Я бачу сина, щоб мене підняти.

Питання досить риторики. Що потрібно для батьківКоли вони старіють? Добре, чітко, гідний догляд і повага. Так ми привели з дитинства, тому наша наука розповідає нам, і в цілому, що там, власне, говорити про це? Але життя іноді викидає такі коліна, що не вийде відповісти на нерівномірно на ходу.

р.

Яким чином, якщо ваші батьки викликали психологічну травму з дитинства? Чи не було симпатії з них? Є ще гірші історії. Один з них ми хочемо поділитися з вами сьогодні. Можливо, вона змусить когось думати або навіть пережити свої життєві інструкції.

Коли я був маленьким, мій бабуся займався вихованням. Мої батьки працювали довго, тому немає інших варіантів. Маленька дівчина, яка бажала грати, була змушена провести дитину під суворим наглядом старшої жінки. Немає іграшок, немає подруг. Свіже повітря тільки під наглядом бабуся і максимум декількох годин на добу.

Р

У першому класі я не соціалізував. Я міг читати і писати трохи. Я вже знав кількість до сотні, або, можливо, навіть тисячі. Але це Я ніколи не змогла зробити друзів з дітьми. Мої однокласники думали, що я був занадто дивний, інтровертований і повільний. Зараз я зрозумів, що це всі мої помилки. поведінкай

По суті, я був маленьким бабусям, який не дозволяв своїх однолітків бігти в передпокої, постійно змащувати, і просто помстити у вчителя. Але я не можу нічого зробити. «правда» – мій суть. Поведінці я був приклад, але сорти нормалізували досить швидко, і від сильного А.Д. Я перетворився в хорошу дівчину.



Він був тільки в школі, що я отримав подруга. вона теж була знахідка, але вона мала свої причини: бідність і пиття батьків. Я просто почав говорити про мій бабуся. А потім я зрозумів, що вона була рубена з неї. Дочка, яка боїться її матері, як доросла, так солодка.

Коли я повернув 20, мій батько залишив нам. Я не можу стояти погода в будинку. Я дуже багато до мене, але я здавалося зрозуміти причину його відправлення. Моя мама стала ще більшою, ніж мій бабуся. Постійний репроах, edification і невдоволення приводять будь-який. Я, в свою чергу, знайшов молодий чоловік і перейшов в оренду квартиру.

Стартував бабуся. дементіяй Моя мама завжди запам'яталася батьком з останнім словом і часто кричав. У той же час вона не встигла подбати про її бабуся. Я став медсестри. Чи можете ви уявити, що це подобається, щоб піклуватися про чоловіка, який, на власній свідомості, зловживаючи вас? А потім вона стала абсолютно нестерпним.



Не коли-небудь зателефонуйте мені по назві, вона сплітає на їжі, зробив справжній маркер в кімнаті, подрібнивши стіни своїм сусідам, що деякі люди зламали. Я просто не встиг за своє особисте життя, і мої нерви почали грати трюки. Молода людина проживала довго! І я залишився таким же. дивнийй

Я тепер, щоб говорити, у дорослому віці. І ви знаєте, я розумію мій бабуся дуже добре. Я пам'ятаю цю жінку з повагою і легкою сумністю. Ви бачите, я підняв сина себе. Людина в житті ніколи не продемонструвала. І я вирішив, що моя дитина повинна бути піднята так, щоб з раннього віку він розумів, як загнати цей світ.

Подивіться на те, що відбувається сьогодні. Новини постійно про всю негативність. Діти не можуть залишити самостійно на вулиці. Студенти, я знаю, завжди були дуже жорстокими. Але тепер це новий рівень. На своїх мобільних телефонах відіграють інші приниження людей. Чи є що ви повинні бути невидимими?



Але ми пішли в хорошу школу, я не зажадав грошей і зарахував Андрія в розділі на фортепіано і англійською мовами. Так, можливо, це важко, але тоді він буде вдячний мені. Ми робимо уроки разом. Підготовка до Олімпіади. Смішні сказати, інші батьки не пам'ятають елементарних навчальних програм. Я завжди можу допомогти.

Це може звучати міцно, але я думаю, мій син кидає мене. Не зараз, звичайно, але головне. Я дав мені життя, щоб зробити його краще. Здійснити дитину самостійно. Дуже важко. Але ми залишаємо за собою нащадки, щоб там, у віці, не соромно. І подарувати комусь стакан води.

Я не їхати на відпочинок, я не даю чоловіків, я не зробив подруг. Чому це необхідно, коли сенс життя? Вирощування, отримання смартера, отримання міцності. Я все ще досить молодий і не буде, як мій бабуся, спрей на всі незліченні нещільності. Звісно, маленька свобода дитини повинна бути зрізана. Але це робить все, що не варто сприймати щось нове і корисно?



Я не думаю. Я навчаю сина, що найважливіша людина в житті його матері. Я віддав йому народження, підняв його і дав йому квиток до життя. Нехай друзі з'являються в житті, коли він росте. Вони ще не друзі, прямо, однокласники. Але в моєму віці, дитина доля Я маю на увазі нормальні умови.

В іншому випадку я не розумію, чому нам потрібна все це? Ми проводимо найкращі роки життя у дітей. Ми даємо все, що в поверненні для себе, принаймні, трохи схожий на комфорт у віці. Пансіонат? Не робіть мене сміятися. І маю впевненість у собі сина. Я підняв його хороший хлопчик. Він ніколи не забуде свою маму і підтримує її в найскладніших випадках.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное