Як зберегти листя базиліка свіжі до Нового року

Я досить консервативний на кухні. Я не схожий на перевизначення і псувати продукти в процесі мого винаходу. Але іноді щось приходить до мене, звичний рутин здається неймовірно нудним і нудним. Після чого нові продукти приходять в гру. Я особливо люблю спробувати різні приправи, спеції та трави. Вони не змінюють сутність страви, але можуть дати йому унікальний відтінок. Цього року я «завтра» був базиліком. Я дуже сподобалося, але сезон більше. Я шукаю. Способи зберігання базиліка Насолодіться нею цілий рік...

Вирішивши використовувати новий інгредієнт, я намагаюся дізнатися все про це. Не тільки як вона зберігається, але і її історія і походження. Ви не вірите, скільки ви можете дізнатися, як прочитати опис рослини. Наприклад, ви знали, що базилік також відомий як reichon, reigan і королівська трава. Ця королівська трава була вважати святою рослиною в Індії. Він був вірним, щоб відвертатися від злих духів і скрабів.

р.

Якщо ви ніколи не бачили базилік, знаєте, що він має чотиристороннє розгалужене стебло, яке може досягати майже метра, і багато листя. Ця рослина цвіте дрібними біло-рожевими і фіолетовими квітами. Як правило, на наших ринках ви можете знайти opal базилік, але в Європі більш поширений лимон і зелений.

613218

Зберігання та використання базиліка чудово доповнюється сиром та томатними стравами. Ви можете танцювати з цих інгредієнтів в будь-якому місці. Наприклад, можна приготувати пасту або зробити ароматну начинку для лаваші на основі сиру. Також базилік послужить відмінним приправом для баклажанів в італійці.



Але зберігання базиліка для мене ще є таємницею. Особливо його довгострокова версія. При підготовці до зими я інтерв'ю багатьох друзів, які також люблять використовувати цю рослину в якості приправи. Ось варіанти зберігання я дізнався:



Варіанти зберігання базиліка
  1. змащувати в блендері і заморожувати в льодовому цвіль
  2. пересадка з саду в горщик (непередбачий бонус - приємний аромат протягом квартири)
  3. Просто висихати (виходить набагато краще, ніж сушений магазин)
  4. дрібно нарізати, покласти в банки і залити маслом (обов'язково витрачати гроші на масло, але потім його можна використовувати для різних цілей)



  5. завод
  6. подрібнити, додати оливкову олію і часник
  7. руді
  8. мити, висихати на рушник, відокремити листя і приклеїти в ущільнених пакетах на кріпленнях, звільнити повітря через трубку
  9. зробити соус песто і заморозити




Я ніколи не спробував будь-який з цих методів на практиці і дуже боятися зіпсувати продукт. Ви спробували будь-який з них і можете рекомендувати найбільш надійний?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное