Що не робити на Добре п'ятниця 2022, не викликати неприємності

У п'ятницю в п'ятницю, до Пасха, вірні християни по всьому світу святкують Добру п'ятницю. У цей день віруючі спостерігали за збором, Добра п'ятниця 2022 падає 22 квітня. Сьогодні видання. "Сайт" Як провести цей день і які заборони для християн.



Добра п'ятниця 2022 Церква святкує Великодню 17 квітня, вже зустрілися з Доброю п'ятою. Православні християни святкують Великодню 24 квітня і передають Добру п'ятницю 22 квітня. Добра п'ятниця має велике значення в християнстві, адже саме в цей день Ісус з'явився до суду Понтія Пілат. імператор вирокував Ісуса на смерть. На горі Калварі Ісус був скоригований на хресті, а через два дні він був застрахований.

До четвертого століття на ніч четверга до п'ятниці відбувалися поклоніння та процесії пам'яті хрестоподібного хреста. Тепер християни приходять до храму для матінь, який починається в четвер ввечері і триває протягом всього дня. священики читають Євангеліє записи страждань Христа. У цей день немає церкви служить Літургії, якщо Хороша п'ятниця збігається з Анненціацією.



У центрі храму Шрой Ісуса Христа встановлюються протягом дня, прикрашені квітами і прикрашеними образами. На другому сервісі віруючі стоять свічками своїми руками, а Шруд обмотується навколо храму. Після цього допускаються лише хліб і вода.

Після служби до будинку привозять 12 свічок, з якими вірний стояв у храмі. Ці свічки були встановлені в різних частинах будинку і дозволяють свічки вигорнути. Люди звикли вірити, що це принесе радість і удачі в будинок.

р.

Добра п'ятниця - день миття, тому є багато заборон на цей день. У п'ятницю не можна працювати і робити побутові хори. Всі підготовки до святкувань Великого кінця в Чистому четвері. У цей день слід також запікати тістечка і фарбувати яйця, щоб не відволікатися на п'ятницю від послуг. Церква не забороняє випікання тістечок на Добрій п'ятниці, але наполягає на приниження поклоніння. Без молитв і послуг у храмі, земляні атрибути свята не мають значення. Прийняття говорять, що можна випікати куліци, але перед приготуванням необхідно прочитати молитву «Наш батько» і обов'язково відвідати церкву.

р.

Вони кажуть, що якщо ви запікаєте торт на Добру п'ятницю, він ніколи не зіпсує і буде мати цілющу силу. Але деякі господині стверджують, що торт запечений в п'ятницю вийшов погано. Багато хто вважає, що кулич краще випікати на інші дні тижня, але якщо не вистачає часу, можна випікати кулич на п'ятницю.



Миття, пошиття, посадка чогось в саду є великим гріхом. Збір буде поганим, а залізні об'єкти, що застрягнуть в грунт, принесуть неприємності. У цей день нічого не зрізається ножем, навіть хліб зламаний руками. Неприпустимо, щоб отримати задоволення і пити алкоголь в цей день. Люди, які розважають на Добрій п'ятниці, покриють весь рік.

У цей день слід орієнтуватися на молитву і допомогти близьким. У п'ятницю християни нічого не їсти, а після виїжджання води Шроуд і їсти хліб. Кріплення – почервоніння гріхів перед Богом. По-перше, люди вважали, що людина, яка спостерігає за 3 роки поспіль з четверга до п'ятниці, буде попереджати про те, що Господь протягом 3 днів. Молитва на Добрій п'ятницю є найважливішим для віруючих.





Молитва за спалення душі«Лорд, почуйте мене в цей час!» Я прийшов до вас, і я проповідаю, почуйте мене, грішний і невигідний раб. Не залиште мене, Господи, приїжджайте до мене і затишся. Я молитися за вашу допомогу, великий і милосердний Господь і вівчарка. Не залиште мене і вашого слуги в темряві, не дайте падати і абіс, світло мій шлях і ваш слуга, і відправити сальвація і світло для кого я запитаю вас. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Амен.

Молитва за прощення гріхівО Господи, почуйте мене, царя Божого, пробачте мені мої гріхи, бо Я щиро п'ятався з них. Давайте мені працювати відповідально і вести вірне життя відповідно до ваших команд. Подаруйте мені можливість Ти молитви, щоб бути добрим і в словом і знесеним іншим. Навчіть мене, як протистояти демонічні спокуси, щоб зробити нічого неправильного і не завдати шкоди кожному. Я пишу вам прощення і поради. Амен.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное