У мансарді, вона завжди заблокувала її, і ми не знали, що це було.

«Я пам'ятаю в горищі в нашому сільському будинку я раптом походив через бабуся грудий Він був ретельно фарширований деякими горщиками, банки, речі, старі зверху. Якщо ви не уважно дивитеся, то в загальному заліку всіх речей просто неможливо помітити. Не було ніякого способу виглядати всередині, зафіксовано груди. І коли мій бабуся дізнався, що ми знайшли його, вона замовила мене, щоб знову піднятися на горище. й



онуки говорять про те, що до останнього дня, поки бабуся залишалася на землі, вони не дивляться в цей секретний грудей. Тексти пісень, а це означає: Але коли її душа пішли на небо, вони почали відсортувати речі. Також пам'ятаємо груди. Редакція "Сайт" Він розповість про те, що він знайшов.

Бабця була відкрита з трепідацією і милом, тому що її бабуся ніколи не розповіли про те, що було збережено в ньому. Я був вражений, щоб побачити одноразові і рідкісні калико. Здавалося мені, що буде деякі скарби. Але що ми знайшли. Речі, які були настільки важливими для Бабця і які можуть бути видалені тільки з грудей.

р.

Бабця грудей
  1. Біблії
    Хоча є багато іконок і іншої релігійної літератури в старому домі, це відносно свіжі. У грудях ми знайшли стару, стару книгу в мові, яка зараз неперевершена. Ми не знайшли нічого, це - старій Звісно, в спадок від наших відмінних і з явних причин мій бабуся зберіг його в мансарді.



  2. цукор
    У паперових пакетах ми знайшли шматочки коричневого цукру. З війни. Моя бабуся ніколи не змогла з ним брати участь, хоча не проблема з цукром на тривалий час. Вона була дитиною, і цей цукор був скарбом.
  3. Матчі.
    Це було так дивно, щоб знайти матчі в грудях. Німецькі, полонені, «Наша причина справа!» Пограти ворога! Перемога буде нашим! Збережуться і радянська і німецька. Ми спробували світло один раз, і обидва спіймані вогонь з першого вибуху.



  4. Замовити
    У готелі шкіряний гаманець були незвичайні медалі. Це були два Ґорґі Хрести Першої світової війни, військові нагороди солдатів. Ймовірно, вони отримали в боях, або бабусях або дядьках. Алас, але були дуже мало розповіді про них, бабуся зберіг її пам'ять, щоб ніхто нічого не знав. В архіві ми можемо дізнатися більше про наші чудові
  5. Листи
    Ми ніколи не бачили. Моя бабуся мала старших братів, які волонтери за війну. Одна з них ковані документи, тому що він був лише п'ятнадцяти років. Жовті трикутники і серед них свідчать про те, що брати героїчно впав на поле бою. Моя бабуся спробувала зберегти це докази з наших рук. Я не хочу руйнувати своє життя.





У грудях немає грошей, ювелірних виробів або інших речей, які ми називаємо значеннями. Тепер не зрозуміло, як бабуся зуміла зберегти всі ці речі під час війни, у віці від чотирнадцяти років. Після того, як їх будинок був знищений, пізніше вони перебудували новий. У нас є альбоми фотографій, які були в пам'яті. Але, дійсно, не все можна поставити на громадський дисплей.



Серед інших речей, стовбур був КошикКілька ложок і лок, очевидно, також від війни. Але про те, що ми вже написані. У грудях були фотографії повних незнайомців. Хто вони і хто вони були для Бабця, ми напевно ніколи не знаємо.

Коли вони почали думати про те, що робити з усіма цими скарбами, вони просто вирішили не чіпати нічого. Вони не залишили грудей в с., вони забрали його додому. Він не був настільки великим, спокійно вписується на нижній полиці в шафі. Ми обіцяли зберегти Бабця, поки ми не змогли. Це право. значення Наша родина.



Бабця грудей Я не думаю, що це буде сповнена сріблом або золотом. Але це не означає, що в ній немає нічого значення. Повідомляємо, що для того, щоб мати майбутнє, необхідно завжди пам'ятати минуле. Прочитайте нашу статтю про те, чи можна випустити бабуся на 85, щоб жити окремо. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное