрої. Якщо ви не натягували на такий подарунок, є висока ймовірність того, що він просто буде довго і нудно під товстим шаром пилу.

1 999 р.

Це найкраще, звичайно, перед святом запитати людину, щоб писати бажаний список. Подаруйте йому список необхідних речей: від простих і недорогих до фінансово значущих. Після цього, дивлячись на побажання культи майбутнього свята, вам буде легше вибрати хороший подарунок. І ви економите час мислення про те, що купити вчителя, і ви точно можете порадувати його.



Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною для вас. Нарешті, ми хочемо поділитися смішними історіями з минулого нашого колеги Інни, який працював в якості вчителя початкової школи протягом 25 років. Публікуємо її в першу людину.

Я ніколи не забув. Діти в класі подарували мені розкішну зелену пурпурину, виготовлену з крокодильної шкіри. Я не пам'ятаю, що я почав працювати в школі. І я дав клас, в якому голова батьківського комітету був обраний модним мами. Світлана Леонідівна виходила з натовпу з модними нарядами, придбаними в кращих столичних бутиках. І змагатися з нею в сенсі стилю, ніхто не з батьків інших дітей навіть збирався. Так, коли Світлана вирішила, що на День вчителя немає кращого подарунка, ніж брендований гаманець, не почула заперечень. Вона підібрала його після того, як весь клас переїхав.



Я пам'ятаю, щоб прийняти такий подарунок. Серед побажань були слова про успішну репутацію і необхідність підкреслити статус. Але гаманець крокодила не вписався в свій смак або скромний гардероб. І не було жодного переказу, тому що друзі-вчительники також віддали перевагу більш стриманим аксесуарам. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное