Що робити, якщо дочка-в-одному указі повністю закинулася чоловік, не мити його і не варити

Кожна родина. чоловік-і-дружина Вони діляться по-різному. Для кого це нормально, якщо чоловічий заробіток забезпечує сім'ю і жінка стає добрим. А хто любить більш сучасний спосіб життя, в якому працює, і виховання дітей, і щоденне життя займається як



й Безкоштовно Я прихильник другої моделі сім’ї. Однак це не завжди справа. Наприклад, героїні сьогоднішніх сюжетів прийшли до обличчя з реальною родинною патриархією. І хто б подумав, що струганий блок буде поведінкою свого сина! Я задаю, що на неї зреагують ресурсна донька-в-право?

Три роки тому мій син одружений і перейшов в оренду квартиру з дружиною. Ігоресха завжди був твердим працівником, тому сім'я жив у достатку і благополуччя. Я не зізнався, що я ніколи не намагався взяти участь у сімейних справах сина. Я рідко побував на святах. Але нещодавно мій улюблений дочок-в-право дав мені довгоочікуваний дідусь.

Я почав приїхати частіше, щоб побачити Мартус і допомогти з будинком, якщо це необхідно. Одного разу я прийшов без попередження. Побачивши яскраву квартиру, я зізнаю, приємно здивував. І як дочка-в-завжди триматися з дитиною весь час? Я починав бути гордим.

444797

й Freepik Коли я прибув, дочка-в-право почав годувати її грандіозним. Так я вирішив піти на кухню і покласти чайник на кухні. На мене чекає невелика гірка немитаних страв, яку я щаслива. "Я врятую Анютку від зайвих хвилювань", - я думав. Але, як тільки я перевернув на воду, як відбій від прозорого неба, в кімнаті з'явилася дочка-в-завдяки.



«Не торкайтесь, будь ласка! Нехай Ігор мити, це його пластини, Алла - сказав він у строгому голосі. Ні, я чув все в моєму житті, але ебать це! Пізніше дочка-в-право сказав, що одна страва не варилася. Вона також припинила збір постійно ошатних шкарпеток і миття речей. «Я не збираю чоловіка!» – Абатка - сказав він зі зміною голосу.



Я помітив, що я був занурений. Але після обговорення все з дочкою-в-правом вона дізналася про сина. Виявилося, що він вирішив спробувати на ролі свого батька, який колись був Під час дня він працював, і ввечері він прийшов, поклавши на диван, повісивши ноги чекають на вечерю. Він не вдарив пальцю, щоб допомогти з готелем.

Звісно, Ігор повністю підтримує сім'ю, і це заслуговує на повагу. Як і будь-яка, ні Мартуся не потребує нічого. Але не можна перекласти на крихкі плечі нової матері абсолютно вся побутова рутина! Крім того, я помітив, що квартира наповнена своїм одягом. Наприклад, душові витоки у ванній кімнаті. Невірно!



Узагалі, дочка-в-одному оголосив Ігор Бойкот. Я розумію його в частині, але це не може йти назавжди. Неефективні методи Абатки. Якщо я був її, я не можу стояти ті незручні страви в раковині і я промив їх довго. Я не говорю про прання. Я думаю, що мені потрібно поговорити з сином. Спробуйте знайти підхід або щось. Після того, як такі сімейні відносини можна назвати розтягом. Я сподіваюся, що Ігор прийде на свої почуття. й

З редакційної колегії ми переконані, що чоловік-і-дружина Слід розділити за конкретною ситуацією. Один спосіб або інший, жінка не може носити абсолютно всі господиня, варіння і виховання дітей. Ця модель сім'ї була застаріла і все частіше відхилена. Для того, щоб створити контакт і приїхати до загального деномінатора, чоловік і дружина повинні поділитися своїм досвідом один з одним. Після того, як будь-яка проблема може бути вирішена в її прийомі. Головне - щире бажання кожного чоловіка.



й Розкажіть мені, яку модель сім'ї ближче до тебе? Ми будемо раді бачити вашу думку на цій темі. Ми чекаємо Вас у коментарях та вдячні Вам за перебування у нас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное