Магія народної пісні українців і чому Маніжа взялася на Євробачення

«Нехай, пісня «Нейс» на Євробачення зробили шум!» Я дуже рада, що українська співачка зайняла 5 місце, але Маніжа не розчарувала. Я задоволена виставою, яка російська, українська! – розповідає про Євробачення один з авторитетних музичних експертів.

Сьогодні видання. "Сайт" Хочу розповісти про успіх українців на Євробачення і чому Маніжа зайняла лише 9 місце. Чудова робота!

р.

Пісня GettyImages "Noise" на конкурсі пісні Eurovision 23 травня в Роттердамі відбувся фінал міжнародної пісні Конкурс пісні Євробачення - 2021й Представники 26 країн розповіли у грандіозному фіналі, у тому числі 10 переможців першого півфіналу, 10 переможців другого півфіналу та 5 представників країн Великої П’яті (Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія та Франція). А також представник країни-учасниць змагань - Нідерланди.

Перше місце відбулося італійським гуртом Måneskin з 524 точок від журі та аудиторії. І другий і закріпив перемогу італійських рокерів. Члени групи – діти XXI ст. Не купуйте з потоком, не боїться розбити встановлені фундаменти, не бути спокійними і непоганими - це засмаги скелястими Євробаченняй



На додаток до фіналістів, багато музичних експертів та глядачів оцінили виступ української А.А., яка наприкінці фіналу зайняла 5 місце, хоча симпатія аудиторії - другий. Відео з вистави цієї групи зібрано близько 6,5 мільйонів переглядів на офіційному YouTube-каналі «Євробачення».

У Роттердамі дуже тепло вітається вистава та пісня «Нісе». Звісно гармонійно поєднує текст української народної весни з електронним ритмом танцю.



Поза «Ложки» Що це таке? Українська пісня MagicХто завоював українців та любителів музики у всьому світі? Відповідь на це питання повинна бути затребувана від фольклористів.

Вчені кажуть, що ця пісня настільки стара, що її значення не повністю зрозуміло не тільки іноземцям, але й для багатьох сучасних українців. Ной – це ліс, в якому давні предки українців прийшли за допомогою пісень і танців.

«У деяких діалектах це слово для лісу все ще збережено», – розповідає дослідник Інституту філології ім. Шевченка.



GettyImages: Зелена хутряна шуба в піснях позначає зелені гілки, які були розірвані і неткані в танці, які супроводжувалися співом. Ця пісня є архаїчною і належить до найстарішого дореволюційного шару української культури. Пісні з етномотивами досить глибоко в їх звукі і сприйнятті, так як вони впливають не тільки на свідомість, але і підсвідомість людини.

Етнічні пісні гармонізують людину і дають життєву енергію. У виступі таких пісень оновлюються з'єднання з рідною землею. Іноземні етнічні пісні, текст яких ми не розуміємо, впливають на нас на рівні ритмічної мелодії, на рівні більш глибоких значень!



До речі, Україна – єдина країна в історії Євробачення, яка завжди відбулася в фіналі конкурсу з моменту запровадження півфіналу.

Маніджи про виступ Маніджі Він був явно яскравим, міцним і незвичайним. Маніжа стверджує, що її пісня «російська жінка» (частина якої знаходиться російською мовою) про почуття російської жінки, яка змінилася від селянських хати до космічних рейсів.



GettyImages: Маніжа зламала стереотипи, які ми боїмося говорити про! З її піснею, проявляється, якщо ви будете, вона підняла не тільки питання рівності чоловіків і жінок, але і розкриває внутрішні проблеми росіян: стереотипи про позицію і обов'язки жінок, токсичність суспільства, небажання прийняти щось нове і сучасне.

Маніжа повернула додому вже популярною, адже як пісня, так і номер про те, що тільки ми розуміємо в Росії. Вона не ходила до Європи. Дівчина пішов там, щоб побачити і почути її тут. Маніжа у власній дорозі перемогла! — скаже музичні критики та глядача.



GettyImages "Пісня Манігі досить складна як в тексті (мікс російської та англійської), так і в виконанні ( суміш рапсу і фольклору). Вона звучить яскраво, але навряд чи може закохатися з глядачам перший раз. Це була занадто інтелектуальна антатика. Дуже концептуально продумано. Але для такого фольклорного конкурсу, напевно, потрібно бути простіше! Критики говорять.

У будь-якому випадку, щоб ввести топ десять вже красиво. Маніга є досить яскравою людиною в самому, енергійному і, головне, харизматиці. Вона висловила свою думку досить відкрито, але вона була ніжною і дуже щирою, на мій погляд. Я завжди для щирості.



Редакція GettyImages Дошка також пропонує ознайомитися з вибором найбільш незвичайних і барвистих костюмів конкурсу Miss Universe. Дивовижна красуня!



Ви. Я дивився Євробачення.? Як вам подобається виступ співаків з Росії та України? Ви збудете про конкурс пісні Євробачення в 2021 році? Що про італійських фіналістів?

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное