У неділю вона відвідала свою дочку-завдяки, неперевершено кричу, коли вона побачила стан своєї квартири.

Не в кожній сім'ї відносини доньки-в-прави і мати-в-право розвивається плавно. Іноді проблеми можуть початися через тріфлі, а іноді взаємні претензії досить виправдані і накопичуються щодня. Таким чином, дочка-в-завдяки і мама-в-завдяки знають один одного, чим складніше для них переносить один одного.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділила історію матері-в-прави, який швидко зрозумів, що її дочка-в-одному... Безпосереднійй Але здається, що син жінки досить щасливий з дружиною і готовий її захистити. Чи варто втручатися в молоду сім'ю?



Вже на першій зустрічі я зрозумів, що ця дівчина не готова до шлюбу. Не про свій вік, вона була 23. Проблема в тому, що не має сенсу відповідальності. Але мій син не здавалося зрозуміти, що Оксана пише.

Коли він приніс її зустрітися з нами, Таня дуже стримана. Сидіння тихо, просто приховує. Але коли переїхали до дивана після чаю, здавалося мені, що вона забута про нашу присутність. Я занурю в мій телефон і сісти всю ніч. Пізніше син сказав, що Таня в ситуації, і вони подав заяву на реєстрацію.

р.

А замість того, щоб вийти на шлюб, вони підписалися і з друзями в кафе. До того, як дитина народилася, вони вирішили залишитися з нами. Я боївся, що я не знайшов спільну мову з цією дівчиною, але все пройшло гладко. Вона використовується для розірвання з телефону і допомогти мені з очищенням і приготуванням їжі. Виявилося, що вона варилася дуже добре. Я заспокоївся трохи.

До дня народження нашої онуки ми зняли молоду квартиру біля нашого будинку, кладемо її на замовлення. Моя сина розповіла, що ми не заважали в житті, ми також будемо нудьгувати. Але якщо потрібна наша допомога, ми завжди там.

711252

Після розряду вони зустрілися як вони повинні. Мій син дав Таня дорогою таблицею. Збережіть дружину, щоб знайти корисну інформацію для догляду за дитиною. Ми відсвяткували народження онука з нами, а потім приймали молоді в оренду квартиру.

Це кілька днів. За тиждень. І ніхто не зателефонував. Але я хочу бачити мій онук. Я не можу стояти його, перший Неділю. Я купив підгузників для просування, взяв фрукти і пішов на візит.

Моя сина не була вдома, Таня відкрив двері. Вона не тримала дитину, але телефон. У передпокої не було. Це був мені!

196775

В квартирі, хоча є обов'язково пральна машина в квартирі. На кухні з'явилася гора немитаних страв, які ніхто не хоче мити після застібки. Як це можливо?

Я пішов на мій номер. Далі до дитячого ліжка є журнальний столик, планшет зверху. Дочка-в-права вже поклала свій телефон і зосередилася на планшеті.

Я з дитиною і він вологий. Я змив його, вдягнув його сухий, почав змащувати його. І чекав на момент і подивився на те, що дочка-в-завдяже в планшеті. Це гра! Ніщо корисно. Там бруду всюди, вологий малюк, і вона грає ігри?



Вона чекала до тих пір, поки дитина впав, і пішов. Я назвав сина на вулиці і не допомогла йому. Я сказав, що я думав про свою недбалу дружину. Покинув, що власники квартири, коли вони бачать це мес, відразу ж приділяють. Я не даю їм жити з мене більше. Не маленький!

Він занурився на мене. Я просто сльозився в очах. Всі права, син, він працює, і у вихідні він хоче зустрітися з друзями, відпочивати. Але Таня в домашніх умовах. Дайте мені трохи вільного часу. І вона не може мити, ні дитини змінити або видалити.

Габаритний зображення

Як ви поясните, що вона мати, не маленька дівчина, до якої ви обслуговуєте таблетки гри? Я не можу прийняти, що таблетки від неї, так що вона може зробити щось навколо будинку.

Я не можу уявити, що мій онук буде жити в такій поросятості, але ніхто не сподівався, що дочка-в-завдання раптом стане гарною господинею, Оксани скаржиться.

р

Можливо, молоді люди ще не встигли створити свій шлях життя, адже вони живуть окремо лише кілька днів. Так, і удача з дитиною, ймовірно, вистачить міцності від дочки. Таким чином, занадто рано, щоб зробити висновки і сказати, що дочка-взагалі є нездатною людиною.

По-іншому. молодий Не дивно, що не все працює. Але нехай молодим батькам навчаються від своїх помилок і будувати їх життя максимально комфортним, оскільки вони є. Тому не варто турбуватися про це. Не менше зараз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное