Чому ранні дитячі школи до лампочки, але тільки порадують своїх мам

Освіта раннього дитинства Варто на плечі люблячих батьків. Але зайняті мами і дади щасливі перенести свої обов’язки до різних фахівців, найняти для дитини, взяти його на різні курси або надати йому можливість безперешкодних спортивних секцій для дитини.

Уже з раннього віку дитина намагається «завантажити» якомога простіше, щоб у школі було найрозумніше і в першу чергу. Але часто навпаки буває. А потім батьки починають шукати кореневу проблему, не розуміючи, що вона ховається в собі.

р.

Я відчуваю себе шкода молодим дітям, які привозять на мої курси. Ці діти повинні грати в сноуборди і ліпити сніговики. Але батьки не встигнуть задіяти таку «супутність». Вони вірять, що дитина завжди повинна бути зайнята чимось корисним і розвиватися. І тільки змусити його гірше, пише англійський вчитель Маргарита.

96376834

«Я боїтеся, що всі педагоги і фахівці ранньої розробки негайно атакують мене. Але я впевнений, що всі ці надземні заходи, крім тих, до яких сама дитина працює з задоволенням, тільки завдати шкоди. й

«Ви знаєте, мій бабуся дав мені багато, багато грошей, але я дав мені маму, бо мій батько не дає грошима моїй мамі», - сказав другий сортр. Я плутав цю інформацію, але не давав вигляду, переключивши увагу дитини до гри. Моя мама сидить за склом, що нас посміхається. У той момент я думав, що це буде набагато більш корисно для неї, щоб провести цей час, граючи з сином. й

«Я попросив працювати з хлопцем з багатих сімей. Вони мешкали в триповерховій особняку з пучком рабів. Кожна з дітей мала хребта. У штаті були охоронці, і особистий водій, і варення.

3610Р. 4200Р.

« » » » » » » » » » » » » » »Проблема дитини Я слухав його. Він не розглянув слуги, щоб бути повноцінними людьми, і його батьки лікували його, як він лікував службовців. Не дивно, що він не міг друзів у школі. І тут ви відчуваєте себе особливо безтурботним. Не можна навіть залишити на півгодини. Так як відразу після того, як ви, і дитина буде займатися новим тютором, то ще один ...

«Всі ці «карські» батьки гордо стверджують, що їхня дитина не має вільного часу, що він постійно зайнятий. У віці від двох років він бере на підготовчі курси, у віці трьох років змушений навчати англійську, в 5 років він дається футболу або юдо.



Такі мами і батьками впевнені, що це саме те, що називається вихованням. Вони не знають, що робити з дитиною. Вони не розуміють, як грати з ним, як гасити деякі основні речі. Вони не розуміють, як пояснити йому, що добре і що погано, як поводитися і як бути друзями. Вони не можуть знати себе. й

Але головна проблема полягає в тому, що батьки не розуміють, що здорова дитяча психіка для свого майбутнього є набагато більш необхідним і корисним, ніж набір навичок, які він отримує силу першому класу.

«А 15-річна дівчина була привезена мені один раз. Потрібна допомога англійською мовою. Я дивлюся на неї: в очах все довге світу. Я запитую, що вона цікавиться. Відтіняє голову скручо. Мати говорить, що дівчина з 5 років займається танцями. й



Він запитав. Підліток знову збиває голову. Вона 15, і вона не хоче нічого, так що вона може пережити. В зв'язку між матір'ю і дівчиною безперечно втрачено, і це страшно. й

«Це виявилося, що вона подобалася тваринам. У нашому найближчому класі вона була брудна з кішки. В той час як ми навчимося, тварина була зануренням на ляп дівчини. Після того, як вона подарувала танці і пішла, щоб стати ветерином. Я бачив її нещодавно. Щасливі, очі горять. Спасибі за збереження її. Ну, принаймні, хтось мав мої уроки, сміється вчителя.

, Україна

Дійсно, всі ці підготовчі курси часто тільки порадують самі матері. Допомогти їм відчувати себе краще. Добрий та правий батьківВони дають дитині краще. У той же час реальні бажання і потреби карапузьки йдуть на фон.

Хоча замість заробітку грошей для оплати зайвих курсів і секцій батьки можуть краще витрачати час на дитину. Ми можемо побудувати право і довіряє відносини. Ви можете грати з ним і поділитися досвідом.

Після того, щоб навчатися і отримувати необхідні навички для життя, дитина буде дуже довго. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное