Травми виховання, які захопили крила радянських дітей

Не секрет, що радянська освіта Це дуже відрізняється від нього. Звісно, є багато позитивів пам'ятати, але в цілому батьки і викладачі були набагато строгіше. Іноді так багато, щоб люди принесли ті методи, всі їхні життя намагаються позбутися комплексів і психотравматів.



Моя сестра працює психологом. Вона не говорить про свою практику - це не можна зробити. Але іноді вони можуть поділитися своїми спостереженнями в цілому. Так, люди принесли в СРСР і трохи пізніше, в 80-90-ті роки, приходять з дуже схожими запитами і психотравматами. З нуля самооцінка нездатності будувати відносини з людьми. Багато аспектів нашої особистості формуються в дитинстві, тому батьківство грає ключову роль.



Слід зазначити, що під час Радянського Союзу Не тільки мати і батько, але і держава.й За словами сестри, в наступних моментах були найбільш травматичні для дітей часу.

Освіта На жаль, Однією з основних інструментів освіти була сором'язлива. Цей метод використовувався як батьками, так і вчителями. Усе право, якщо ви вказали про серйозні протоки. Але ні, цей метод практикувався на кожній можливості.

Я пам'ятаю, коли я був у класі два або три, мій перший вчитель використовував цей метод. Вона підкресла студентів, які були поганими на читання. Тоді вона побувала бідного чоловіка до решти класів, говорячи: «Лок, вони не можуть читати». Я був щасливий, що я був не один з тих студентів. Ось мій дитячий друг. Я ще пам'ятаю, що гостинний досвід.й

Габаритний зображення

Уявіть, як непристойна і приниження дитини відчувається при голові. Але з якоїсь причини це було нормально і навіть корисно. Насправді, під впливом емоцій, відключаються когнітивні та продумані процеси дитини, щоб він не дізнався про це. Він зашкодить. У зв’язку з такими методами, діти виростають з почуттям, що вони гірше інших, і вони не мають місця в суспільстві.



Я часто чув цю фразу з батьків: "Щим буде людина?" або «Люди сміються на тебе».й Я все ще намагаюся подолати комплекси, навчаюся не залежати від того, хто ще не боїться судити.

Роздягання дитини з ременем не менше дієвого виміру виховання. Не тільки були використані ремені, але все, що прийшли до руки. Я пам'ятаю один раз на погану поведінку. з килимовим покриттямй Це був майже ізольований інцидент, але я пам'ятаю його для життя.

Поки не всі діти СРСР повністю приготували фізичну покарання, психологічний тиск був ubiquitous. У головах дітей забив принцип «Я не хочу», є слово «Я повинен».й У вас є обов'язок батьків, обов'язковий для вашої країни, і так далі. І тоді ці діти виросли і почали жити не для себе, а для кого. А що вони дійсно не хочуть робити. Але ви повинні.



фраза. «Ви не залишите таблицю до закінчення. й Варто! Я пам'ятаю її дуже добре. Запах деяких страв, які подаються в дитячому садку, змушує мене негайно хворіти. І це десятиліття пізніше. Не бо вони смакують погано. Тому що я змушений з'їсти їх, не звертаючи увагу на мій гаг рефлекс. Все, що я мав зробити, щоб вода пластина з слізами. І ніхто не прокоментував бажання дитини - він повинен, він має розклад.

Порівняти дитину з іншими: "Подивитися, як красиво записує Таня." Що таке локшина? – ще одна дитяча пам’ять. Я пам'ятаю, як я був. Порівняли з іншими дітьми.Кожен крок шляху. І я намагався зробити, як вони робили. Тому що мій мама сказав, що це було краще. Тільки в дорослості це порівняння себе з іншими на рівні рефлекса не дозволяє нормального життя. Ви завжди будете в курсі подій, а в будь-який час, здається, що інші люди розумні, красиві, більш успішні. Дякую, радянська освіта.



Багато дітей пережили функціональні відносини, а не здоровий зв'язок з батьками. Якщо він приніс п'ятир і поведінка в школі, добре зроблено, він заслугував хвалі. Але якщо раптом три або два, і навіть боролися з кимось – стоять в кутку. Не було місця для спілкування та спілкування серця.

Моє батьківство було занадто зайнятим. І вони мали тяжку освіту. Не було ресурсів, щоб допомогти побудувати здорові відносини з дитиною. Вони не знали чи розуміють, що краще. Вони не торкнулися нас. Якщо вони зробили, то вони, ймовірно, будуть по-різному.



Якщо ми говоримо про емоції, їх безкоштовний вираз не заохочується. Я мав діяти як комфортний малюк.Хто не кричить, бігти або сміятися без причин. Агер був великий справу. Один сидінь ремінь, наприклад. Той факт, що хлопці не повинні торкнутися відомі всім без винятку.

Почуття і вираження цих емоцій є абсолютно нормальним. І не просто нормально, це важливо, це право, це право. Ключ до здорової психіки та належного розвитку дитиний

р.

Звісно, буде ті, хто потертиме “несенс!” Ліза! і довести, що радянська освіта була правильною, що в ці дні всі були добре, ніхто не збивається або затіняє. Але якось. В СРСР, підтвердіть вище і 5 років поспіль підійдіть до психолога, прокочуючи травму дитинства. Моноцидоз? Важко.

Ця стаття не є спробою довести, що все було погано в Радянському Союзі. Це нагадування про помилки, які не повинні повторювати. У будь-якому віці є щось гарне і те, що належить до минулого. Тільки краще слід зберігати і перенести вперед. Кожне покоління має свої проблеми, власні травми.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное