Історія про те, як нескінченна консервація батьків мого чоловіка забрав будинок

Чи можна зробити тушку? А деякі марлі? Я думаю. консерватор У вас є половина балкона або весь підвал? За весь рік ви зможете насолоджуватися смаком власної готової продукції. Хороший хобі для тяги, зрілої людини, яка знає цінність речей і друзів з математикою. Після того, як в магазині, такі товари продаються за абсолютно дикими цінами.



Нове покоління не цінує такі навички. Вони воліють йти в покупках і купити все готове, свіжі. І в деяких випадках вони лежать, щоб зробити це, просто замовлення доставки. Що таке економія? А овочі взимку в будь-якому супермаркеті смакують як пластик. Чи врятував час?

Поведінка батькам чоловіка. Я просто лопається в полум'я, і немає кінця. І проблема банально. Не питання про дітей, які не носять ніс у нашому бізнесі. Ні, вони чудові люди, і я не можу думати про них. Все про збереження. Це їх улюблена активність, їх хобі. Ймовірно сенс життя.



Вони живуть в дачі. Ми перемістили там, щоб насолодитися життям країни, свіжим повітрям, харчуванням і всім, хто має романтику. Моя людина не доглядає, каже, що це в крові. Так я не в своєму бізнесі. Але! Ці дорослі і досить приємні люди фіксують щось в банках щодня. І я не знаю, чому вони це роблять.

Все йде в курсі: м'ясо, риба, курка, овочі, фрукти. Батько-в-одному купили спеціальну машину, щоб зробити рагу, і вони вже придумали безліч варіантів, які голова навколо. Ви коли-небудь спробували рибну тушку, приготовану в одній банці? Або компотування слив і яблук? Сусіди, які захопили бояр і продаються батькам чоловіка. Так вони також зберігають свіжі соковиті м'ясні інгредієнти, не пошкоджуючи. І я підхоплюю для шашликів.



В короткий час це стало проблемою. Тому, перш за все, як виходить, я алергію на деякі види збереження, які мають оцет. І це гідна частина закручених овочів. І по-друге, мама чоловіка і батько не ледачі, щоб довести до нас з країни до міста кілограм 25-30 їх товарів. А потім, дійсно, пара днів. Але банки є привітними як виставка.

Чи можна спробувати консервовані гриби, якщо вони зібрані людиною, яка нічого не знає про гриби? У мене є 5 банок. Уявіть це.



Я спробував давати ці ласощі на роботі. Але в більшості випадків колеги відмовилися. Він сказав, що він був тільки для нього, і я був заборонений його розподілити. Сусіди також дивляться підозріло на мене, але поодинці відмовляються від пропозицій делікатесів. І тільки в малиновому варення так багато цукру вводять, жито до розривів.

Наша квартира невелика, немає додаткового простору. Ви повинні зберігати всі ці банки на балконі і прикрити їх старі куртки, щоб вони не отримали світла. І це просто по всій горлі, просто помпа. Я намагаюся мати естетичність, стиль, краса. Я не хочу жити, як я використовував. Ще одна прогулянка по ній і старому телевізору. Яка краса!



Чоловік, звичайно, лікує це питання набагато легше. Він каже, що продукти, які я алергію їсти себе. Решта несенсу намагатиметься подарувати друзям. Так це буде океї. Я не хочу турбуватися. Але це чотири місяці, і я постійно шукаю на цьому складі. Принаймні, коли я вішався. Найчастіше

В результаті я вирішив взяти кілька банок до сміття. На сьогоднішній день більшість представників неспроможних представників отримали: копії з тріщинами, здуттям. Деякі старі огірки, кабачки і величезні помідори. Скоро, нічого значення. Трохи, але дихання стало простіше. Поганий, що я мав викинути банки для збереження. Але я вже знаю, що магазин продає порожні контейнери, щоб дати батькам чоловіка.



Учора мій чоловік прийшов до мене з величезними гострими очима і попросив мене не одягатися. Він прочитав, що є, виходить, таке, що називається комбуча. Це дуже корисний руббіш, і ви можете виростити його повністю без труднощів. Але це просто автомобіль. І подарував мені трилітрову баночку звичайної непристойної комбучі.



Звичайно, розлучення не відбулося. Але зараз це комбуча пливе з водяними трубами десь. І найголовніше, проблема залишається проблемою. Батьки чоловіка не хочуть зупиняти свої візити з всілякими турботами. Ні мій чоловік, ні я не можу зупинити їх. І мій психічний здоров'я не посилюється від всіх цих дій. Як можна розлучити улюблених батьків?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное