Позбавлення онуків, що просто переплітається і пропускає без голоду з онуками

Яка жінка відчуває себе, коли чоловік заявляє, що вона поганий? Біль, відступ і... Все життя починає розкачати в голову. Але з’ясуйте те, що вона не працює.



Проблема може бути не в жінок, але в Бездоганна? Не вдалося відповісти на це питання. Ми сподіваємося, що ви будете допомогти їй зрозуміти все, що вона не впаде до розпаду!

Я ніколи не поспішаю, тому що я люблю роботу. І коли прийшов момент, я швидко занурився на дому. І, щоб бути чесним, дуже самотнім, тому що мій чоловік загинув кілька років тому, і діти давно мешкали в своїх сім'ях.

У мене так багато енергії, що я можу використовувати. Так я вирішив відвідати більш часто мій син і дочка-в-право, який жив біля мене. Я також хотів би провести більше часу з моїм 2-річним онуком. В той час як молодий працював (Анюта не хочу йти на пологовому поході), няні сати з дитиною.



Я зрозумів, що я можу допомогти родині і замінити няню. Це ідеальний для мене і для них, так як вони зможуть заощадити гроші і не платити за послуги іншої особи. Я був впевнений, що я підняв два красивих дітей. І зараз набагато простіше: всі необхідні речі під рукою.

У мене був час, щоб зберегти все і підрахувати кожну копійку. Але вони жили якось! Головне - об'єднати дитину з турботою і теплотою. Я готовий дати мій онук все. Я пішов до сина і дочки, щоб розповісти про свою ідею.



Але їх реакція шокувала мене. Спочатку вони мовчно дивилися один одному, а потім просто залишили номер і говорили про щось анімовано протягом 5 хвилин. Коли вони повернулися, вони сказали, що вони повністю задоволені роботою няні, адже вона є кваліфікованим спеціалістом. Вони кажуть, що вона не тільки сидить з дитиною, але і використовує спеціальну техніку.

Несподіваю, що мій син, щоб прийняти мене додому. По дорозі я запитав, що було дійсно неправильно, тому що моя ідея була не так поганою. Він сказав, що я ніколи не очікував йому сказати.

р.

«Соррі, я не думаю, що ти хороша мама. Так ми не можемо довіряти нашій дитині і дайте йому багато часу, він сказав. Чи є таке жарт? Він дійсно думаю, що я поганий бабуся і мати? Я багато працював, коли мій син був молодий. Але мій батько і я не був інший вибір!

Б

Ми подарували дітям велику освіту, кладемо їх на ноги. Я хочу почути це? Я думаю, що мій дочка-в-завження, повертаючи сина від мене. Може бути, вона просто втомилася від мене, що приїжджає до дому, весь час. Але крім них я не маю іншого. Моя дочка одружилася і вирушила за кордон.

Я просто відчуваю себе страшним. Я маю безсоння, тому що я думаю про те, що я зробив неправильно. Мій син ніколи не сказав нічого подібного до мене до. Ми завжди мали великий зв'язок... Чи є це все більше? ?

Ніщо болить мати так багато слів і дій своїх дітей. Після того, як вони стають дорослими, всі забуті дитячі гранати плавають. Але це не означає, що ви можете говорити так суворо про вашу сім'ю. Це може назавжди порушити контакт людини.

р.

Ми впевнені, що ви зможете подарувати основним персонажам історії хороші поради та підтримку її в такій непростій ситуації. Ви можете мати досвід роботи з нами. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное