Моя мама була дуже нудною, тому я вирішив взяти її за кордоном, але тепер я шкодую її.

А якщо мама retiredВона намагається допомогти їй дітям стільки, скільки вона може. Особливо в міцному році. Ми завжди є дітьми для наших мам. І це не дивно. Наскільки більш ембрація є історіями, в яких мами подаються по-різному.



Але не забудьте, що наші батьки повинні бути старшими. Немає старої енергії, старої запобіжності. Друзі отримують менше, якщо вони залишаються на всіх. Все частіше вони потребують звичайної людської уваги. Як дітям, нам потрібно бути ближче. Навіть якщо це приносить труднощі в домашніх умовах.

Допомога мені з порадами, люди подобаються. Як жити з матір'ю в іноземній країні, і навіть якщо ви абсолютно не встигли нічого, але працювати? Я не знаю, що робити. Навіть мій чоловік помітив про те, що в моїй поведінці, і він, як правило, не дає шкоди про ці маленькі речі. Це страшно!



П'яти, нехай мені сказати вам трохи про себе. Одружена 27. 30, мій чоловік і я переїхав до США для постійного проживання. Як оселитися, знайти робочі місця, звикати до негайних околицях, людей. В основному, ми добре в ньому. Я став менеджером в мережі ресторану. Чоловік, як на батьківщині, йде в автомеханіку. Займається 5 років.

За цей час мати 63 роки. Я люблю і ціную її дуже багато. Але після останнього відправлення батька вона гірше. Пориньте морально. Не робіть мене неправильно: Мама виросла жінка, але вона мала особливий зв'язок з батьком. Я не знаю нічого про них. Як тільки у вашому віці стає ще більш складним. Немає одного, щоб вийти з.



І так, я раджу, що вона приїжджає і жити з нами. Вона погоджується, що це не без проблеми, які ми робимо все паперове, і, нарешті, моя мама закінчиться в моєму будинку. Я зроблю два дні, і ми проводимо час разом. Sunshine, басейн, багато хорошої їжі. Чому? Мама acclimatizes прямо далеко, і це свого роду повинен бути океї.

А потім прийшли, що я говорю про початок. Я мав повернутися до роботи і залишити мами самостійно. вона не знає англійську, вона не може їздити. Навіть підключитися до Інтернету, я повинен бути домом. Що потрібно робити? У мене є басейн. Так це тюрма в почуття.



П'ята мама не ходила за це. Не хочу зустріти когось нового. Навіть якщо людина прийшла з колишніх радянських країн. Після роботи я не хочу йти в будь-яку точку, і ми живемо поза містом. Половина години на машині, щоб провести сорок хвилин в ресторані, навіть якщо не поганий? А потім повернутися до сну без задніх ніг? Я не те, що мій.

Чоловік, замість того, щоб допомогти нам, повністю анотація. Він був гарним, але нічого більше. Як я пішов працювати вранці, я прийшов пізно вночі. Він був щасливий, він любив роботу, він любив команду, він знав мову перед переміщенням. Навіть використовується для місцевого футболу, який більше схожий на регбі. В короткий час мій чоловік дуже добре.



Мама колеги консультує мене, щоб відправити мами на годівлі будинку. Але в першу чергу це не наш метод. І по-друге, мій мама ще не є. Я збираю мене на роботу, якщо вона знала мову і мала більше енергії. Але що ми робимо зараз? Я не можу дати її незнайомцям. Це питання.

Мама повинна жити тут не менше року. Не запитайте чому. Ви просто повинні, це все. Якось цей час ви повинні спробувати жити. Вони не сваряться один з одним і, якщо це можливо, не ходять дівчині. Якщо у вас є якісь думки, я хотів би почути їх. Я не маю ніяких ідей, і мій чоловік не допомагає.



Пелюшки, речі відбуваються в житті. Це правда. Але я не збираюся боляче маму. Вона не народила мене і підняла мене так, що я б зраджу її після цього. Це не те, що люди роблять. І моє рішення про це

Категории

Смотрите также

Новое и интересное