Випадково дізналися від друга, що мій батько не більше, вирішив відвідати мою матір'ю, але не дозволяв мені поріг.

Як відродити з матір'юЩо, якщо її принципи важливіше, ніж Ваше щастя? Чи варто всіх зусиль? Після того, як мама в будь-якому випадку більше дорослого, мудрого. Хто, якщо не її, повинен бути першим, щоб заперечувати? І якщо такого бажання немає, то він не з'явиться з часом. Тому що в старій вікі люди тільки зміцнюють свої погляди на життя. І їх характер, до речі, не змінюється на краще.



Особисте життя, майбутнє та перспективи, які ми думаємо про те, як ми йдемо на ліжко. Відповідно, ми можемо сказати, що ці теми стосуються нас не менше. Але є час, коли ми повинні вирішити, хто відповідає за наше майбутнє: батьківські заповіти або самі. Наш читач вибрав другий варіант і зараз хоче поділитися з усіма, розповідаючи, що він привів.

Незважаючи на те, що вона не розуміла мене, я все одно люблю маму, незалежно від того, що. Іноді буває, що рідна людина йде на принципи і важко довести щось. Це сталося мені, теж. Я не говорив до моєї мами 12 років. Чому? Вона просто виявилася людиною, яка не може йти проти його виховання і поглядів на життя. Навіть за свою дочку.



Я виросла тільки дитину в сім'ї. І все ж це не допомогло мені. У невеликому селі життя не цукор. Але це ще складніше, як для мене, так і для батьків. Я не дозволяв буквально нічого. Просто променя, робота в полі і в'яжемо іноді. Моя мама навчила мене це дуже рано, і ми іноді продаємо в'язані речі на ринку в місті.

Як я сказав, що я ніколи не мав вибору в моєму житті. Наша сім'я була чистою патриархальною, тобто батько був майстером і вирішив всі питання. Ми з'їжджаємо всі тижні довге і промене стільки. Не боятися. Не було багато спільного. Саме так це було. Коли мій батько не був вдома, мій мама мене заказав. Це були переважно господарські завдання і нічого більше.

І незважаючи на це жорстку сімейну політику, я пішов до місцевих шкіл. Немає іншого способу. Освіта в нашому регіоні була дуже суворою. Про це запрошували учні, батьки. У мене було два друзі, з яких я дізнався про світ. Ви знаєте, дівчині історії та речі. Соціалізація дуже важлива, вірити мене.



Після школи я проживаю вдома з батьками. Звісно, не виникало питання будь-якого університету або принаймні школи. Моя робота була допомога батькам. З кожним роком завдання, які я повинен зробити став більш складним. Мій батько, звичайно, не змусив мене зробити важко роботу чоловіків, але я перетягував воду в мій час - хрусткий. Хоча, можливо, здоров'я покращилася.

І все було б так, якщо я не зустрівся Семион у віці 19. Я закоханий. Я не знаю, як це сказати, але це було Я просто зрозумів, що це мій чоловік і без нього я просто не можу. Знаходилося лише два проблеми: перший, Семион був одружений. По-друге, він був 36-річним часом. Я ніколи не сказав, що, хоча. Він виглядав набагато молодше.



Коли він прийшов до нашого дому, мама і Дад не прийняли його. Він сказав, що він мене любив, і його шлюб нічого не означав, бо це було про розлучення. Але батьки несуть. Проста ультиматум: або я залишаю Семена або я з ним. Ні доврі, ні благословення, і ніхто не сподівається, що їх рішення ніколи не зміниться. Як видно, я пішов. Я думав про це протягом декількох днів, і просто не повернувся від прогулянки.

Я абсолютно не шкодую про те, що я зробив. Я вирощена жінка зараз, понад 30. У мене є чоловік, два діти, квартира в місті. Я люблю сім'ю і вона любить мене. Я залишився з батьками, я тепер був одним з тих сірих тіней, які живуть в церквах на добу, і їхні голови з молитвою. Це життя не для мене.



Нещодавно я випадково познайомлюсь з другом села в магазині. Вона розповіла мені, що мій батько дав свою душу Богові. Коли я вирішив відвідати мами. Я думав принаймні після того, як мій батько пішов, вона пробачить мене. Але ні. Моя мама не змогла мені. Вона все ще захопила те, що я зробив. Я не знаю, як зробити мій мама.

Ви знаєте, що вони говорять? Робота і відсутність шкідливих звичок роблять людину молодшою, більш красивою. На відкритому повітрі робота, проста їжа, прокидатися рано вранці і йти до місця до десяти вечора. Ну, це міф, брехня. Моя мати не набагато старше, ніж Семион, мій чоловік. Але вона добре виглядає до нього, не до мене. І я не говорю про одяг або відсутність макіяжу.

р.

Дзвонять руки, кола під очима, зуби ... Сіловий життя смоктати всі соки з неї. Все, що залишається - зло, непристойна оболонка. Я ще люблю маму і я хочу, щоб краще для неї. Але, очевидно, це не взаємно. «Я не дочка», - сказала вона. І на жаль, я загинув на неї, коли я був тільки 19 років. Я не можу зробити все про це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное