Моя сина тримала всю ніч, відкинувшись пізно і почула мій мама-в-право кинути бочку на мене.

Це просто так, що ми не повинні любити всіх. По суті, ніхто не повинен показувати симпатію для нас. Для цього існують недоліки, які допомагають розгладити зв'язок двох різних людей. Але не кожен погоджується дотримуватися їх. Вечірня родина. Наприклад, мама Анни не прилипає до будь-якої концепції і говорить багато речей, які ще один матері-в-завдання не дозволить собі. І Ганна повинна подолати напад, тільки на завершення. Особливо сумний, що вже має улюблену дочку. Але це не Анна.



З любов'ю дочки Анна і Олег. Вони мають 5-річний син, який вони люблять. На жаль, Коля не може похвалитися здоров'ям. Дитина вимагає постійного догляду. Згодом батьки усвідомили, що хтось повинен залишити свою роботу для сина. І був Анна.

Кілька днів на тиждень, він і син його відвідали різні лікарі і пішли на процедури, щоб сприяти здоров'ю. Хоча це поліпшило загальний стан імунітету, він не врятував Колю від сезонних недуг. З настанням осені хлопчик став слабким, а незабаром Анна сидить поруч з ним і перевірила термометр.



Одного разу вона мала провести всю ніч з сином. Дитина не може спати до 4 ранку. Нав’язлива Анна не може доходити до свого ліжка і кинутися поруч з сином. Вона пробудувала голоси від кухні. На годиннику було понад 11, Анна поцікавила чола сплячого хлопчика - не спекотна.

до Що це таке, Anya все ще дупа? – свідомо просив мати-в-праву. Я думаю, що вона просто потрапила тут.

- Вона і Koley сати всю ніч. Нехай він відпочив, Олег відповів.

- Так що? Дітям необхідно контролювати весь час. Тут можна спостерігати інші мами і будинком і дитиною. Ведуться роботи. Будь-яка слабка або просто лаціна.



У зв’язку з матір’ю Анни не працювала з початку. І це все про її попередника - Олега екс-дружина. Не дивлячись на вік шлюбу, для матері-завдання, ця жінка була майже стандартом ідеальної доньки-завдання. Тому тільки Анна кладе її весільне кільце на своєму пальці, порівняння з її екс-людейним впало на неї з регулярністю снігу взимку.

Анна взяла нейтральну позицію. Відповідаючи її материнським атакам, що означають конфлікт, і вона не хоче. Тому не звертати увагу на коментарі та порівняння. Головне, що вона має люблячий чоловік і чудова дитина. Незважаючи на те, що вона ще болить моменти, коли мама-в-права починає «оброблювати» Олег.



Я не маю сумнівів про чоловіка, якщо не за його зауваження. В одній точці, він почав проповідувати Анну не маючи свіжої вечері (хоча вона і її син провів весь день в процедурах), для поганого прибирання і так далі. Коли фрази почали з'являтися, що почалася з слів «Чи є інші дружини...» Анна розуміла, де вітер був удар. Вона спробувала поговорити з Олегом і знову пояснила ситуацію. Вона просто не встигає зробити багато речей через стан здоров'я Kohli. І це було їх взаємне рішення. Але Олег не здавалося чути її.

до Дитина з першого шлюбу не хвора, він сказав. - Можливо, ви просто погану матір'ю.

Анна була в шоку. Овердравляв її.

до Якщо ви не схожа на те, що я дивлю Koley, якщо ви думаєте, що я погана дружина і мати, повернутися до свого роду. Ваша улюблена донька-в-завдя.

Приніс Олегу своїм почуттям. Він почав апологізувати, але Анна розуміла, що вона була вся вини її матері-завдання і її постійні вказівки до сина. Вони в кінцевому підсумку конденсуються.



Одного дня перед виїздом за процедури Анна ліва борщ в холодильнику на вечерю і написав про неї чоловікові. Коли вона повернулася, вона мала цікава картина на кухні: Олег сидів на столі і їсти гарячі пироги, що його мати-в-право приніс його. Вона витримала сина і на очах Анни, що надійшло у глухих:

до О, ваш дружина тут!

до У холодильнику на вечерю є борщ. Чому котлети?

- Адже людина повинна служити всім гарячим. Цей спосіб він буде відчувати себе любов і турботу.

Анна взяла Коля для миття рук у ванній кімнаті. На акумуляторі вона побачила, що син промивається.

- Я збираюся мити їх вже, Анна не могла стояти її. - Чому ви це робили?

- Чи знаєте я, коли ви будете робити пральню? Я вирішив допомогти. Я шукав довго. Не дивно з такою матір'ю.

Після цих слів, Анна пішла в спальню і почала упаковку.

до А, де ви їдете? - Олег боявся і кинувся в кімнату за дружину.

до Для батьків. Я не власник цього будинку, і я не можу конкурувати з матір'ю або дружиною. Уявіть собі, що мій батько приїжджає до нас і подбає про ваш бізнес під час розкатування всіх, як ви не знаєте. Ви хотіли б?

Нарешті, Олег почав отримувати суть того, що сталося. Він попросив матері з квартири і почав апологуватися. Він зрозумів, що його мати занадто сильно вплинули на нього, і зараз Олег зрозумів, що зв'язок має бути обмеженим.



Після того, як Коляй пішов на ліжко, Анна і Олег поговорили всю ніч. Вони усвідомили, що їх зв'язок все ще мало працювати. І це постійне перебування родичів у житті їх негативно впливає на сімейне життя. На наступний день Олег назвав його матір'ю і кладуть всі точки на i. Звісно, мама не захотіли про цей результат і тільки христина:

до Що собака з вами. Тільки тоді мені не скаржаться.

Після цього Анна змогла спокійно дихати.

Яким чином Олег не кладав всіх меж з матір'ю раніше? Чи є дійсно улюблена дочка-в-одному для Олега, або це просто примітка, щоб зробити зауваження про поточну пристрасть сина? Чому не варто переносити негативне ставлення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное