Начерк про дочку-в-праву, що вся родина не переносить.

Майбутня дочка-в-одному - головний біль, що з'являється в матері будь-якого хлопчика. І вона з'являється до тих пір, поки хлопець приніс обраний в будинок. Не секрет, що мати важко згасити з появою у житті своїх дітей іншої жінки. Тим не менш, якщо ваш син не живе до очікувань.



І сьогодні редакційна історія. "Сайт" Після того, як знову показує, наскільки важко відносини можуть бути мати-в-право і дочка-в-право. Хоча все не так зрозуміло тут...

В майбутньому дочка-в-завдяки я скажу: мій сестра-в-завд не схожий на всіх родичів. Ми всі здивували, як він був любим. Але я думаю, що я стартую з початку. Ми часто збираємо всю сім'ю для маленьких бенкетів. І один з них мій молодий син вирішив принести свою подруга. Ми не розуміли: гості завжди раді.



Але коли він приніс її, ми не розуміли, як він міг вибрати таку молоду леді. Перший раз я бачив, я діяв як мій подруга. Я не думав я. Вони сіли її вниз на столі, і вона отримала носове покладання на моєму приготування: не корисно, це не добре.

І він не бере жартів. У нашій родині ми жартуємо один одному. І вона була як дика, постійно сульпуючи і сульпуючи її губи. Ми пережили цю ніч, але ми сподіваємось, що ми ніколи не побачили її знову. Спочатку я думав, що це не буде довго: вони познайомилися і розсіюються. Але це не було. Через півроку його сина оголосив, що він одружився. Він ще є студентом, але його плани серйозні. Що робити, почав планувати весілля.



Кафе на весілля було виявлено дешевше, гості запрошували менше. Не одне вірило, що вони будуть разом довго. Наречена вирішила не купити сукню, дочку домовилися запозичати самостійно. Це простий і старий, але це безкоштовно. Хоча ви повинні бачити, як гістеричний наш майбутній дочок-в-завдяки нас прокинувся. Подаруйте їй плаття з салону.

Дуже гарна річ, що ви поговорили сина з вилученням кредиту на сукню. Це буде те, що це буде. До речі, батьки нареченої не поспішали допомогти з святом, вони відправили гроші і пообіцяли приїхати на весілля. Покрито третину витрат, і спасибі.

Весілля було дивним, ніж що-небудь. Наречена була зануренням всього дня, тому що плаття не було придбано. Наречених батьків нема цього світу. Моя мама тримала мене про її вихованців. Не менше слова про дочку. Щиро вітаємо Вас з Новим роком! Ми ніколи не побачили їх знову.



Проживали більше двох років. Як проживати. Чи це життя? Вони погано поїдуть, вони борються весь час. Моя дочка-в-права завжди нещастя з сином. І ви робите. Будинок завжди є мезами. Я не можу дивитися їх жити.

Ми звернулися до нас. І пішов він на дружину. Тексти пісень, а це означає: І вона буде тихим, поки і перетвориться на її чарівність знову. Все в усьому, один скандал, без життя. Доброго дня. Уся родина чекає їх розлучення. Тексти пісень, а це означає: Ніхто не любить її. Від неї немає.

р.

Моя людина і я нещодавно відсвяткував свою ювілейну весілля. 30 років разом. Звісно, вся родина тут. Я не хочу назвати дочку, але без сина. Всі приїхали з подарунками, привітаннями. Ось мій брат робить тост і каже, що вони підготували інший подарунок для нас з усіх родичів.

Він приносить наш подарунок, і є портрет нашої сім'ї: мене, мій чоловік, з одного боку дочка з сином-правом і онуком, а з іншого - сина. Так само, без дочки. Він жартував, що він не повинен малювати всіх.

192065

Моя донька-в-правила її обличчя і почала лікуватися. Вона вибігла з дому, не кажучи про те, що її сина після неї. Ми не мали ідеї, що вони були до чого. Тоді вони сказали, що вони не повинні зробити це, хоча це те, що ми бачимо, як наша родина.

Моя сина припинила спілкування з нами. Я не знаю, і нічого не робив з цим портретом. Але ні, він на боці дружини. Якщо вона відхилена, то він не говорить нам більше. Ми побачимо, де він йде, коли його дружина забирає.

Не знаю, що робити. Він був просто жартом, і вона отримала. Я сподіваюсь, що вони швидко розлучаються, і він приходить. Ми чекаємо, що ми робимо? Він сказав, що він не хоче бачити нас.



Здається, як типова історія, але з яких причин ми сумуємо. Немає диму без вогню. З усіх, хто не схожий на дочку, є підставою для цього. Але ми відчуваємо себе шкода. Здається, що ця дівчина не знайшла своє місце як в сім'ї, так і в сім'ї чоловіка. А мати-в-право не намагатися відмовлятися від неї, але просто чекаючи їх до розлучення.

Ми думаємо, що так як ваша дитина зробила вибір, ви повинні принаймні поважати його. І тоді вся родина перетворилася на одну дівчину. Мій син був спійманий між двома пожежами. Хто є правим і хто, хто має бути для цієї історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное