Як зробити дрібні пиріжки

Це чудовий. м'ясо Вони літають в блимку очей, і вони також нагадують як хінкалі, так і хебуркі. Вони дрібні і неймовірно соковиті. Так, так, я говорю проУральні піпери?

Щоразу я дивлюсь на людину, яка не знає, що «сидить» І виходить, крім нашої землі, вони майже ніде варити. Тексти пісень, а це означає: І це неправильно, тому що вони так смачні!





ДепозитФотогалерея

"Sit-ups" - це веселе ім'я. Урал невеликі торти з м'ясомВони набирають більше і більше популярності в інших регіонах Росії і далеко за її межами. Трохи "сидячий" - і вона розбиває гарячий бульйон. Звідси ім'я: вони «зважають» соком або, іншими словами, бульйон, який утворюється всередині тістечок.

Ці тістечка дуже легко готувати і не вимагають багато інгредієнтів. Для сім’ї і гостей, які оцінять смак і соковитість.

І сьогодні видання. "Сайт" Дізнайтеся рецепт для цих маленьких. соковита Це називається Урал Сіт-Up. Міні-версія смачних чебуреків, вони не можуть бути покинутими!





ДепозитФотогалерея

Як зробити торти з фаршированими інгредієнтами
  • 400г борошна
  • 500г меленого м'яса (порка + яловичина)
  • 2 яйця
  • 4 ст.л. сметани
  • 100 мл води
  • 1 цибулина
  • сіль, перець за смаком
  • 100 мл рослинної олії (для смаження)
  • 150 мл води (або свинини)






Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто, змішайте яйця, сметану, сіль і воду в зручному контейнері. Добре перемішати, потім додати борошно. Борошно може знадобитися трохи більше або менше, так як це залежить від його сорту і виробника. Змішайте тісто в стан м'якості, пружності і однорідності.

    7141576



  2. Залиште тісто, щоб відпочити під харчовою плівкою протягом 15-20 хвилин, і в цей час можна запустити варіння фаршу. Тісто повинна виходити так само, як і на пельменях.



  3. Для начинки можна використовувати фарш, що складається з свинини і яловичини в пропорції 50: 50. Це поєднання дасть особливий соковитий пиріг і сприятиме утворенню бульйону в начинці. У фаршу додайте сіль, перець, цибулю, холодну воду або бринзу з огірків. Моя мама-в-правила мене про груди. М'ясо насичене смаком всіх прянощів, які присутні в паніровці. При додаванні грудей, фарш не потрібно засолити!





  4. А тепер переходимо до утворення тортів. Тісто було розділено на дві частини, кожен прокочував на ковбасу і нарізають на невеликі шматочки. Пам'ятайте, що «сидять» дуже дрібні тістечка, що означає, що тістечка для них також повинні бути маленькими.





  5. Розкачати торт не дуже тонкий, щоб торт не розламався під час смаження і залишається соковитим. Покладіть начинку навпіл плоского хліба, потім сформуйте торт, ретельно свербивши краю. Це робиться так, щоб бульйон не витікає під час смаження. Покладіть каструлю на плиту і залийте рослинним маслом. Олія повинна бути залити досить, щоб зробити торт соковитим.





  6. У нагрітій олії розподіліть "сісти" і обсмажте з двох сторін до раддиної скоринки. Будьте обережні! Якщо відвар починає залити, може бути гарячі бризки.



  7. Отримайте готові тістечка з виделкою або іншим пристроєм, а потім покладіть на блюдо на паперовий рушник, щоб видалити зайвий жир.



  8. Ці торти краще їсти гарячими, прямо з каструлі! Подаємо з оцтом, чорним меленим перцем і гірчицею. Бодибилдерши!



ДепозитФотогалерея



Я також запропоную вам ознайомитися з іншим великим рецептом для саморобних манжетних тістечок під незвичайною назвою «Uplaika». В цьому рецепті немає нічого складного, і торти просто фантастично смачні!



Я дізнався всі тонкощі, як приготувати «Урал позиканди» з моєї матері-в-прави, яка виросла в Пермі. Торти повинні бути маленькими, один або два біти, і напевно соковитими.

І для того, щоб м'ясний сік залишатися всередині торта, він повинен бути добре «заспокійливим», краще це зробити у вигляді «шкарпетка».

Не забудьте поділитися цим особливим рецептом з друзями, дайте їм смак. Латинки занурення!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное