(Un)красиві саморегулюючі історії

Людина, яка постійно розповідає про себе та інші історії. Історії про все в світі, і ці оповідання покликані зв'язатися з нашим досвідом в певній значущій картині.

Наші власні дії повинні бути пояснені, тобто введені в загальну логіку нашого життя. Людина, яка виступає лікологічно для себе або інших, не в змозі пояснити цю ілологість сприймається як insane, і ця думка має свої причини.

Коли досвід людини не пов'язаний в цілій історії («що передувало це – чому / чому я це робив – як це робили – які наслідки, що призвело до»), то можна говорити про повну втрату «Я», яка впала у фрагменти, які не можуть бути підключені один з одним.





Я думаю, що майже всі ми бачили – і багато хто з нас пам’ятають – батьки відчайдушно просять свою молоду дитину, «Чому ви це робили?» – і дитина не може пояснити її, бо він занадто невеликий, його мова погана, і є дуже мало усвідомлення власних мотивів. Але дитина зросте і навчиться робити історії у відповідь на питання «Чому і чому ви це робили». О, ці історії іноді можуть бути дуже складними, з однією метою, щоб зберегти образ себе в очах батьків, інших людей і ваших власних.

Для нас потрібні історії, які оберігають наші ельфи від шейму і підтримують базове відчуття «Я добре і інші думаю, що я добре. й

З усіх оповідань люди приходять з почуттям свого життя, їх діями, почуттями і життєвими подіями, найбільш витонченими є ті, які зосереджені на конфліктах, які викликали їх учасникам багато реальних болів. У цих саморегулюючих легендах ми пояснюємо себе та інших, які ініціювали зло і несправедливість, і хто був жертвою цього зла (звичайно, це нам).

З давніх часів люди письмово писали історію своїх народів таким чином, щоб показати, що «ми хороші, інші погані», і неважливо, що це часто ті, хто вважає себе «згодженими», які засвідчили іноземні землі і засвідчили всіх народів. Найбільш цікавим прикладом цього «історичне обґрунтування» для мене є спроба Л. Гумілєва до порту Генгійського хана і монголи, як люди, які майже змушені були завойовувати половину відомого світу через те, що вони постійно відторглися кимось. І вони не будуть відхилені, щоб вони сидять у своїх степах. Майже ніхто не скаже: «Ми звернулися до влади, грошей, і ми любили інших жінок – так ми прийшли і вивели їх з повної довільності і без законності, як останнього масштабу. й

Визначте власні помилки або ваші власні темні сторони так важко. пердятй

Перший, Це визнання часто болить наше позитивне ставлення до себе, яке базується на принципі помилкової ідеї, що «добрих людей не погані речі». І якщо ви дотримаєте щось, що в крохмаль контраст до того, що є «добрим», ви більше не маєте права сприймати себе як істота, гідність життя – все, що ви повинні зробити, потопає себе в отруйному соромі (немовля, що я) – або насправді прийняти своє життя, щоб позбавити світ такого монстра. Тому краще для своєї особистості (припустимо, що ми вважаємо, що «добрим не погано»), щоб не допускати щось точно і незрівняно погано. І в реальності виходить, що майже всі люди роблять багато непристойних речей для себе і для інших людей просто тому, що вони хочуть добре виглядати, тому що інший варіант загрожує токсичною, отруйною гантою, яка вкрай важко впоратися з. На цьому побудованому майже вся «розпилювання».

По-друге, Ми є соціальними істотами, і шум народжуються, коли ми відхиляємось, коли у відповідь на наші дії / помилки / помилки, люди відвертаються від нас і не хочуть зробити бізнес з нами. Він страшний, коли ви зізнаєте інших людей щось незрозуміло (і це дуже важко, тому що спочатку потрібно визнати його собі), а у відповідь ви почуєте груша натовпу «звірити його!», «Ви вже наш син / дочка!», злоякісний «Я сказав вам, що це буде відбуватися!» та інші слова, які говорять, що ваш біль і відновити не відчувають, що цей біль тепер буде танцювати з усіма його значенням і не буде помічено. Вони не помічають, тому що якщо хтось інший поламає ногу, це нещастя, і коли ви розбиваєте ніготь, це катастрофа. Так лякайте історії, що нічого не сталося, що це не так, і це нічого не було.

У конфліктних ситуаціях, де два або більше людей болять один одному, саморегулюючи сюжетний центр навколо двох ключових питань: хто є зловживачем/завдям і чому подія, яка сталася в першому місці.

Найбільшою роллю «поганий» є роль зловживача, той, хто заподіяв біль першими, тому сторони розповідають історії про те, як інший «перший принцип» (згадайте цей дитячий садок «що він, перший почався!»). І якщо ми іноді можемо відокремити ці ролі, то відповідь на питання «Чому це сталося на всіх» ще більш складне. Навіть ті, хто формально визнати, що вони стають «відправниками» з’ясують на це.

Але не відхиляється – досвід «правого гніву» є одним з найбільш солодких почуттів для людини, адже бальзам ран і зміцнює відчуття «добрості». Для кращого полегшення болю необхідно, щоб зловживач постійно страждав і відчуває себе власним болем – це вона, біль в якомусь іншому, і є основним способом чистити власні страждання (це основа помсти). Отже, виходить, що зловмисники, як правило, знижують свою моральну відповідальність (з полегшенням сором'язливого сором'язливості), і їх жертви намагаються максимально збільшити моральну цілісність (з полегшенням болю).

Людина може бути як зловживачем, так і потерпілим в різні часи, але якщо ми в тій же ролі, досвід людини в другому стає практично повністю нездатним – якщо є непристойний бар'єр між ними. Побачити, що, як тільки одна роль змінюється, історія розповіла тим самим змінам людини.

Як зловживачів (тобто тих, хто погоджується бути першим, щоб пошкодити інших) зменшити внутрішню дисонансію між «Я добре / Я хочу бути хорошим» і «Я зробив щось погано»? Є чотири основні історії.



1) Можна сперечатися, що все зроблено правильно.

Що б я був виправданий. Класична батьківська екзамена: «Я зробив це для свого доброго!» А, «Я зустрілася з нею протягом шести років для свого миру», «Я не консультую з вами, щоб ви не зіпсували нічого»,» і т.д. "Я люблю її, я можу побачити її в очах." Версія цієї оповідання: «Що це робить». Наприклад, у відповідь, «Залишся до мене!» – «Все, що лежить в цій ситуації». Коли Джордж В. Буш розповів, що США використовували катування в своїх тюрмах, він сказав: «Ми не катування». Ми використовуємо альтернативні методи. й

2) Ви можете впізнати свою дію неправильно, але знаходьте для неї або зменшити його значення.

Найпопулярніші «Я не мав вибору. й

Дуже часто зловмисники вказують на зменшення зовнішніх обставин: «У дитинстві мені боляче,» «Я нещодавно мав сильний стрес», «Я не міг нічого робити про себе, щось прийшла на мене. й

Роз’яснення поведінки особи, яка боляче. Включає в себе класичну «імплімну» – «я моя відмова, яку ми лікували. й

Нарешті, ви можете відзначити, що інші ще гірше, ніж ви, і ви нічого не порівнюєте з іншими. Це класична «і ви не встигли покинути!» у відповідь на показання недоліків, і «навіть, він б'є, але він не курить, пити або обдурити!».

(3) Якщо немає можливості заперечувати або мінімізувати відповідальність за те, що сталося, ви можете визнати все і спробувати швидко забути про те, що сталося, повісити його вгору.

«Це просто епізод», «як ви можете говорити про це – все вже пропущено», «Коме, я змінив його тільки один раз, все вже над тим, чому пам'ятаєте?» ?

(4) Щось трапилося і сумніви про адекваси потерпілого ("гасіння").

В цілому, всі зусилля виготовляються для видалення невідповідності між «Я добре – Я роблю погані речі», а «Я добре» не сумнівається.

Виконайте також історії, намагаючись зрозуміти, що сталося з ними. Дуже важливо для людини, яка боляче чути від зловживача (це не кримінальне правопорушення!) 4 хв:

(а) визнання виникнення больових відчуттів;

(b) для цього факту;

(c) пояснення причини виникнення больових відчуттів, не намагаючись пом'якшити власну відповідальність;

(d) пропозиції щодо репарації, якщо це можливо.



Очікується, що пацієнти, які постраждали від помилок лікарів, безневинних людей, які були засуджені в суді, дружини, які обдурили і лікувалися щодня, мешканці країн, постраждалих від зовнішньої агресії, і багато іншого.

Дослідження в американських лікарнях показали, що пацієнти менше, швидше за все, висувають, якщо лікарі допускають їх помилки і апологують для них, і вжити заходів для запобігання їх в майбутньому. Як правило, жертви не чекають нічого, навіть не вказують на це. Як один американський суддя, який був доведений, щоб засудити невинного чоловіка до 25 років у в'язниці, сказав він: "Чому він повинен бути винним для чого." Абсурд? Я. Але це все там. Майже будь-який російський суддя підбере його.

Зіткнувшись з такою повною глухістю до свого болю, жертви залишають обличчям, щоб зіткнутися з своїм досвідом та питаннями про те, як це сталося, - "що він мислить", а в той же час ще одне ключове питання: «Як це сталося з хорошою людиною, як мені?» І якщо жертва не впаде в самопривабливість, то зароджується гнів, що швидко набуває загрозливих рис «право», тобто переконливо людина відчуває біль, яка страждає від нього над іншими, дає йому незворотну моральну чистоту, яка дає йому право ... стати відступниками себе. Всі історії про помста та провертання жертв в сердитися зловживачами тут. А потім хтось інший завага стає приводом для власної заваги, а потім «перший почав вбити невинних!», дає дозвіл «Я занадто вбити!» – як можна здогадатися, ті, хто страждає тут, ті, хто не може захистити себе від «правого гніву». І, наприклад, син може отримати всі гроші від матері, яка захопить батька для насильства. Він отримає його так, що він хлопчик і схожий на батько.

Пастка правого гніву полягає в тому, що вона потребує постійного живлення, адже самооцінка потерпілого залишається тільки на нього. Багато жертв несправедливих і непристойних від близьких, які незрівняні з реальним насильством, тим не менш постійно загоює своїх ран, збираються гранати і скручують себе, тому що позбавлення волі і помста заважають, щоб надати моральну праву в такій ситуації. У оповіданнях жертв, їх зловмисники є страшними монстрами, які викликають біль не через своїх зловживань або помилок, але через їх спочатку пошкоджений характер ("Чи є психопатом, маніак!" – такі епітети набагато частіше присуджуються не реальним психопатічним манексом...

Зло зроблено видно як невикористаний. Все добре, що пам'яталося про відступника, буквально стирається з пам'яті, тільки логічний, невід'ємний і бездоганний чорний сатанічний образ залишається, так як помилковий, як саморегулюючий ангелічний образ відступників. А власні неправомірності та власні «пошуки» як зловмисники стираються, бо жертва потребує саморегулювання, так само як зловживач. Чому? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Це не так, але відбійники вже щасливо чіпляють цю ідею, щоб зменшити інтенсивність власних почуттів і сказати: «навіть, ви бачите, це також ваша несправність / і що я шкода вам!». Так вони замерзають в кліщі: як той, хто заподіяв біль і той, хто відчуває, що це боїться приниження і танці на кістках, якщо вони визнають один одному, щоб зробити помилки.

Спори про те, хто вперше почав і хто більш винний, є шлях розщеплення на праві і грішники, і не призводять до нічого хорошого, якщо обидві сторони все ще взаємодіють один з одним з причин.



Як ви вийшли з кліща? Є три способи, і всі неприємні.

1,1 км Зловживач відмовляється від претензії, і привертає увагу на те, що за небезпекою і розривом потерпілого приховує великий біль, а чим більше проходу – тим більше болю. Приготувавши намагатися приниження, танцювати на кістках, намагайтеся принести до колін - і ще апологізувати.

2,2 км Потерпілий відмовляється постійно перекачувати свою праву небезпеку, згадує ситуації, коли він вже був зловживач і використовував всі однакові оборони, які зараз використовує зловживач. Він говорить про біль безпосередньо.

Якщо в обох випадках важливість збереження цілісного образу для сторін є більш важливим, ніж відносини, то відносини перестануть.

3. У Найважчішим, але й найвибагливіших, спосіб є для обох сторін для саморегулювання, залишає за собою питання, які почалися, і хто був би полум'ям, і погоджуючись на те, які кроки вони можуть прийняти до вирішення ситуації.

Якщо ви хочете зробити мир з вашим ворогом, ви повинні працювати з вашим ворогом, щоб зробити його. А потім він стає вашим партнером. Мандельа Н.



Людина, що подорожує багато миль, щоб проконсультуватися з мудрою людиною. Який секрет щасливого життя? й

«Добрі рішення» відповіли мудрого чоловіка.

Що допоможе мені навчитися приймати хороші рішення?

- Погані рішення.

Так, не погані рішення в будь-якому місці...



Автор: Ілля Латипов



P.S. І пам'ятаєте, просто змінивши наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: tumbalele.livejournal.com/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное