Я пішов, щоб відвідати сина, але вони зустрілися мене без багато радості, потім я сердився і зліва, але ввечері мій дочка-в-право називається.

Для будь-якого з батьків, це важливо. дочкаЯк важко працювати, гарне ставлення до чоловіка, вміння вести переговори. В цілому, очевидно, що дочка-в-права повинна бути хорошою дружиною, інакше чому ви повинні почати відносини на всіх? Нехай чоловік думає з серцем, мати-в-правом має холодний розрахунок. І ось ситуація сильно залежна від того, скільки матері заважає в житті сина: не дуже часто або на її слово багато чого залежить?



Як багато шлюбів були знищені, скільки дружин залишили своїх чоловік через їх непристойну матір'ю? Статистика досить достатня. Так, мама в цьому плані також знає щось, але в нашому випадку розмова не про них. Говорячи про дочку-в-праву і її матері-в-праву.

Дружина Сергія, сина мій, є досить своєрідною дівчиною. Я не можу сказати, що у нас є поганий зв'язок, але я не можу сказати навпаки. Скоріше, вони нейтральні. Я чесно не хотів. Я не маю нікого крім Сергія. І здається мені, що людина, що живе з ним, тепер може бути якось врахувати. Якщо ми пов’язані?

Перш за все, я кажу, що квартира, в якій мій син і дружина жити був куплений виключно з моїми грошима. Я використовую для роботи. Для цих коштів було придбано житло для сина. Але не думаю, що у мене є скарги. Я навіть щасливий. Я пішов з цією метою - для спрощення життя. Так що він не сплачує за оренду житла і що його шлюб не залежить від нього.



Тепер я думаю про те, що йде на пару років. Придбання на ремонт або щось. Я хочу, щоб зберегти більше грошей, поки мій здоров'я і вікові можливості. Але в той же час я хотів би провести час з сином. Бо я не відчув багато своєї молоді з ним. Я не бачу, як він виріс, що люди оточують його, які друзі він мав. Після мого прибуття він почав жити в новому, придбаному квартиру. Окремо. А потім, 2 роки пізніше, одружений. Я думаю, я можу зрозуміти.

Зрозуміємо більшість батьків-правників. Якщо ви просто хочете відвідати дитину. Не важливо, як старий він. Так я можу піти покупка, потім приготувати щось смачно, домашній. І приніс його. Звісно, не до нього, не до своєї дочки, але я думаю, що ви зрозуміли мене. Я не думаю, сучасні дівчата люблять готувати. Максимально - деякі види салату, або ще замовити щось готове в інтернеті. Я зроблю хороший суп. Пришийте, запікайте м'ясо. Це різні.

Але ні, Sveta flatly не хоче мене відвідати. За 15 хвилин вона все ще може посміхатися і попередити, що все добре. Але тоді я чітко починав бачити, як нервова вона і може навіть похати її іноді! Я не бачу це все, але... Дійсно, дійсно. Від звичайної, спокійної дівчини, дочка-в-завтра перетворюється в приглушення тривоги. Так що найкращий я можу зробити це пропустити гарячі речі на їх сім'ї, попросити їх, якщо вони океї і йти їх взуття. Я не знаю, але це те, що ми зробили, просто уявити.



Сергій не любить говорити про це, ми познайомимося з кав’ярнями з часом. Я можу поговорити з ним «нормально» зараз. Не в домашньому середовищі, але все ще. І він не схожий на мене на всіх, каже, що він далекий і в цілому, кожен знає його там, і він втомився від нього. Я не здаю, що потрібно з усіх сторін. Як і багато дітей, він думає, що він занадто старий. І для нашого спілкування і для мого приготування. Дочка-в-завдяки, як вирощена дівчина. Що робити?

Я знову побував сина. Нема особливого, я просто мав проблеми себе: вогні в двох кімнатах пішли. Звичайно, ви можете просто зателефонувати майстра. Але я вирішив, що це хороша причина поговорити з Сергієм і дружиною. Не довга, звичайно, можна знову побачити кохану дитину. На жаль, мій син не хоче йти з мною, він сказав, що вони мали бізнес і він міг приїхати тільки на наступний день.



Все зробив мене трохи сердитися, так що я кинув нагріту фразу, кажучи: «Якщо я так непотрібна всім вам, то ви кажу так». Ми не будемо говорити про вас. І кожен буде краще. Вперше в моєму житті я побачила інтерес до моєї дочки. До цього вона просто сіла на дивані зі своїм телефоном в руках і детадно зауважила, що вона прокочувала про мій полом. Тепер вона була сама увага.

Я маю на увазі, вона насправді не переривала мене або її сина. Але її зовнішній вигляд говорить для неї. Я воював трохи більше і пішов додому сердитися. Що чекав мені? Телевізор, трохи перекусу і лежачи на дивані в темряві. Які інші варіанти є однією жінкою? Але я був неправильним. Моя донька-на-правила мене на ніч. Я знав її номер, він був записаний, хоча ми ніколи не говорили на телефоні до. Тільки при наявності мого сина, це все.

Моя синова жінка говорила тихо, як я розуміла, Сєрозха вже гасила і не могла чути її. Вона сказала hello, якби ми не бачили один одного одного одного одного дня, сказав, що вона була дуже сумна, що мій син і я мав аргумент і діяв, якби він не був через його, що Сергій і я мав аргумент. А потім, через кілька хвилин, вона починала запитати мене про поїздку. Коли я хочу піти, як довго? Я розумію, що вона серйозно зацікавлена в цьому питанні. Але чому? Я отримую, що це був тільки день до того, як я пішов, що мій дочка-в-право вирішив говорити мені? Я ще не планував!



А можливо, вона сподівається, що я відправлю його назад до нього і сина? Ну, здається дивним. Вони дорослі, є житло, там працює. Я не маю сенсу і бажання їх містити. Що це таке? Звертавшись, вона не залишалася, навіть з мною. Моє питання, що про мій син, що про шлюб? Відповідав мені удар. Вони потребують грошей і досить великої кількості. Це, мій син і його дружина не може мати дитину традиційним способом. Все про своє жіноче здоров'я.

Вам потрібно зробити операцію, і це коштує багато грошей. Ось ми йдемо. І, як я зрозуміла для себе пізніше, на цьому фоні, дочка-взагалі нерви були дуже пухкі, тому вона ніколи не хотіла бачити всіх, поки її чоловік. Я ніколи не попросив їх про своїх онуків, вона була занадто особистою для мене. Ми поговорили, і я чув її голос в кінці отримувати трохи м'якше, ніж звичайний. Для мене це просто чудова новина.



Пелюшки Ні! Залишилося питання: чи варто подорожувати з дочкою-завданням іншої країни? Перш за все, я не думаю, що ми збираємося разом. Одне, щоб побачити людину один раз на кілька тижнів, а потім протягом 10-15 хвилин. Якщо ви працюєте разом. І з цієї причини. Кредит, як я розумію, вони не хочуть приймати. Син не є мільйонером, щоб отримати гроші з кишені. Що таке дилема. І що робити з ним, я не знаю. Я не знаю нічого про неї!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное