Перший шлюб змінив мене до невпізнання, більше я так не хочу

Розподілити ролі між партнерами в сім'ї не завжди легко. Особливо, якщо сімейне життя почалося занадто рано: через просту забаганку когось із партнерів або через ранню вагітність. Чоловік, наприклад, не завжди виходить чудовим лідером. А дружина часто не згодна сидіти на кухні, займаючись домашніми справами. Ось так і виходить у сухому залишку ще один скривджений на весь жіночий рід чоловік і плюс одна колишня домогосподарка . Прикро.



Щоб таких випадків виникало менше, потрібно просто добре підготуватися до спільного життя. Навіть без кільця на пальці, але проживаючи з іншою людиною на одній житлоплощі, можна навчитися багатьом життєвим премудростям. Зараз, у 21 столітті, не обов'язково мати штамп у паспорті, щоб жити разом. Зате це чудова можливість дізнатися кохану людину ближче з іншого, не тільки романтичного боку. Такими є реалії сучасного життя.

Колишня домогосподарка Не знаю нічого, що виводило б мене більше, ніж щоденна побутова рутина. Не в тому сенсі протерти пил по кутах і почистити зуби. Ні, я говорю про «обов'язки» жінок, які протягом довгих століть приписували і продовжують приписувати нам чоловіки. Про прибирання, приготування, прання, догляд за дітьми та інші справи, що виснуть мертвим вантажем на тендітних жіночих плечах. Розумієте, що я? Ось те саме.



Саме тому зараз я перебуваю в розлученні. Немає в мене більше чоловіка, який щодня приходив із роботи незадоволений та злий. Немає більше необхідності односторонньо підтримувати іншу людину і повторювати їй знову і знову, якою вона є молодець і як у неї все вийде з розвитком кар'єри. Так, зникли й деякі позитивні моменти, це правда. Але якщо порівняти всі плюси та мінуси, я вас запевняю, розлучення — це найкраще, що трапилося зі мною останнім часом!

Усього за якихось 5 років з тонкої і дзвінкої дівчини я перетворилася на жінку з втомленим поглядом, зайвою вагою і частою задишкою. Колишній чоловік теж наїв собі зайвих кілограм 15, а то й усі 20. Сімейне життя якось розслаблює. Але, з іншого боку, постійно тримає у моральному напруженні. Я почала зриватися по дрібницях, він перестав цінувати мене, мій внутрішній світ, мою, хоч і чимало постраждалу, зовнішність. Ось такі в мене спогади про той час.



Рішення про розлучення Дітей я не маю. І це, напевно, на краще. Інакше я ніколи не змогла б зважитися на розлучення. Дитина це ніби замок на ланцюгах, що утримують вас разом. І ключа такого замку немає. Я навіть уявити собі не можу, якою я була б після вагітності, якщо мене так рознесло і без неї. Просто, на високовуглеводній їжі та малорухливому способі життя. Або ти зайнята побутом, або сидиш у кріслі або лежиш на дивані. Ми навіть прогулятися виходили не частіше ніж один раз на місяць. Та й то після того, як умовимо один одного на подібний подвиг.

Розлучення пройшло мирно і я цьому рада. Ділити нам не було чого, просто разом не судилося. Не було скандалів, коханців, коханок чи ще якоїсь мишачої метушні. Тож юристам та психологам у нашому випадку нічим поживитися не вдалося. Що теж, вважаю, непогано.



Колишня домогосподарка Де ж я зараз, чи ходжу на побачення у свої 36 років чи плачу в холодну подушку довгими холодними ночами? А ось чорта з два. Ні, я знайшла для себе щось дивовижне і цілком підходяще мені до смаку. Що саме? Ну, загалом, зараз я є щасливим водієм вантажного авто. Працюю по всій країні і іноді виходжу в рейс зі своїм новим хлопцем. Він уже давно у цій справі і саме він допоміг мені отримати потрібні права та роботу. Тепер ми разом з ним.

Я навчилася цій нелегкій праці не відразу. Спершу мені просто подобалося їздити з Мишком і спостерігати за пейзажами, що пропливають повз нас. Це якось заворожувало і вводило голову в порядок одночасно. Я не дуже люблю балакучих чоловіків, а під час поїздки з Михайлом нам доводилося довго мовчати, хоча ми були один від одного зовсім поруч, на відстані витягнутої руки.



Нове життя Так, такий побут по праву можна назвати спартанським. Та й сидіти в одній позі не дуже зручно. Іноді з'являється відчуття, ніби п'ята точка скоро зовсім відвалиться. Але це так, дрібниці. На відпочинку, прийнявши душ і добре поспав, почуваєшся найщасливішою людиною у світі. Ти розумієш, що робиш потрібну роботу. Ти постійно буваєш у різних місцях. Відчуваєш вітер і як сонце рухається по небосхилу. Ти живеш простим і не найнасиченішим життям. Але є в цьому щось… Правильне.

І як, скажіть будь ласка, мені тепер, хоча б теоретично, повертатися до остогидлої концепції сім'ї, де чоловік — усьому голова, а жінка лише безправна прислуга і іноді коханка? Якщо озирнутися назад, я можу вам сказати що внутрішньо я вже давно стала сильнішою за свого колишнього чоловіка. І робота у мене далеко не офісна, а тепер і погляди на зовсім інші. Сказав би мені хтось раніше, що так буде, я б злякалася за своє майбутнє і дуже навіть дарма. Тепер я розумію, що жінка може бути живою та повною сил. І при цьому не одягненою у фартух, зі шваброю в руках.



Кожен робить собі вибір сам. Принаймні вважає, що робить такий вибір. Як уважала і я раніше. Думала, немає нічого більш логічного та нормального, ніж весілля, діти, сімейне життя. А виявилося, немає нічого більш змученого, нудного та принизливого. Все пізнається в порівнянні. І своє теперішнє життя я не готова змінювати ні на що, не важливо, буде в ньому чоловік чи ні. Дорога моя нова пристрасть. А шум мотора та вітер в обличчя – мої найкращі друзі. Ніякий домашній затишок з цим ніколи не зрівняється, ви мені вже повірте.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное