Після того, як мій батько пішов, моя мама стала хворою, вона погодилася взяти сусіда, який я пообіцяв щедро нагородити.

«Меми дитинства не найяскравіші», – розповідає Ігор Ігор. Хлопець виросла в країні. Протягом свого дитинства він спробував допомогти мамі стільки, скільки він міг. Після того, як матері не залишилося родичів, вона не встигла чекати допомоги. Здається, що світ повинен бути збалансований: смуга чорна, смуга біла. Але іноді здається, що життя складається тільки з чорних смуг.



Я народився в бідній сім'ї, ми жили скромно, але якось зробили кінці. І коли я був 5 років, мій тато. Моя мама повинна виглядати після мене і подбати про мій тато між змінами на роботі. Я не можу допомогти мамі, тому що я був занадто молодий, щоб зрозуміти. Дад лежав, і його родичі ходили на десяту дорогу навколо нашого будинку.

88099 р.

Після закінчення я пішов до міста, щоб піти в коледж. Я був сподіватися, щоб знайти постійне завдання, щоб допомогти мами, але гроші від роботи в режимі реального часу було досить для їжі. Я був економний, так що я можу надіслати гроші на мами. Світ не позбавлений людей. У коледжі кав'ярня, я часто залишився, щоб закінчити свою їжу. У кухарях знала мене, вони добре лікували, з розумінням. І коли я збираюся відвідати мою матір'ю, вони запакували хліб, крупи і пару порятунок в моєму мішку.



Після школи я дізнався, що моя мама була приурочена з будинку. Вона була просто втратила свого чоловіка, а родичі повідомили про те, що будинок належав її матері, і що її мати не мав права жити в ньому. Тоді вона почала відчувати себе погано. Я не знаю, що робити. Не було причин, щоб повернутися в село, не було роботи або житла. У місті жив у гуртожитку з другом. Я вгадаю, що я був удачливий, тому що був самотній міст в наступному номері.



Ми часто зустрічаємо на кухні і спілкуємось. Коли я розповів про свою ситуацію, вона погодила залишитися з мамою на деякий час. Тим не менш, в той час як мій мама був у моїй пам'яті, я став чоловічим. Вони не сплачували багато, але це був стійким доходом. Я зустрілася з дружиною. й

Після роботи я занурю в дівчину. Вона почала забирати її речі, і я на неї настала. Вона сміхалася і запропонувала взяти прогулянку. Прогуляємось, розмовляючи. У нас є багато про себе. А потім вона сказала мені, що дочка мій бос.



Я не хочу сказати, що вона мені сподобалося. Вона думала, що я дізнався, хто її да був, я перестаю говорити її. Сім'я Xenia вітає мене добре. Його батько виявився чуйною і чутливою людиною. Він купив мами квартиру, щоб жити. І я одружився. Вона і я був щасливий одружений протягом 10 років, і мій мама довго відновила і потребує онуків.

1 999 р.

Ви можете вірити або не вірити в долю, але ви ніколи не повинні відмовитися. Неважливо, як розвивається життя, варто завжди покладатися тільки на себе і не чекати знака долі. Тільки якщо ви маєте мету в житті. Це тільки тоді, коли ви готові зробити краще, що Всесвіт може досягти все. Коли ми хочемо, щоб щось дуже багато і зробити все можливе, щоб реалізувати наші плани, рано чи пізно навіть самий нещасливий час проходить, і є щасливий час зміни.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное