Чому не має сенсу мріяти про будинок морем

Купити Приморський І перемістити там назавжди – мрія практично будь-якого міського водонагрівача, втомилася від загартованого руху, постійного шуму, кілометрових джемів і бідної екології. Але мало хто думає про недоліки такої зміни проживання. Хоча на морі є точки не тільки для, але і проти.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом жінки, яка переїхала з рідного Челябінська до віддаленого грецького острова Крит. І незабаром зіткнулися такі труднощі, які я не підозрю. Вона вирішила поділитися своїми відкриттями з іншими.

р.

Поза «Ложки» Будинок біля моря "У рідному Челябінську все влаштовує мене і великий. Тож я, ймовірно, ніколи не вирішив переїхати. Шукаю своє життя і я переїхав. І я переїхала без жалю, бо життя моря здавалося мені рай. Сонце, фрукти, йодований повітря ... "

«Я живу в Криті на 7-му році, а іноді я пам'ятаю ідеї, які я перебував тут. Звісно, я знав, що я хотів би дізнатися мову, адаптувати і зробити нові друзі. Але для деяких обставин я не був готовий, Марія пише.



GettyImages: туристи, які приходять тут на тиждень або два не можуть відчути всю красу погоди. Вони сидять спокійно в морі, насолоджуючись танцем і залишать. Коли ви живете і працюєте в такому спеку, вам не доведеться насолоджуватися танкою. Забудьте довгі прогулянки. Зробіть все вранці. Апетит з'являється тільки ввечері, коли він темний. й

«Найперше я здивував місцеві жителі, які сказали, що це холодне літо. Хоча температура троянда вище 30 градусів майже щодня. Сьогодні Я погоджуюсь, що навіть 35 градусів не так гаряча.



GettyImages: Ті, хто каже, що немає багато сонця неправильно. Він просто горить з усіх сторін. У Челябінську я захопив дощ, і тут я чекаю на нього. Я люблю слухання дощових дощів, що обертаються дахом. Але влітку в Криті дуже рідко.

«Здавалося б, що краплі води встигнуть випаровувати в повітрі до досягнення землі. Якщо дощ, то відразу поспішайте ходити, бо в півгодини всі дороги будуть висихати знову.

2488897

GettyImages Висока вологість «Здивись мені було підвищеною вологістю. Взимку це стає особливою проблемою. Температура повітря може бути близько 10 градусів над нуль, але через вологість, вона холодна в еалозі. Ви повинні загорнути в вовняний шарф і тепле светр, але це не завжди економить вас. й

Навіть якщо він сонячний зовні, за рахунок вологості і холоду (навіть при +10 °C), кілька людей даляться йти на прогулянку. Не можна говорити про ходьба з дитиною, жіночий одяг.

«Чому мій старий хобі в'язання на спицях дуже корисний мені. Вовняні шарфи і теплі шкарпетки мають кожен з членів сім'ї. Я в'яжемо светри зараз. Окремо хочу сказати про капелюхи, адже перед цими капелюхами я не можу стояти. У Криті немає капелюха. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@shevpie)



«Вершковий вітер. Іноді є така річ поза вікном, що страшно виглядати. Звуки шліфування і шліфування, як в страшному кіно. Відкрийте двері, щоб побачити, скільки ваза зламаних на шматки, а пластиковий стілець летить.

«Поведінка вітру, я навчився знайти цікаві заходи в домашніх умовах. В іншому випадку, ви просто не можете їхати назовні. Я також вірю в казки. Особливо історія майстра з Оз. Після цього, з таким вітром, як наші, будинок плавного будинку може добре піднятися в повітря і літати до деяких невідомих країн.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@christos_zim)



Москіто орди "Діти велика проблема - комарів." Крім моря, у нас є багато басейнів з стоячою водою. І комарів тут розмножуються в неробочих числах. І вони так маленькі, і є так багато, що ніякої допомоги. І навіть взимку вони не сплять. Вологість за своє щастя. й

«Я не шкодую, що рухається, бо є недоліки. Але моя ностальгія спочатку складна для мене для адаптації до тепла, вологості і комарів. Починав легше пам'ятати недоліки Челябінська – погана екологія, холод, бідність.

«Уже час я дізнався, що я маю. Моя сім'я проживає в Криті, тому тепер мій будинок тут. І незважаючи на всі схили, я люблю жити тут. Хоча я знаю заздалегідь про можливі труднощі, моя адаптація була легше.

550990Р

До недосвідченого мандрівника будинок біля моря здається дійсно райським. Зрозуміло, тому що в пару днів ви не бачите іншої сторони і не відчуваєте недоліки на собі. Але місцеві жителі знають ціну на це задоволення щодня.

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное