Яка сіль в мішках купити посудомийну машину замість дорогих рекомендованих солі

Як покласти сіль в посудомийну машину, щоб вона промивала їжу з посуду і не залишає білих розлучення на ній?



Ті, хто часто використовують посудомийну машину, знають, що не достатньо вибрати і встановити її. Необхідні якісні миючі засоби. І якщо вони стоять як алмазний пил, ви починаєте шукати альтернативу.

Після важкої води миючі засоби утворюють маленьку піну, стіни чайника швидко покривають шкалою, на сантехнічній, відтінках і внутрішній поверхні нагрівальних резервуарів.



Хто хоче отримати розлучення замість ігристих страв? Я не задоволений цим результатом. Так до недавнього часу я використовував сіль для оздоблювальної посудомийної машини.





Мийка для миття посуду Bosch має спеціальну ємність для солі, яка допомагає пом'якшувати воду. Сіль необхідно навантажувати в інструкції.





При першому завантаженні солі необхідно залити цю ємність водою, потім сіллю.





Коли сіль вичерпається, червоний показник на панелі буде запалюватися. Після цього можна використовувати кілька разів, а потім потрібно завантажити все нове.

р.



Засіб для миття посуду з оздоблювальною сіллю працює належним чином, не спостерігаються відкладення. У посуді немає ознак твердої води. Але тільки в пакеті 1,5 кг і його ціна 160-180 рублів. Мені подобається менше. Це просто сіль, навіть якщо він очищений.

Не так давно в котельні заміського будинку знайдено альтернативу. На стіні було 25-ноговий мішок з написом "Аквафор". Я запитав, що це було. Виявилося, що сіль для пом'якшення води.





За словами виробника, сіль "Аквафор" не містить сторонніх домішок, розчиняє в воді повільно, поступово, що дозволяє економніше використовувати воду і активні речовини. У той же час сумка 25 кілограмів коштує 800 рублів.

Якщо ви подивитеся на ціну кілограма, ви отримуєте 32 рублів проти 110-120 для обробки. Покупка великого мішка відразу, можна зберегти 3-4 рази, і це, на мій погляд, дуже багато! Тим не менш, я не помітив різницю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное