Як альтернативне навчання відрізняється від звичайної школи

Більше і більше людей говорять, що загальна система освіти безперечно застаріла і не відповідає сучасним вимогам. Але в той час як деякі батьки тільки зважають сумно, сподіваючись, що їхня дитина зможе пограти навпіл через всі шкільні труднощі, інші радикально підіймають проблему і відмовляються від відправки дитини до звичайної школи.

Сьогодні видання. "Сайт" Про мотивацію батьків, які відмовилися вести дитину разом з б’єним шляхом і запропонували йому альтернативні методи навчання. Чи правильно вони?





Дитяча освіта
  1. Сімейна освіта
    «Найперше, його син взяв участь у приватній школі, але для нього важко переходити з одного суб’єкта іншому на дзвіниці. Він був використаний для того, щоб кожен бізнес до кінця, і тому нескінченні «хвостики» збив його з іржі. Лавруша була занадто втомлена, стала тривожною, боїться сортів, говорить Тетяна, мати п'ятого класу Лоренції. Похід до сімейного виховання, син за пару місяців, що не вдалося, але потім ми підібрали комфортний темпиУ той же час вони виявили радість тісного спілкування, яке було принаймні в минулому.

    (ХХХ)



    «Це було важливо для мого чоловіка і я втілювати підхід, де вперше приходять можливості дитини і бажання. Потрібно вибрати час для вивчення, правильні підручники, правильний темп. Дитина повинна бути мотивована, щоб дізнатися, він повинен вибрати яку тему для вивчення довше і яка може бути вільно пропущена. й

    «Школи не навчають навчатися, пригнічують мотивацію. В результаті студенти стають неоднорідними, І що вони можуть бути, якщо протягом 11 років вони розповіли, як і які дисципліни навчаються, коли отримати, які підручники для використання, який вчитель довірити? Освіта за межі сфери інтересів і особистої відповідальності дитини, і це неправильно, укладається Тетяна.





  2. Система Монтессорі
    «Після короткого досвіду з нашим диким сином, наша родина повинна вийти з публічної школи. Поповнені заняття, необхідність очікування кожної дитини, постійної незалежної та контрольної роботи заради звітності. Все це призвело до високої навантаження дитини, але він не встиг якісно засвоювати матеріал. Не можна говорити про додаткові кола, говорить мати трьох школярів. Р



    «Мої діти зараз йдуть у приватній школі, де навчають метод Монтессорі. Вони навчають самостійності та належне планування часу, але вони не мають тиску, не мають сили, але пробуджують природний інтерес дитини до навчання, враховують його фізіологічні та психологічні характеристики. й

    «Ще не більше 10 студентів в кожному класі, тому сила вчителя досить для всіх. Навчальна програма побудована таким чином, що кожен предмет пов'язаний з іншими, що допомагає зрозуміти, чому це все навчати. Я також щасливий про відсутність домашньої роботи. Не існує оцінок, тільки внутрішня мотивація. Але кожен раз діти розповідають про те, що вони робили і які вони навчилися протягом дня, вона сказала.





  3. Приватна школа
    «Для моєї першої дочки мій чоловік і я вибрав невелику приватні школи. Ми любимо, що ви відчуваєте себе у великій родині. Для кожного з 10 осіб є два перші класи. Навчання окремо, прогулянка разом. Викладачі консультують з батьками, якщо є навіть невелика проблема, говорить Еліна.



    «Приміром, учитель нещодавно розповів мені про те, що моя дочка застрахована, якщо вона не досягла успіху. Я попросив йому акуратно повідомити дівчину, що не страшно бути неправильним. й

    «Альтернативні школи дуже гнучкі. Для потреб і можливостей конкретної дитини є сучасні навчальні програми, швидке регулювання Так, і викладачі навантажують порядок нижчої (в тому числі без використання паперу), і тому розвиток дитини Чим краще своїх однолітків від звичайних шкіл, жінка сказала.







Звичайно, існуюча система освіти має безліч недоліків. Нові методи запроваджуються протягом тривалого часу, вчителі просочуються в строгу раму, а учні більше цікавляться не захоплюючими знаннями світу, але в безпечному проходженні іспитів.

З іншого боку, організувати дитину Альтернативне навчання Це складне завдання, яке вимагає багато часу і фінансових інвестицій від батьків. Хтось готовий вибрати кращі навчальні програми та кращі викладачі, а хтось впевнений, що його дитина зможе дізнатися все необхідне в регулярній школі. Хто правильно? Тільки час розповість.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное