Так як мій мама відрестав, мій чоловік і я допомагав їй гроші, але недавно вона робила щось.

Що сказати, коли всі знають, які люди мають. пенсійний мінімумй Навіть якщо досвід роботи є величезним і знайти несправність, в цілому, немає нічого зробити, держава все одно виділяє тільки деякі пінгини. На допомогу дітям або онукам залишається тільки терпіння і надія. Не можна забувати про те, що світ в старій старій або ж жити спокійним, неякісним життям як завжди. Економія, постійний пошук акцій в супермаркетах і подорожах громадського транспорту. Що ще залишилося?



Не забудьте про звичайних людей, які просто не можуть дозволити собі допомогти батькам. Діти повинні бути одягнені, одягнені, зібрані в школу і не залишені голодні. Де будуть додаткові заощадження для підтримки гідного життя батьків? Таким чином, останніми банками, які свідчать про те, що статистика кредитування населення тільки зростає. Але позика, як ви знаєте, коли ви приймаєте чужі гроші на деякий час, і дайте кров, і назавжди.

Наша сім'я досить довго спробувала сформувати свій бюджет таким чином, щоб ми могли жити нормально, не заощаджуючи занадто багато, але не заперечуючи нічого. В останні роки вона стала більш-менш успішним. Добро, що батьки подарували чоловіка двокімнатної квартири на весілля. Подарунок, він пішов до нього своїм дідом. А ще, не знімний, але самостійно.

На ремонті пішло велика порція обох наших зарплат. Бо, ви знаєте, килимове королівство - останнє століття. Багато пилу, запахів, спогадів інших людей. Знову ж таки запрошують гостей. Не кажучи вже про радянські меблі, які навіть після перефарбовування виглядають дуже несучасно. Я намагався відтворити чоловіка, надихнув відео YouTube. Але це насправді виглядає досить дешево.



Пелешки мали поступово, приміщення по кімнаті, відновлення замовлення і комфорту в сім'ї гнізда. І з'явилася перша дитина, і ми трохи стукли. Але син виріс, чоловік просувався і ми почали робити старий. Сьогодні вистачить нові, якісні матеріали. Ви можете навіть навчитися встановлювати їх самостійно, є гроші. Як мінімум я думав, що спосіб. Мій чоловік підтримав мене в усьому.

Але потім я знову вагітна. Тексти пісень, а це означає: І це зроблено мені, подивитися на речі в новому шляху. Ми робимо весь ремонт, okay. А потім що? Мій чоловік і я в одному номері і діти в іншому місці. Це не працює, це занадто щільно. Тоді вони виростуть і будуть постійними колясками, уточнюючими відносинами через брак простору. Тим не менш, я чекаю дівчину. Ми повинні розширити, і ми не маємо грошей. Що робити?



Пілінги Моя мама - пансіонат. Проживала все життя з батьком у трикімнатній квартирі, просторій квартирі. Але тепер вона живе там окремо. Довгий час, і вона повинна платити багато для комунального житла, особливо взимку. Чому виникає стільки кімнат для самотньої людини? Тільки більш-менш стійкий чистка займає кілька днів. Так я пропонував перемикач. Це старий, але не старий. В той час як ми практично робимо з нашими. Чи не так погано?

Але вона не була. Він не хоче рухатися, навіть якщо ви робите. Вона каже, що вона хоче жити з власного будинку, вона має друзів і комфортний район. Хоча, для мене, це звичайний спальний мішок. Так само, як нам. Але це ще не точка. Я її єдина дочка. Чому ми йдемо на будь-які принципи, якщо ми не просто запитуємо, але на бізнесі? Відповідь – тиша. Чи справді це говорить, що з віком характер людини ніколи не змінюється на краще?



Мій чоловік почав рмувати. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Моя пенсія невелика, тому потрібна допомога. Дякуємо Богу батькам, які роблять все для себе. Але для моєї матері ми регулярно купуємо деякі продукти. Не щось цікаве, звичайно. Але злаки, курка, яйця і хліб завжди знаходяться в її будинку. І перед тим, що не було проблем, нехай поодинці претензій на його частину.



Але в зв'язку з положенням матері про обмін квартир мій чоловік неодноразово скаржився на мене, що він незадоволений цією політикою. Я, безумовно, заспокоїв його вниз. Але я також розумію, що це не зроблено. Мати, в свою чергу, з'являється все більше і більше відчуттів. Тепер вона каже, що це займе багато грошей, щоб зібрати і зареєструвати всі види нових документів. Насправді це не швидко.

Це правда, але якщо ви починаєте це зараз, це буде набагато простіше пізніше. Ми просто повинні піти на зустріч. Я втомлюся до неї, особливо з живітцем. Але мій мама має свої думки про це. І нічого не можна робити про це.



Чи мав хто-небудь таку практику в житті? Цікаво, як ти чи кого-небудь знаєш. Коли я даю народження другого разу, це буде пекти. Маленький номер, розбитий чоловік, крівельний малюк. І це не буде легко для мого сина. І все через утрудненість однієї людини. Сімейні обставини не жарти. Ви повинні спробувати подолати їх якось. Мій чоловік і я в процесі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное