Повернувшись додому з букетом подарунків, але служба доставки втратила валізу, яка мала готелі для сина і дочки.

Чи варто турбуватися про те, сім'я Для свят? У сенсі, що величезна кількість людей дають своїм родичам деякі брелоки або за кращими тільки гроші. Якщо ви не погоджуєтесь заздалегідь, тому що кожен вже дорослий і знає краще, що їм сподобається подарунок.



Пелес особливо дивний, щоб почути позови від старших, створених родичів, які незадоволені своїми подарунками. Так само, як хтось кидає їм щось. Але, вірити мене, у великих сім'ях можна побачити і не так. І чому деякі люди продовжують страждати такими скаргами і відставками? Після того, як особиста моральна держава є більш важливою, ніж у інших людей.

Моя донька-в-права постійно турбує мене про подарунки. Вона каже, що я люблю дочку більше, ніж мій син. Я піклуюся про неї, теж. У мене є два діти і я люблю їх однаково. І так в моєму віці я отримав ще один родич, який нічого не руйнує нервову систему. Я не знаю, як боротися з нею.



Моя жінка і я підняла наші діти, як ми думали, це правильно. Вони не кладуть їх в взуття, але вони не повинні. На жаль, я не хочу витрачати стільки часу на своїх дітей, як я хотів. Я вирішив піти працювати в іншій країні, щоб допомогти сім'ї фінансово і, як люди живуть там.

З тих пір чоловік підняв сина і дочку. Але, звичайно, під моїм керівництвом. Я зустрівся з тим, що я зустрілася з дітьми. Це просто можливість. А один раз на рік я збираюся протягом місяця або так і ми витратили цей час разом.

Я зумів зберегти гроші, але я знаю, що вони не повинні пилу під подушкою. Крім того, діти виросли і почали жити своє життя. Моя дочка одружилася першою. І як подарунок на весілля, ми подарували їй гроші так, щоб молода сім'я могла зробити перший і найбільший іпотечний платіж. Я думаю, що це хороший приріст для сильного шлюбу.



Дочка була дуже щаслива, вона подякувала мені і чоловікові. І пішов його син-в-право. Я не пам'ятаю, що батькам нареченого дали мені, щоб бути чесним. Для мене, якщо у вас є шанс, допомогти. Якщо ні, що ви можете зробити це? Це океї.

Його син одружений другий. Я не говорю занадто багато, щоб мій майбутній доньці, і я думаю, що це було відходи. вона невелика, тонка сама. Але, Господь, є так багато небезпечних і негативних. Звичайно, коли вона повинна, вона посміхається. Але навіть мій син погоджується з тим, що вона має жорсткий темп. Мабуть, вона балансує її невеликими розмірами і милий вигляд, як ці кишеничні собаки, які постійно вирощують і трембл, хоча вони зважають, як кошеня.



Peels Dumb дочка У будь-якому випадку, речі, які не працювали з нею. Я теж дав гроші на весілля. Але син вирішив, що вони не вирішили вирішити проблему житла, але купити автомобіль. В даний час в оренду квартири біля міста. Це робить їх більш комфортними, тому що для роботи потрібно кілька хвилин. Але що робити, коли ви повинні піти в бізнес-центр?

Вони мають власну сім'ю, і мають власну сім'ю. Але мій дочок-в-право думав, що я був тим, хто отримав сина, щоб взяти машину. Вона бажала витрачати гроші на ідеальний відпочинок. Що, на мій погляд, інвестування ще більш irrational ніж автомобіль. Я думаю, що ви можете отримати в будь-якій точці міста на автобусі. Але це мені, не молодше покоління, що я розумію?



Пілінги Що подарувати родині За місяць з моменту повернення додому, назавжди. Звичайно, без подарунків я не можу приїхати. Я думав, що я даю її родині. Я підібрав всю гору подарункових сумок. Я не зашкодував нікому, Але послуга доставки не вдалося, і одна з пакетів була втрачена. Я навіть зберіг чек. І чиї сумки не прийшли додому? Звісно, з подарунками для сина і дочки-в-прави.

Це було дуже незручно, щоб зробити їх, але що я можу зробити? Мій син просто посміхнувся і зачепив мене. Сайд він був тим, хто зажадав мене хулі подарунки. Але тепер дочка-в-правила її ніздрі і просто тримала мовча. Ми з радістю відсвяткували свій час. Все, що здавалося б, позбавлялося, і всі були щасливі.

І вже вчора я дізнався від інших родичів, що дочка-в-завжди йде і розповідає про кожну людину, яку я зустрілася з тим, що я не приносила нічого, щоб було більше грошей на подарунки для своєї дочки. Ви знаєте, який характер? Я нічого не робив, але робити трюки до того, як я отримав додому.

р.

Я не знаю, що робити з дружиною сина. Якщо вона тримає начинку про мене, це як мій бабуся лікує мене. Я знаю, що жінка. Злий і вічно злий. Чому? Яка гонна збере її? Я радий, що вона дійсно любить сина. Добрий, любов до шлюбу. Але що робити?

І більше. Я ніколи не думав про це, але недавно він прийшов на мій розум. Мій чоловік мій дочка-в-одному - другий тато. Вона любить і поважає його. Вони не менше дуже людські і поважні. Так ви знаєте, що її чоловік ще не давав своїх цукерок весь час. Звичайно, він мовчить і не йде на протистояння, але я, по суті, надав їм автомобіль. Милосердя, не батькові!



Пілінги Як вона не має скарг про чоловіка, і вона має багато скарг про мене? Я не розумію себе поганою або грубою особою. Наприклад, у мене є найкращі почуття для мого сина-завдання, він є великим чоловіком для моєї дочки і хорошої родини. Так чому це маленька нерозуміння так негативно мені? І найголовніше, як налаштувати його в нормальному режимі? По-перше, проблема виникає з синього, і як її вирішити – Я не розумію. Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное