Син запросив, що подарувати дочку-в-праву за її день народження, тому раджу йому зробити практичний подарунок, але хто знав, що вона буде реагувати так багато.

Гроші не важливо. Але їх число є абсолютно різним! Хто є жартом, і хто є скромною повсякденною залізністю наших днів. Гроші не можуть купити щастя, але це може спрощувати життя. Зробіть його більш комфортним і надійним. І ставлення до грошей може розкрити справжню суть людини. Які диявола не знайдені в цьому басейні ...



Мої батьки і бабуся навчають мене жити за принципом «все в сім'ї». Купити щось для будинку першим. Залишилось грошей – ви можете лікувати себе на щось. Але чоловік і діти приходять першим!

Це правило, що допомогли мені перебудувати будинок і покласти два дітей на ноги. Вони подарували їм гарну освіту і сплачували за кожне весілля. Я дізнався, щоб зберегти і зберегти гроші за запас, тому вони завжди в нашій родині.



Я не молодий, я зустрів мій 55 рік. Я пам'ятаю золоті дні моєї молоді, коли гості були більш радісними, ніж подарунки. Про це ніхто не зробив. Все було чисто символічно. З серця! Подарунок не було.

Я пам'ятаю набір, що наші колеги подарували свої 30-річчя. Ця розкіш повинна стояти в тротуарі, в найбільшому місці! Ні з цих порцелянових чашок відвертого чаю, оскільки вони були дорогі як пам'ять.

А коли мій чоловік запитав мене, що подарувати на день народження або 8 березня, я завжди замовив тільки необхідні і корисні речі. Мій чоловік дуже розумний, економічний чоловік. Пилосос дасть мені набір горщиків, новий залізо або каструлі. Чому я не користуюсь кожним днем?



Хто хороший господиня? Я не маю синдрому Плюшкіна, так що речі не отримують пилу в шафах і мезоні. Я намагаюся використовувати все, що вони дають мені. Я отримав дух від сестри, наприклад. Не точно мій запах, але кинути його далеко, є патологією. Ви можете сплетіти один раз на місяць. Або якщо моя дочка не вписала помаду, туші або річ - з вдячністю візьміть себе. Я зшиваю його, я пришив її, тому це новий для вас. І ви не витрачаєте занадто багато грошей.

Так, я не знаю щось! Навіть якщо домашня рага піднімається, я миттєво кладаю її на сковороді, то в тортах. І їсти так ви не можете перетягнути її вухами. Коли компот сметани, я не засипаю його. Змийте окропом, трохи засоліть, ніхто не помітить різницю.



Ось як я піднявся. господиня повинна робити все для своєї сім'ї. Ось чому я поставляє для будь-якого випадку життя. Сумка цукру і гречки, пакет макаронів, борошна і солі. Що навчається бабуся. Він знає, що голод і труднощі.

Можливо, ми не отримали разом з Наталою через різні погляди на сімейну економіку та домогосподарства. Це мій сестра-в-право. Не Наталя, Наталя. Вона любить називати це. І повіряє відповідно. Неважливо, скільки грошей ваш син не дає їй, він займе. Чистий самогуб. Коли ми побачимо її, вона нова. Спідниця нова, сумка. Є так багато косметичних засобів, які можна навіть вирізати в базарі. Що таке гроші. Головне, щоб мати більше!



Скільки разів зробив мій син і я сперечався над цими начинками? Він за дружину, очевидно. Саса Наталаша працює, має право витрачати гроші на себе. Але я знаю, що вона просто в роті, а не робота. Я походжу в мій син - все погано, просто. Наталія не схожа на приготування їжі. Замовити доставку по ресторану. Про нас

Моя сина попросив мене порадувати, що подарувати дружині на 25 день народження. Я хотів дати йому гроші, але я припинив його. Він знову скаже. Я раджу зробити корисний подарунок. Принаймні той же кухонний процесор. Може бути дочка-в-право буде краще годувати сина.



Дитина слухала мене і вибрав дорогий урожайність відомого бренду. Я б стрибав на стелю з такою красою. Він віджує сік і відрізає картоплю і замішує тісто. З помічником, як і на кухні, буде потрібно хвилин, не годин. Що про Наталі? Поставте на вечірку незабутню «душку». Готель знаходиться поруч з...

Гроші не головне Дочка-в-одному не відступала. Наталя був лютий. Вона не мала або розуму, або не видала претензій до чоловіка прямо в середині свята.
Всі гості приїхали в ресторан з подарунками. Моя да і я теж. Подарував мені касовий конверт. Не знаю, що ще вона потребує на кухні. Як тільки наша Мамселка видрукувала свій подарунок сина, вона все йшла червоним.

Я маю на увазі відпочинок ресторану, «Що ви йдете?» Що я не можу варити, або я повинен бути вашим варом? Ви, ймовірно, хотіли, щоб дати цю мами? Я вдарив тире і сказав, що я не сказав ні. Дочка-в-завдяки просто кинуться “захопити її!”, застрягти коробку в руки і відійти, похилого свербіння її підбори.

396280

Син відразу кинувся після неї. І ось картина в маслі: кожен сидить на столі, як сумка з пила збивається. Вони клапають очі один одному. Не знаєте, чи залишити, або траєктора чекати і їсти. Я сидю тільки щасливою. Я отримав подарунок і отримав цінну річ.

Ми поговорили про це, але не змогли приїхати до консенсусу. Чи є моя донька-в-завдяки, щоб бути таким непереборним і сором'язливою дитиною? Мапа Я був неправильним про щось? Допоможіть мені судити!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное