Інструкція з приготування повітряних коржів з капустою

Я недавно навчився воістину універсальний рецепт для любителів тортів. Тісто виходить м'яким, як вниз. Готуємо досить просто, а краще, щоб тісто не потрібно перемішувати на самому початку.

До речі, такі коржі можна зробити з будь-якою начинкою - м'ясом, рослинним. Але я дуже рекомендую спробувати. варити Це була капуста. Подається з першими курсами, ви можете мати окрему страву, ви можете подарувати дітям шкільну школу або взяти з собою на дорогу.

до 1 2 3 4 5+



Капустяні пиріжки в духовці Сьогодні випуск "Сайт" Він розповість, як приготувати. капуста пирогай Дуже ніжний тісто!

інгредієнти
  • 530мл борошна
  • 3 яйця
  • 50г соняшникова олія
  • 40г свіжих дріжджів
  • 1 ч.л. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • 800г борошна
  • 600г тушкована капуста






Підготовка
  1. У зручній ємності розсипають свіжі дріжджі, додають цукор до них і заливають близько 100 мілілітрів молока. Стирайте і залиште на 10 хвилин, щоб дріжджі піднімалися.



  2. До дріжджів 2 збиті яйця, сіль і 400 мілілітрів молока. Подивитись його добре.



  3. Залийте борошно на кілька прийомів, помішуючи ложкою. Це зробить тісто більш однорідним. Покрийте ємність тесту харчовою плівкою і вставте в холодильник на півгодини.



  4. Перенесення тесту на поверхню змащеного рослинним маслом і перемішати з масляними руками. Покрийте тісто харчовою плівкою і залиште на 15 хвилин.



  5. Для зручності тісто ділиться навпіл, кладуть разом і кожен шматок ділиться на 10 частин (близько 70 грам), додають їм форму круглих бункерів. Готуємо начинку заздалегідь. Вона може бути будь-яким. У мене тушкована капуста.



  6. Кожен шматок тесту простягаємо руками (можемо розкачати), а потім посередині викладають близько 2 ст.л. начинки. Дрібно щипуйте краю і викладіть на пергаментно-лінійний лоток шов вниз. Підключіть трохи і закріпіть форму торта.



  7. Збийте яйце, додайте 30 мілілітрів молока і змащуйте торт, залиште при кімнатній температурі протягом 15 хвилин. Випікайте коржі в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20-25 хвилин до готовності.



  8. Це, капуста Готовий. Бодибилдерши!





Редакційна консультація Також я пропоную вам дізнатися, як зробити торти з листового тіста. З кожним укусом, вони оббивають апетитно, і смачна начинка буквально розтоплюється в роті!



Це може бути будь-яким. Якщо ви робите, солодкийОбов'язково додайте 1 столову ложку більше цукру в тісто.

Торти червоні, сонячні, соковиті, і тісто повітряний. Кукурудзяні торти з капустою легко, інгредієнти найлегші і найдешевші, але скільки радості дітям і дорослим мають таке лікування!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное