Lean рецепт цибулі

Довгий чекав весна. Тепер час насолодитися хрусткою зеленню. Сьогодні ми пропонуємо Вам ідеальне тісто, адже його інгредієнти не тільки смачні і корисні, але і чудово підходять всім обмеженням православного кріплення.

Я щиро вірю, що найкраща начинка для пісних тортів є цибулею. Як дитина, цей інгредієнт був включений в всі мої улюблені салати, які мій мама варився під час цієї весни.

Р

Лентне тісто для смажених тортів Приготування ще простіше звичайного, і тому цей рецепт ідеально підходить для всіх зайнятих леді.



Точно. худий Дозволяє зберігати свіжість протягом тривалого часу.

інгредієнти
  • 500 мл води
  • 150мл кукурудзяна олія
  • 1 ст. цукру
  • 1,5 ч.л. солі
  • 25г дріжджів
  • рослинно-масляний
  • 1кг пшеничного борошна
  • 2 великі цибулини
  • 1 пучок зеленої цибулі


Підготовка
  1. У контейнері змішати воду, кукурудзяна олія, сіль і цукор. Доведіть суміш до кипіння і проваріть протягом декількох хвилин, потім остудіть. , Україна



  2. Змийте дріжджі в 50 мл теплої води. Після цього змішайте їх повністю охолодженою сумішшю олії і води.



  3. Вирізати регулярні і зелені цибулі дрібно. Перемішайте ці інгредієнти і додайте в суміш. Тепер можна додати трохи борошна, змішування тесту.



  4. Залиште липке тісто на 1 годину. Коли він подвоює в об'ємі, можна почати формувати тістечка.



  5. Обсмажуємо торт на 3 хвилини з кожного боку в добре розігрітій олії. Бон привіт!





На нашому сайті ви можете знайти безліч простих рецептів, які допоможуть вам спокійно постати, насолоджуючись приголомшливими стравами.

р.

Наші редактори щиро бажаю Вам здоров’я, а також життєрадісний настрій. Пам'ятайте, що будь-яка реклама пройде!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное