Сніданки Bogatyr після того, як чоловік grins схожий на Cheshire cat

Я зроблю мармурову мафіну вчора. Чоловік сказав: "Це бомба!" Я дуже смачний сніданок! Він поцікавив руки і поцікавив його, щоб працювати, щоб їсти цей коктейль на обід.

Я дуже рекомендую. Приготуйте швидко, і це дуже просто. лацінай Одна проблема полягає в тому, що вона їсть навіть швидше, ніж вона вариться.

р.

Мармуровий кекс сьогодні видання "Сайт" Посадка для приготування смачно Кошикй Кожен, хто намагається це радувати!

інгредієнти
  • 180г борошна
  • 3 яйця
  • 100г майонез
  • 150г сметана
  • 150г сир
  • 300г ковбаса
  • 1 ч.л. соди
  • зеленню (будь-який)
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. У невеликій мисці змішайте сметану соди, залиште на 2-3 хвилини.



  2. У глибокій мисці змішайте яйця з майонезом. Додати сметану і соди. Подивляйте все вінком. Додати борошно в дві дози. Продам його і за смаком. Тісто повинна виглядати як млинці.



  3. У тісто додати тертим сиром і зрізати дрібними кубиками ковбасою. Ковбаса можна замінити шинкою. Також додайте подрібнені зелень до тесту. Автор рецептури радить додавати цибулю і кріпити петрушки. Подивитись його добре.





  4. Змастити форму для випічки рослинною олією. Залийте тісто і потім виправте його ложкою.



  5. Випікайте стаканчик в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 35-40 хвилин.



  6. Виріжте готову кекску на скибочки. Бодибилдерши!





Щоб зрозуміти рецепт докладніше, дивимося відео з кухар-каналЦе смачне життя. На цьому каналі господиня Світлана ділиться безліч простих і простих рецептів від найдоступніших продуктів!

https://www.youtube.com/watch? v=mK8eQXoo5Fkk

Також я пропоную читання рецепта солодкого мармурового торта з Дарії Звека. Цей десерт може мати практично будь-який смак: шоколад, банан, вишня.



Цей мармуровий мафін однаково хороший, як гаряча, так і холодна. Чудовий сніданок і сніданок. Закуска і дітей до школи. Ну, мій друг традиційно випікає його на день її імені. Завітайте до нас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное