Історія мого сусіда, який був лівий окремо у віці

Мій сусід Світлана Федорівна 68 років. Вона живе окремо, тому я іноді ходив до неї, принесіть щось до чаю. Ми дуже приємно спілкуємося, вона настільки приємна, вона любить розповісти історії про її подорожі. Хоча я спробував не говорити особистим. Але один день почав говорити про дорослу дочку, з якою вони не спілкуються.

Але я думаю, що я стартую з початку. Коли я прибув, Світлана Федорівна була сумною і німою. Це не схоже на її, вона зазвичай життєрадісна і дуже активний. Я припинив напередодні свят, приніс її деякі ласощі до святкового столу. Вона подякувала, навіть посміхалася, але зрозуміло, що щось їсти.

,00 Р

Ми сиділи, щоб пити чай. Я не хочу запитати питання. А потім вона сказала: "Це було два роки, ви знаєте." З тих пір, поки немає повідомлення. Я здаю, я хотів привітати вас з прийдешнім. Але, очевидно, вона навіть змінила її номер. Я не знаю адресу.



Після того, як вона бажала б коротко, як при визначенні розповісти історію з початку. Тоді я виховав неоднорідно і почав свою історію, яку я хотів би поділитися з вами.

Ви знаєте, що у нас була щаслива родина. Я зустрілася з молодими, але ми вирішили не поспішати. Він приніс йому багато і його роботу. Ну жив, нічого не сказати. Ми також працювали багато, ми змогли купити квартиру, трикімнатні. Ми ніколи не пишаємося тим, що ми любимо наш будинок.

Мій чоловік зробив все тут, він любив. Він мріяв про те, як купити квартиру, облаштувати його дружиною, мати дітей. Що сталося. Він і мав дочку. Наскільки він кохав, слова не можуть сказати. Я думав, що ніхто не був щасливим, ніж мене.



Мій чоловік залишив цей світ 10 років тому. З нами складно. Що я можу сказати, я все ще не можу відновити. Я не можу жити без неї, це так порожній. Моя дочка від мене погана. Вона захотіла жити на власній, переїхала в квартиру. Я не зупинився, кожен повинен будувати своє життя.



Поговорили з нею, вона прийшла до візиту. Але два роки тому вона прийшла з несподіваним запитом. Моя дочка вирішила, що це час для своєї квартири. Я хотів іпотеку. Я сказав її прямо, що не було нічого, щоб допомогти мені. Після того, як мій чоловік пішов, трохи залишався з наших заощаджень. Він хворий на тривалий час, багато грошей витрачали на лікування. Мій пансіонат невеликий.

Тоді вона попросила мене змінити квартиру. Так само, обмін на одне з надбавкою. У мене є квартира, і вона має гроші, для чого вона візьме квартиру в новобудові. Я розумію, що вона хотіла знайти її кут. Але я не згоден з таким обміном. Немає, я не подбаю про гроші. Але в квартирі... Нагадуємо мені чоловіка. Як продати?



Вона сказала мені, що Дад зробив це все для неї, і це її спадкування. А потім немає сумнівів, я хотів би її жити в цій квартирі, пам'ятайте нам. Але вона навіть не слухає мої аргументи. Починала мене, а потім опинився і зліва. З тих пір, поки не вийде, вона не викликає.

З нашого взаємного друга я дізнався, що вона все ще взяла іпотеку, сплачує один. Він працює два вакансії для цього. Без сім'ї, без дітей. Як зустріти когось, коли вона завжди на роботі? Я не можу дістатися до неї. Я думаю, що вона змінила її номер. Вона не бачив її протягом шести місяців.

Я збираю своє серце. Але я не знаю, як зв'язатися з нею, вона не хоче бачити мене. Я не 20 років, я збираюся бути 70 незабаром. Я шкода її, що багато?



Після цих слів Світлана Федорівна тривалий час загибла і думка. Я теж. Я не знаю, що я відчуваю себе більш шкода, мати або дочка. Одне життя самотнього віку, в його старій вікі, інші твори, як запліднена жінка, так і харборів, що проживають в самому серці. Важко сказати, чи зробив Світлана Федорівна право. З одного боку, це пам'ять для неї, а з іншого, здавалося б, що дочка не буде зайвою для допомоги. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное