Виїхав у тривале відрядження заради дружини та доньки, думав, вони будуть раді моєму поверненню, але вийшло інакше

Ми, люди, часто живемо за тією ж схемою. Народжуємося, вчимося, знаходимо роботу, одружуємося, народжуємо дітей, розлучаємось і ділимо гроші . Іноді у довільному порядку, а іноді деякі з перелічених речей повторюємо, причому не один раз. І все, вважай, життя у всіх приблизно однакове. Добре це чи погано? Напевно, слід судити за відчуттями: якщо тебе таке життя повністю влаштовує, то чому б і ні?



Peels Інша річ, як бути людям навколо. Близьким, рідним, яких такий стан речей зовсім не влаштовує. Їм доводиться туго. Адже чийсь вроджений егоїзм чи звичайний безвідповідальний погляд на речі може природно поламати життя іншого партнера. Тому, хто належить до сім'ї та шлюбу з усією необхідною відповідальністю.

Ділимо гроші Я можу погодитися з тим фактом, що суд при розлученні в абсолютній більшості випадків стане на бік жінки з усіма, хто витікає. Також я можу погодитися з тим фактом, що жінкам, як і чоловікам, іноді потрібний свіжий ковток повітря. Якщо говорити про сімейне життя та флірт на стороні. Але лише флірт, я не маю на увазі зради. Загалом, я не вважаю себе якимсь забитим і дрімучим, у мене в цьому плані досить широкі погляди. Але все має свої межі!

Я довго не хотів одружуватися, хотів більше гуляти та насолоджуватися життям. І так загулявся, що лише до 30 з лишком років зрозумів, як я самотній. Подруги були, у холостяка без цього ніяк. Але тієї самої, коханої жінки зовсім не вистачало. Тож я вирішив взяти себе в руки, налаштуватися і зійтися з тією, яка, на мою думку, була для мене найпридатнішою кандидатурою. З Ритою. Доросла, розумна, спокійна. Чудово виглядає. Ну, має доньку від першого шлюбу. Та що в цьому такого справді? Це, мабуть, навіть плюс.



Нові стосунки Швидко зіграли весілля, переїхали до мене. Я не чекав, що після офіційного одруження настане якесь небачене диво і щось у наших із Ритою стосунках зміниться в той чи інший бік. Так воно й вийшло. Я ходив на роботу, Рита виховувала тепер уже нашу дочку та стежила за будинком. Загалом, більше на мене чекати і не доводилося. Нарешті я став сімейною людиною і хотів розвиватися у цьому відношенні дедалі більше.

Але через два роки виявилося, що життя дорослого чоловіка не така вже й казка, якщо ти маєш заради кого жити і працювати. Грошей стало не вистачати, хоча за моїми підрахунками я мав якось прогодувати три голодні роти. Але, мабуть, калькулятор зламався і я почав думати, як повестися далі, щоб усім було добре.



Peels На той момент у мене в сейфі ще залишалася деяка сума грошей, але вона помітно танула з кожним місяцем, а витрати на дружину та дитину росли із завидною постійністю. Що ж так буває. Адже я чоловік і мені багато не потрібно. А ось дівчата мої люблять прикупити собі чогось такого. Тож незабаром питання постало руба. Або залишити все як є, а потім сісти на жорстку дієту, або проковтнути грудку гордості і поїхати у відрядження. Що насправді не так весело, як може здатися на перший погляд.

Наша європейська філія знаходилася в одному богом забутому містечку в центрі Європи. Таке враження, що місце вибирали спеціально на відшибі всього і все, щоб ніякий шпигун пролізти до нас не зміг. З хорошого – свіже повітря. З поганого… Все. Самотність, відсутність інфраструктури, дорогий і повільний Інтернет, жодного співробітника, який розмовляє зрозумілою мені мовою. Тільки постійні дзвінки від начальства з наказами переставити стос паперів з одного місця на інше. І відбій.



Ділимо гроші Близько року мені довелося витратити для того, щоб, по-перше, підзаробити грошей на європейській зарплаті, а по-друге, просунутися кар'єрними сходами будинку. Так що час у будь-якому випадку минув з користю, хоча нервів я втратив величезну кількість. Але це вже так деталі. Мої дівчата весь цей час жили вдома, дзвонили мені, коли була можливість, нудьгували, так.

А ось після приїзду я дізнався кілька новин, що сталися за той рік, поки мене не було вдома. Почнемо з того, що гроші, які я залишив дружині, скінчилися. Це при тому, що я щомісяця висилав їй суму, приблизно трохи вищу за середню зарплату у нас по місту. Плюс гостинці для неї та доньки. Ну та гаразд, чоловікам ніколи не зрозуміти, куди діваються гроші у жінки без нагляду. Друга новина не була такою позитивною.



У моєї Рити з'явився новий чоловік. І вона, як чесна жінка, не могла продовжувати будувати стосунки з ним, ґрунтуючись на брехні та недомовках. Як виявилося, той чоловік у неї з'явився десь через 3 місяці після мого від'їзду. А «наша» донечка про все це чудово знала. І не тільки підтримувала матір, але ще й спеціально про все замовчувала. Хоча я, як міг, намагався дзвонити їм частіше і часто розмовляв із прийомною дочкою особисто.

Наразі фінал. Я проти розлучення, ясна річ, нічого не маю. Не виставляю жодних претензій і загалом намагаюся жити, як і жив раніше, до одруження. Жодних спроб по-швидкому спитися чи ще чогось у мене немає. Нормально. Квартира моя та ділити її ніхто не збирається. Але ось що надумала Рита і в чому її підтримує дочка. Гроші, які я заробив за останній рік, треба поділити. Між мною та Ритою. А ще краще так взагалі, між мною, Ритою та її дочкою. Така у них до мене пропозиція, інакше суд.



Кажуть, вони утримували будинок, витрачали час, сили. Поки я їхав і залишив свою дружину без уваги. Так що тепер, як справжній чоловік, я повинен вчинити саме таким чином. Вийми з кишені та поклади. В цілому, я не сильно переживаю за своє моральне здоров'я, але відчуваю, якщо так продовжиться і далі, симптоми почнуться. Зараз намагаюся не брати слухавку, якщо телефоном дзвонить дружина, але довго так тривати, зрозуміло, не може. Чекаю натхнення, щоб усе це припинити. Але воно поки що не приходить. Що ж, чекатиму і далі, і паралельно шукатиму відповідного юриста. Більше на моєму горбі цим двом не покататись.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное