Чому сьогоднішні батьки не встигнуть доглядати за дітьми

Під вікном є дитячий майданчик. Так сталося, що зараз я працюю з дому і не можу допомогти, але помітити, як в кінці дня мій голова вибухає в дикому боці. Весь день довго я чую кричу з вулиці. Одна дитина працює навколо майданчика і вичавлює, як він може. З 10:00 до 22:00 Я дивлю вікно: мати сидять на телефоні, і абсолютно не намагатися впливати на хлопчика. Чому? Не слухайте її в будь-який час. З'являються кілька причин, чому батьки роблять помилки в батьківстві. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Помилки в виховання дітей дозволяють абсолютно все, і це нормально. Але намагатися підняти людину від дитини дуже важливо: без настилених цінностей дитина зросте, але чи стане чоловіком велике питання.

р.

Суспільство не впливає на дітей Після того, як суспільство думав у шаблонах. З цими візерунками дорослі збити голови дітей. Я не можу сказати, що це добре. Але одна справа була відмінна: чистка в школі може відняти дитину за погану поведінку, вчив понітенцію і провели уроки етикету. У сучасному світі, кожен хоче, як вони хочуть. Визначено індивідуальність студентів: це їх життя. Дуже часто ця індивідуальність поза законом як доросла.



Батьки пробачають погану поведінку, "Діти," - це наївна фраза, що говорять всі нездатні батьки. Неприпустимо, що його поведінка неприпустимо. Дорослі думають, що діти нічого не розуміють, але дорослі не виявляються. Діти набагато більше здатні, ніж ми думаємо. Вони поглинають все, як губка. Вони слідують поведінці батьків, повторюють все до найменшої деталі. Тому, якщо ви намагаєтеся навчити дитину щось, але це не працює, подивіться на себе ззовні. Поганий приклад є переконливим.



Кожен люблячий батько намагатиметься захистити дитину від страждань. Так батьки не допомагають дитині адаптуватися до суспільства. Якщо дитина ніколи не робить помилку і мами і даду вирішує все для нього, він не стане незалежним. У майбутньому їм потрібна допомога батькам. Або, можливо, навіть гірше, він відкине його батькам, щоб піклуватися про нього. Все подяка. Дякуемо! Він дізнається тільки про те, що він кроків на власній граблі.

Р

Нескінченна допомога дітям передбачає, що у віці ви можете покладатися на спадкоємці. Після того, як вони потрібні допомоги, батьки там, але батьки занадто намагаються порадувати дитину, не навчити його, щоб він повинен дати щось в поверненні, і не тільки попит. Батьки бояться, що якщо ви не допускаєте все до дитини і, Бог заборонений, порушуючи його в щось, він не хоче підтримувати мати і батько у віці, він буде відходити від батьків. У деяких випадках це страх логічно, якщо ви не звертаєте увагу на дитину, зникнуть у вечірках з друзями, то вирощений хлопчик не хоче знати такі жнилі батьки. В іншому випадку, дитина повинна зрозуміти, що мама і тато не завжди може дати йому телефон або самокат, як однокласники, це життя, і деякі дні він буде зрозуміти це. Мати і батько, які говорять дітям.

р.

У давні часи було призначено для голови сім'ї, батька, щоб бути першим, щоб почати їжу. Він візьме на себе найкраще місце, їсти, потім дружину поставить їжу, і в кінці, діти. Тоді було замовлення, всі знають, що без голови сім'ї вони не виживуть, будуть-nilly змушені поважати старших.



Тепер доглядати за батьками дитини від підгузника до нескінченності. Мама і тато завжди намагаються порадувати дитину, адже в дорослому житті трохи приносить радість. Помилку є те, що в винагороді своєї дитини, мама і тато не помітили, як вони засвоюються приємними моментами життя для щастя дитини.



Так дитина виростає зіпсована депо. Як дорослий він намагається відрегулювати оточуючих своїм потребам і не враховує думки інших людей, адже в дитинстві він був дозволений всім, і так як батьки жертвували свою молодь, вільний час і гроші, чому не інші це роблять?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное