Що ви можете дізнатися від німецьких батьків

Я не стане матір’ю «типової німецької» і матір’ю «типової російської».Я жив у Німеччині. Але мій батьківський досвід набагато менше: мій малюк виповнить вісім місяців цього тижня. Як і будь-який вибух з досвідом, я намагаюся поєднувати старий, хороший, знайомий і новий, що я хотів в новій культурі. Що хочу поділитися.

Релаксація німецьких батьків

Німецькі батьки не «лише» навколо своїх дітей і не бояться від найменшого хребта дитини. Ця поведінка може здатися, як холодний знецінення на перший погляд, але це насправді добре продуманий прагматизм.



Кожна проблема може бути вирішена, і якщо ні, не варто вбити себе. Дана ідея передбачає психіку німців у загальному та німецькому батьках. Дитина впав ніпп - батько підняла його з підлоги, злегка протирається і знову давала малюкові.

Дитина не їсть кашу з овочів - ви можете спробувати дати йому невеликі шматочки з тієї ж моркви або тріщини. Батьки, які не дозволяють дитині крок без відьмачування, вимовно називаються «гіптерними батьками». й

Дитина не потрібно з ранку до вечора – він повинен бути надана певною свободою, а також можливість «зловити».Так, в німецьких будинках і установах для дітей досить довго можна відкрити вікно і ніхто не буде збоятися про те, що «благ!» ?

Соціалізація з діаперами

Курси для мам і малюків існують для дітей від народження. Це можуть бути тематичні семінари на тему харчування та догляду за дитиною, а також надання першої допомоги. З близько трьох-чотирьох місяців можна проголосувати на курсах, де можна активно провести час з крихтою. Це називається «красивими курсами» (Німецькі краббелкурси).

р.



Парканти і цуценята збираються в одному номері. В той час як малюки намагаються красти або просто грати з іграшками, батьки обміняють свої проблеми і радості. Від вчителя, вони отримують поради про те, як дотримуватися дитини і як допомогти йому розвивати свої здібності через рух і ігри. Один з відомих програм цього курсу називається PEKip і стендами для Prague System для батьків і дітей. Один з його особливостей: діти лежать і рухаються голими в добре розігрітій кімнаті. Після того, як ви знаєте, дитина не обмежує рухи одягу і підгузника набагато активніше.

Діти також отримують свої перші соціальні навички, побачаючи, доторкнувшись, і навіть спілкуючись власним чином. Лідер співає пісні і розповідає вірші, проводить когнітивні ігри для дітей.Але такий курс є великим емоційним знімачем для батьків, які розуміють, що «не тільки» з їх проблемами і турботами.

До речі, найбільш звичайні батьки можуть організувати цей курс в домашніх умовах, наприклад, по черзі зібрати кілька дітей і батьків в домашніх умовах. Невеликий мат, безпечні іграшки - це все, що вам потрібно. А потім – сидимо по колу навколо дітей і починаємо чати, співати, читання, граючи – тут можна давати безкоштовно до фантазії.

Є ще один загальний курс для дітей: плавання. Ні, його мета не навчити карапузіки, щоб плавати груди або метелика.й Ми йдемо про те, щоб вода і невелика водна гімнастика. Один або обидва батьки тримають дитину і виконують вправи, які показує інструктор. У воді є всі однакові іграшки для затримання малюка, а початок і кінець уроку супроводжуються піснею.


Контакти

Німецькі батьки, мало хто звик до життя з дитиною, намагаючись швидко повернутися до «нормального ритму». Це поїздки відвідати, магазини, парки, ярмарки, поїздки в кафе. Slings дуже популярний в Німеччині. Наприклад, в «красивому курсі» я ходжу до, шести батьків, чотири використовують шлам і тільки два використовують коляску (один мені).

р.


До речі, далекі поїздки з дитиною не є табу для німецьких батьків, але досить мати. Я раз обережно попросила домогосподарки, які відвідали нас через два місяці після народження нашої дитини (це послуга добровільна, але повністю оплачена за медичним страхуванням) її думка про наш можливий рейс до Іспанії. О, вона посміхалася, звичайно, літати. Ось ще одна родина, яку я їду до Нової Зеландії. Це так захоплюючий! Ще одна мама, яку я зустрівся на семінарі з годівлі, розповіла мені, що вона і її двомісячна дитина, а батько проїжджав все літо в Німеччині в «винен» (Кемпер) – будинок на колесах, де крім кабіни водія є кухня, ліжко і туалет.


Роль батька

А батько в Німеччині похилого віку бере на «типові ссавці» такі як годування, зміна діаперів, перенесення. Дуже часто можна побачити чоловічу ходьку з дитиною в колясці або в шлі. Один. У цей час мама працює, піклується про іншу дитину або ... відпочиває. На нашому курсі є людина, яка завжди приносить малюка самостійно. Не один батько. Так само він і його дружина приймали батьківщину, щоб доглядати за дитиною (у Німеччині це можливо і не потрібно ніяких причин, крім взаємного бажання батьків). Цей дад також повідомив нам, що його дружина незабаром піде на дводенний відпочинок на курорті. Він подбає про дитину в домашніх умовах.


Екологічна освіта

У Німеччині навколишнє середовище береться дуже серйозно. Німецькі батьки воліють придбати екологічно чистий одяг з матеріалів, таких як бавовна та вовна для своїх дітей.У той же час одяг має мінімум кольорів і ювелірних виробів – одяг повинен бути теплою, не більше. Багато людей вважають за краще купити раніше використовуваний одяг – під час миття кількості хімічних речовин на ньому зменшується, що знижує навантаження на чутливу шкіру дитини. У соцмережах можна придбати або обміняти такий одяг, а також безліч блочних ринків. Те ж саме стосується іграшок, книг, візок та інших дитячих аксесуарів.


Франклі.

Бажаєте зустрітися з батьками в Німеччині. Це сміливість, щоб визнати, що ви не можете бути "коректним батьком". Так само тато з курсу для малюків зізнався нам, що «не знеболюється нудним і тривалим годуванням малюка з ложкою», а також «похитання, коли дитина зламається, кричить і сколиться від тебе». Ще однією матір'ю, що вона тягарила грудне вигодовування (дочка була близько восьми місяців) і збиралася зупинити грудне вигодовування якомога швидше. Це не означає, що відстань між матір'ю і дочкою. Мати часто тримає свою дочку в руках, м'яко відтіняє. Просто breastfeeding annoyed її - і вона вирішила зупинити його на пару тижнів тому. Щиро вдячні батькам, не дратівливим і втомленим. І потрібно періодично говорити про те, що вам подобається.


"Старий, хороший, знайомий".

У новій культурі ви мимоволі адаптуєте до людей навколо вас, іноді змінюючи своє ставлення до речей, які давно знайомі. Але, як батьки, які ви підняли, ви повинні глибоко вкорятися в свідомості.

Коли я годую малюка, я постійно скажу «і ще одну ложку для моєї матері», або «роблю!». Я завжди буду говорити про свою дитину російською мовою, яка найкраща можу подарувати їй.

Я прочитав її казки Пушкіна, вірші Барто або народні жарти. Ось так багато дитячих віршів, жартів, пальових ігор (і не тільки) російською мовою! Незабаром або пізно, з німецької няні або в дитячому садку, моя дівчина відкриє німецьку «бокс знань». Так, вона має більш високий прогноз від дуже раннього віку, ніж я колись мав – це не так красиво?

До речі, світогляд: в Німеччині батьки не набагато «сором» про це. Діти тут не повинні навчатися писати і читати до школи, у дитячих садках діти грають більшість часу, а «безсоні» не вітається.Якщо ваша дитина знає про планети сонячної системи до шести років, більшість німецьких батьків будуть виглядати на них. Це, як правило, російські батьки - ті, хто дає дитині три-п'ять мугів на тиждень. Звісно, я не буду перестаратися, але в цьому місці я прихильнися до нашого російського підходу і спробую розвивати дитину в різних напрямках.

І в російській культурі дуже вкорінений підхід "все найкраще - дітям". І навіть серед багатьох російськомовних людей в Німеччині цей підхід досі поширений. Я теж слідувати йому: Я намагаюся варити свіжі продукти для своєї дитини від екологічно чистої продукції, дати їй максимальний вільний час. Я розумію, що не мій варіант, але я не буду повністю розслабитися, як німецькі батьки.

Так, я не відправляю дитину взимку без капелюха (як батьки Німеччини роблять). Запалення вуха або менінгіт, який може слідувати за занадто дорогою для мене. Про гігієну – більше, ніж менше. У Німеччині, наприклад, будь-який бажаючий може входити в палату для новонародженого малюка, в тому числі в брудному одязі і робочому одязі. Це занадто багато в моєму розумі. У мене також є «радянське ставлення до вакцинації – я бачу більше користі, ніж шкоду в них, тому ми робимо всі рекомендовані вакцинації. У Німеччині близько 90% батьків і педіатрів думають так, але ви завжди будете наголошувати, що свобода вибору є вашими.

«старий» плетіння стає все більш модним в Німеччині. Педіатрія все ще не радить похилого малюка весь час, але більше і більше мам пам'ятають цей метод, щоб заспокоїти дитину протягом декількох годин.

Культурне багатство не тільки музика, вірші, (картон) фільми. Це стосується навіть їжі - російська культура радує багатством круп, супів, м'ясних страв. Наприклад, гречана каша в Німеччині раніше маловідома, і лише деякий час тому почали продаватися в деяких спеціалізованих магазинах або на так званих «російських полицях». У німецькій культурі спекотна страва з'їдається тільки один раз на добу (увечері вона обмежена бутербродом) - в сім'ї і багатьох інших російськомовних сім'ях прийнято готувати частіше. Неважливо, наскільки зручні кекси з магазину, для мене, це більш «запас» засіб, ніж щоденне харчування.

І навіть така річ, як традиційна медицина відрізняється в Німеччині. Тут відбувається, але, наприклад, купання дитини в розчинах трав вважається екзотичним. Для цього можна додати довгий список: занурення по сковороді, дозування для загартування, заспокійливих ніг з холодом ...

І є ще одна солодка російська традиція я пропусти в Німеччині: зустріч новонародженого, загорнута в святковому конверті з повітряними кульками і квітами. Після того, як німецька стриманість - вона вітає вас з народження, і часто дуже не вистачає російської святковості і душі.

У сучасному світі, завдяки Інтернету, ви можете зберегти вашу культуру, навіть якщо ви дуже далеко від дому. Але не забороняється використовувати щось нове, яке вам подобається. Ця свобода вибору іноді дає мені головоломки. Але одне зрозуміло: Я не стане «типовою німецькою» матір’ю, а також «типовою російською». Видання



Автор: Наталія Теплехіна


П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: materinstvo.ru/art/12753

Категории

Смотрите также

Новое и интересное