Легендарні грузинські актори, які запам'ятали всю свою харизму і талант

Легендарні грузинські актори театру та кіно захопили більше одного покоління радянських глядачів. Вони запам'ятовують своєю харизмою і талантом. Життя всіх може слугувати основою біографічного роману або кіно, адже грузинські актори створили безліч яскравих, незабутніх образів, прославили свою батьківщину своїми роботами, завоювали любов всієї Грузії, стали відомими у всьому світі.



Веб-сайт: www.caucas.us Грузинські актриси є особливим. Що потрібно говорити про першу? Серед багатьох відгуків аудиторів, таких як «Браво!» «Наречена країни», «Талентіще», цілком підходить для початку бесіди: «Я люблю Ія Ненідзе більшість всіх». Вона залишилася для мене, що витончена дівчина з фільму «Хайвенлі Ковтання». Як дитина, я дивився його і уявляв танцювати з дівчатами.

Народився 8 вересня 1960 року в Тбілісі. Батько дівчини був режисером, її матір викладав російську мову. Ія Борисовна розповіла, що серед своїх предків, князі Бердзеншвілі та Trubetsk-Gansky, що вона горда, і тому намагається прилипати до життя (хоча в списках грузинської шляхти ім'я Бердзенишвілі не з'являються; можливо, всупереч назві ці списки не зовсім завершені).

Сім'я улюбленого мистецтва. Були фортепіано в великопарентному будинку. Моя мама і бабуся часто грають музику і sang. З них виросла музика. Її основною пристрастю був балет. З п'яти років я займалася улюбленим мистецтвом.

р.

Після того, як режисер Георгія Данелія в балетній студії Палацу Піонерів помітив тонку дівчину, ділігентно опрацьовував задані кроки, і відразу запрошував Ію на зірку в кіно. Але вона відмовилася, вони кажуть, не хоче діяти в кіно, але танцювати. Але мама і бабуся озвучили – і фільм дебют восьмирічного Ікі, як Іу був названий в домашніх умовах і написав її назву в кредитах.

У класичній грузинській плівці «Чи не загинув», дівчина відіграла роль Цицино, гнізда основного персонажа – молодого лікаря Бенджаміна Глонти. І не втратив серед зоряних акторів.

Крім того, фільм підключав роботу і життя тих грузинських акторів, які знають світ. роль сестри Бенджаміна відіграла яскрава, барвиста Софіко Чиаурелі, яка продемонструвала догляд за дебютантою під час зйомок. Ія Борисівна все одно говорить про те, скільки натхнення, уяву, імпровізації акторки вносять в кожен епізод.

1 999 р.

Веб-сайт: www.ia_ninidze_fan І великий Веріко Аняпарідзе, ака Софіко Чиаурелі, грана в «Не Гріве» характерна роль матері одного з пацієнтів аспіратора Д. Глонти.

І ніхто з цих трьох не знав, що вони були достояли бути пов'язані: коли І Нидзе виходить сімнадцять, вона стане дружиною злодого сина Софіко і, звичайно, онука Веріко – Микола Шенгелаї. Свій шлюб зламав, і симпатія між акторами стала сильнішою і тривалістю життя.

Heavenly Ковтати І, до речі, сподобалося фільмування, тому через кілька років вона буде домовлена грати Маро в музичному фільмі «Мелодії Вері Квартал» (реж. Джордж Шенгеляя, 1973). І жив її характер мрії. Тут Іка знову зірвала з Софіко Чиаурелі.



На початку зйомок двостороннього телевізійного фільму «Хайвенлі Ковтання», дівчина була лише 14 років, але вже встигла зірвати в п'яти фільмах. До проведення перевірок у Ленфільмі, як пам’ятає Ія Борисівна, хоча було великий конкурс, впевненість не залишила її. Після того, як Денис дуже схожий на неї: той самий «світлий, відкритий, оліганнісний і одночасно наївний. й

Тести були дуже люблені режисером Леонідом Квіхідзе. Але багато колег звернулися до нього не ризикувати, довіряючи основну роль занадто молодого художника. І Квінихідзе почав сумніватися.

Грузинський Audrey Hepburn Все було прийнято рішення про те, що режисер з США Джордж Кукор прийшов до кіностудії, який почав працювати з Ленфільмом на музичному Блакитному птаху. Коли він був показаний студією, він побачив підбір зразків Еа. Кукор був захоплений схожістю дівчини з Аудрі Гепберн, і він негайно попросив «глю» йому актриса. У Квінідзе зникли всі сумніви. Ія Ненідзе була лита як Денис де Флориньйо/Мадемосель Нітос на сцені.



Веб-сайт: www.caucas.us Після прем'єри «Хайвенлі Ковтання» Я відразу отримав всю популярність. Талант, органічність, витонченість, пластичність дівчини допомогло блискучо втілювати образ Дениса - потім дилігент, скромний учня монастирського пансіонату, потім сміливий коханець пригод, готовий ризикувати багато заради усвідомлення мрії, потім веселий і ніжний коханець, потім яскрава зірка сцени раптом спалахнула...

"Подарунок" І з Веріко Аняпарідзе, вже дорослий Ія Ненідзе зірвав в знаковій роботі для епоху. Ми говоримо про фільм-паруму Tengiz Abuladze «Повернення», де Ninidze з'явився як Guliko Aravidze – дружина Abel. Як влаштовує пари, фільм багата алегорією, метафорами, символами, алюзіями. Так з невеликою роллю я змогла сказати багато про героїні. Про жінку, думки, почуття, спосіб життя, гармонія поєднуються тільки для відповідальності. Особливо eloquent очі, як заморожені пози Гуліка, її танці на труні батька-в-право.

І Веріко Аняпарідзе, що з'являється в фіналі «Подарунок» в образі блендера, витертий дуже важливим словом: «Що таке дорога, якщо вона не веде до храму? й

Фільмографія Ii Ninidze містить понад сороку роль у кіно та телесеріалі. Але Ія Борисівна відігравала багато в театрі. Тепер виконує більш сольні програми, поєднуючи літературу, театр і вокал.



Аудрі Гепберн, доля відправила багато труднощів. Але вона впевнена, що, пережили їх, вона зуміла позбутися від чогось поганого для своїх дітей і онуків. У світі вона сприймає вдячні і радісно. Вона говорить дуже тепло і поважно людей, з якими вона провела життя. Вона вірить, що балет допомогла їй багато дискримінувати і виготовляти її волі. Коли запитала, як вона виглядає так добре, вона каже: «Я просто спробую не сердитися або ревнощі. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное