Я така дочка

Чи можуть бути традиції та цінності родини чоловіка більш важливими, ніж їхня свобода? А що відбувається, коли родичі чоловіка зобов'язані накласти митницю своєї сім'ї, які вони не хочуть дотримуватися? Це тема, яку ми пропонуємо обговорити в коментарях сьогодні.

І до цього ми хочемо познайомитись з 37-річної Світлани, яка тільки після року шлюбу дізналася, що родина чоловіка дотримується особливих традицій.

Недавній, мій мама-завдяки, Валентина Михайлівна, відсвяткував ювілей і мій чоловік. На свято було багато сім'ї. І все було в першу чергу. Компанія не була і життєрадісна. Хтось сказав смішні історії. В ностальгічній пам'яті звучать інші. А третій завжди прийшов з тостиками, щоб пити з чіткою совістю до здоров'я дівчини дня народження.



Але в певній точці розмова перетворилася на сімейні традиції. І коли мій чоловік музин розповів мені про своє рідне найстаршим, зникнув атмосферу свята. Виходить, що в сім'ї він призначений для наймолодшої дитини, щоб залишитися з батьками навіть після весілля. І молодої дитини, як ви могли б здогадатися, був мій чоловік, Ігор.

03039, Україна

З питань, коли ми переходимо в будинок матері. І як жарт, так і в правді вони сказали, що мій дочка-в-право був поганий, так як ми ще не робили це.

Для того, щоб сказати, що я відчував плутати, щоб сказати нічого. Про її півонії, яка нещодавно висадила в країні. Тож всі питання зупинилися, а гості відволіклися на подальшу дискусію про більш цікаві теми.

р.

Я навіть думав питання про переміщення були жартами. Але через тиждень після свята, мій мати-в-право назвав мене і знову підняв тему. Ірина починала запитати, якщо ми встигли запакувати до кінця місяця, і яку кімнату ми хотіли б зайняти в своєму будинку.



Я не знаю, як розповісти її, ми не будемо рухатися. Я не хочу руйнувати стосунки з матір'ю. Так я сказав, що Ігор і я буду обговорювати це знову і як тільки ми вирішили щось, ми поінформуємо її.

р.

Моя людина не хоче обговорювати щось. Він каже: «Ми хотіли жити окремо від наших батьків, і нічого не змінив цього року. й

Але коли запитую йому повторити те ж саме до своєї сім'ї, він бальзам. Вони кажуть, що вони самі попадають з часом. Я просто не вірю...



Що б ви робили на місці Світлана? Які поради ви подаруєте нам героїні? Ми будемо вдячні, якщо ви поділитеся думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное