Печиво на сирому тісті без дріжджів, мама перевірила рецепт протягом 35 років

Немає часу, щоб пояснити! Я хотів би запропонувати вам найбільш дивовижну страву, яку я бачив на Facebook нещодавно. Це неймовірно ароматний. Грибний млинй Тільки в цей час вам не доведеться мезитися з дріжджами пишним тісто, адже ми варимо його з сиру. Як це?



Щоб приготувати смажені тістечка з грибами, вам не потрібно замішувати тісто протягом тривалого часу і дочекайтеся, поки воно не підходить. У цьому рецепті сир використовується як основа. Однак сама страва не втрачає в порівнянні з класичною версією. Я впевнений, що вам подобається!

Тест інгредієнти
  • 250г сир
  • 1 ст. цукру
  • 200г пшеничного борошна
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л. соди


Наповнення інгредієнтів
  • 500г шампіньйон
  • 1 цибулина
  • 60г плавлений сир
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • сіль і спеції
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. По-перше, давайте начинку. Для цього очищаємо і відрізаємо цибулю кубом. Посмажити її в рослинній олії до золотистого. Подрібніть гриби і обсмажте їх в сухій сковороді до повного випаровування рідини. Потім додайте до них цибулю і попередньо розтоплений сир.



  2. Зменшити вогонь до мінімуму і нарізати начинку на плиті до розтоплення сиру. Не забудьте перемішати гриби з цибулею. В кінці засолити начинку і додати спеції за смаком. Чорний перець буде досить, але можна експериментувати.
  3. Поки начинка охолоджується, готуємо сирне тісто для тортів. Для цього подрібніть сир з зануренням або протріть його через сито. Додайте яйця до обрізки, а також сіль і цукор. Подивляйте його акуратно.



  4. Потім покладіть його в шифер і додайте соду. Змішані з еластичним тістом. Потім розділіть його на 16 однакових частин. З кожного рулону плоскогубці товщиною не більше 3 мм. Поставте трохи фаршу на центр кожного торта і щічіть його в торт.
  5. Покласти сковороду з рослинним маслом на ньому. Для того щоб прикрити торти до середини. Покладіть тістечка в сковороді вниз. Поставте всі тістечка до іржі стану з двох сторін.



  6. Готові торти покласти на паперові рушники так, щоб вони поглинали зайвий жир. Подаємо блюдо разом зі свіжим сметанним соусом. Пальці добре!


Смажені торти з грибами: редакційна консультація Краса цієї страви полягає в тому, що начинка для неї може бути використана будь-яким. Головне, щоб підготувати його заздалегідь, так як краще не покласти нічого сировини в таких коржах. Так само м'ясо, наприклад, просто не варить, поки торти обсмажені.



Я знаю, що не всі люблять смажені торти в рослинній олії. У цьому випадку, ваш ідеальний варіант - торти з заварного тіста в духовці. Успішний рецепт поділився своїм колегою Олександр Дяченко. Вона використовувала яблучне начиння, але ви можете легко змінити його на свій смак.



І якщо вам подобається класична пишні дріжджові тістечка, ми також маємо цей рецепт. Тут, наприклад, докладні інструкції з приготування ситних смажених тортів з яйцями і зеленню. Смачний!

Як зробити торти в сім'ї? Це буде чудово, якщо ви поділите свій рецепт у коментарях. Я чекаю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное