Цинки молодої матері

Дуже задоволена сім'єю, де мати-в-право і дочка-в-одному. І це через часті комунікації. Тим не менш, навпаки відбувається коли не допомагає Він має невеликий інтерес до життя сім’ї сина.

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо історію нашого абонента, який не відчуває підтримки матері чоловіка. Дівчина вважає, що її молодий мати-в-право не пристрасний про своє особисте життя і не піклується про своїх рідних. Це правда?

3610Р. 4200Р.



Молодий мати-в-прави Марина Петровна лише 40 років. Почалася рано і мало двох дітей. У 18 році вона породжувала чоловіка Роми, а через рік свого брата. У віці, коли він повернувся з армії. й





«Рома - це чудова сім'я. Відразу після школи Марина Петровна закінчила облікові курси та почала будувати кар’єру. В даний час вона є бухгалтером для великої компанії.

Але коли Рома перетворилася 10, батько загинув в автомобільній аварії. Ґранпаранти не встигли розраховувати на, тому Марина Петровна підняла сам хлопчиків. Вже тоді вона заявила, що після закінчення навчання школа більше не подбає про них, щоб вони дізналися свою незалежність. й





«Для своїх синів були в школі, Марина Петровна придбала їх учням. Хлопці змушені піти в бюджет, бо вона не збирається платити за школу. Вони хотіли б вибрати професію, яка буде годувати їх.

Я одружився як студенти. Мати-в-праву компенсують за частину вартості весілля, дала весільну подорож на два. І тоді я сказав про себе, і просто зникла від нашого життя. Я хотів би назвати і просити, якщо все було океї. А потім знову зникла.





У інституті, але вона припинила надання йому. «Я не збираюся підтримувати вирощену людину», - сказав Марина Петровна. Я знову зберіг своє слово.

На жаль, дочка. Привітали маму, щоб привітати, приносили величезну сумку діаперів та інших засобів гігієни. Вона поцікавила всіх і зникла знову. й





«Для того, що Марина Петровна має неоднозначне особисте життя. У будні дні вона працює, і в вихідні вона їде на велосипеді, йде на екскурсії і навіть походи. На зиму велосипеди заміщені лижами. І нещодавно вона серйозно планувала змащувати новий хлопець, з яким вона нещодавно росла на відпочинок.

На наших запитах сидіти з моїм онуком або допомогти з орендою квартири, вона просто подрібнює: «Чи це самі». Я один раз підняв дітей без дідів, і ви досягнете успіху. І вона також говорить, що якщо вона хоче мені з дитиною, вона буде маррі і подарує себе. й





«Це шамінь для такої байдужості. Коли Рома жив один, йому було достатньо грошей. Зараз є три з нас. мама Це було добре. Дуже дякую за те, що я маю власний бізнес. Але Марина Петровна дуже любить життя.

Так, іноді вона дає нам подарунки, але це занадто мало. Одного разу я дуже хворий з грипом, і вона прийшла, щоб сидіти з її грандіозним. Але тільки я відчував себе краще, як мій мама-в-завтра загинув її ручку: «Наступна до себе, маю речі, щоб зробити». І пішов вона. Чи є це нормально? Непристойна дочка-в-права просить.





Ми звикли до моделі, коли онуки готові дати останні заради дітей і онуків. І ця лінія поведінки здається багато нормальних і виправданих, тому що всі ці зусилля зроблені заради нових поколінь, які, безумовно, повинні жити фрірол, багаті, щасливі і краще.

А ось подрібнюючих дітей в догляді за ексорбітантом і знеболюючи їх з будь-яких випробувань, які ми закінчуємо? В залежності від життя людей, які всі їхні життя продовжують покладатися на будь-який, але самі? Можливо, такий радикальний відчайдуш є найкращим способом культивувати самостійність у дітей без заперечення власної можливості жити повноцінним життям?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное