Як визначити токсичну і сміливу дочку перед весіллям

Виявляється, що досить велика кількість жінок в серці не люблять своїх дочок Не існує відкритого протистояння, але не можна сказати, що претензії також повністю відсутні. Назва дружини сина. Для очей, коли ніхто не може чути? Ну, нехай це так відрізняється. Але це добре, що кожна мама має право не показати, як її дочка-в-завдання записано на мобільний телефон. Тому що іноді правда може бути занадто приємною.



Не дивно. Психологи давно розголошують «секрети» можливої ворожості між дочкою-в-правом і матір'ю-в-правом. Це просто боротьба за приниження, тобто все. Кожна жінка хоче бути в першому місці для коханої людини. Мама подобається батькам. Дружина любить любов її життя. У деяких випадках суперники активно борються між собою, а іноді навіть стають кращими друзями. Хоча другий варіант не буває так часто, як я хотів би.

Уявіть, що мій дочок-в-право не соромиться того, що вона не любить мене! Він каже мені, що прямо в оці, на першій можливості. І мій син знає це! Ось як я, досягнувши шостого десятиліття, відчувається як «пов’язаний» мама і мати-в-право. Я знав тільки дитину в сім'ї була погана ідея. Ви не можете покласти всі яйця в одному кошику.

Аліса, мій дочка-в-право, завжди здавалося мені занадто енергійний, свербіжний. Навіть коли мій син вперше вніс нам, він був дикий, щоб подивитися на її чорні, величезні очі. Постійно працює і дуже уважно. Як виявилося, це не те, що вам потрібно довірити свою інтуїцію частіше. Але потім я просто збив з тривожних думок і спробував зробити друзів з дівчиною, привезеною Мишею. Що б не сталося з майбутньою дружиною сина?



По-перше, аудит. Зараз багато жіночих журналів, і в цілому, статті в інтернеті, що перший «бренд» токсичного чоловіка – його неналежна поведінка з персоналом. У моєму віці я все ж цікавиться цими речами. Так, що час в кафе Аліса подається з офіціанткою відверто бооріш. Вона вимагала замінити свій десерт, тому що вона здавалося їй трохи зморшок, іржі і, в цілому, поведіла дефіантно. Тоді я спробував отримати все на мій нерви. І вона була неправильною.

По-друге, ви пробачте мене за деталями, але подивіться. Найглибший декольте і міні спідниця. Або навіть весь міні костюм. Я скажу, що він спортивний, тому що він дуже щільно. Хто знає, що мода сучасної молоді. У короткому, іншому знаку розшуку для будь-якого навколо вас. А для мене, бо Аліса була поінформована про нашу зустріч і могла б зробити щось більш гідним, було б бажання.



Коли вони почали жити разом після весілля, я був трохи сумним, тому що я пропустив мій тільки син. Я зроблю себе відомим протягом місяця, але потім я почав називати час. Це мій дитина, я його матір, я думаю, що нічого дійсно, щоб пояснити. Він виявився, що Аліса не була щасливою про це, тому з часом вона почала скаржатись на сина. І кілька разів я вірно почула її чоловікові, щоб повісити. Я стояв його, але я послухав його, вірю мене.

Я не хочу, щоб зробити скандал, тому на особистій зустрічі з сином Я запитав його що і як. Виявляється, що Аліса, мій дочка-в-право, дійсно проблема людина, але це не 100% її несправність. Вона використовується для нормальної, нормальної дівчини. А потім вона мала молоду людину, вона була вагітна, її батько не хочу взяти відповідальність, і вона мала непривабливість. Після того, як вона психіки почала давати трохи і Аліса мала звернутися до експертів.



Я маю на увазі, ви знаєте, право? Моя донька-в-права чітко нездорова людина. Хоча Misha намагається переконувати мене інакше. Повідомляємо, що вона просто підкреслита, і тільки психологи працювали з нею. У будь-якому випадку це буде найближчим часом. Так, але я особисто маю іншу думку.

Найгірше трапилося після цього. Про нашу розмову з сином. Вона повністю з неї. Він назвав мене, в дуже високих тонах, почав звикати мене від спроб відокремити їх від Михайла, що я був так і так і хотів, щоб позбутися від неї, і багато інших речей. Єдина позитивна річ про все, що вона дійсно любить Мишу, але я боїться тільки з її нездоровою любов'ю.



І син. Я повністю не можу стояти мені. І все ще не можна розібратися. Це так, як він вишитий дружиною. Я не маю своєї сім'ї. Він вирішить, коли він буде приймати рішення, коли він приходить до відвідування. Скоро, це все самим. Але я розумію, що мій дочок-в-право працює. Повністю і повністю.

Здається, що він був вишитий гіпсом. І все йде разом: темний, black-haired. Я не вірю в всі ці ознаки. Я вірю в причини звуку. Але в цьому напрямку я можу помітити, що мій син живе в трикімнатній квартирі дружини. Нові, свіжі відремонтовані. Я розумію, що нерухомість є дуже важливим ресурсом. Але чи достатньо бути між матір'ю і сином? Чи працює все так?



Я все ще сподіваюсь, що ми працюємо між нами якось. Тільки час і терпіння. Але деякі неприємні голоси все ще збивають мене, що я перестаю страждати від нестійкості і просто зосередитися на моєму житті. Я зроблю місію матері і був успішним. У мене є здоровий малюк, який вирощував і плавився в доросле життя. Його подальші радості і проблеми тепер його занепокоєння. Але все ж, серце сподівається на краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное