Моя найбільша турбота - для дому та сім'ї, і я кажу міцну молитву кожну ніч.

Про це говорять люди. Які молитви читати в домашніх умовах?Так що вони мають реальну потужність і не помилуються А церква каже нам, що не бажано використовувати для цього будь-які слова, які відразу приходять на розум. Ви повинні принаймні прийняти молитву.



Безперервна молитва вважається непристойною ідеальною для смертників. Але це займає багато енергії і енергії, не кажучи вже про час. Хоча звичайна людина завжди може відредагувати невелику молитву, коли він має таке бажання і вільний момент. Скарга до нашого Спасителя ніколи не буде зайвим. Але потрібно знати, як це зробити краще.

Які молитви читати в домашніх умовах Щоденник Молитви можна знайти в православних молитвах. Але для тих, хто не вистачає часу, є спеціальні абразивні видання. Вони можуть бути зроблені з вами на дорозі або зберігаються на робочому місці, біля ліжка будинку. Тексти пісень, а це означає: Текст цих молитв скорочений, який не заважає їм бути канонічним і придатним для щоденних читання.



П'єси Ранкові молитви Ранок. Молитви читають рано. Тільки після того, як Крістіан прокине з сну. Після цього потрібно перейти до ванної кімнати, щоб мити тіло. Поставте свої думки в порядку. Після цього ви можете продовжити своє ранкове спілкування з Богом. Початківцям в цьому бізнесі рекомендується читати кілька молитв в рядку, збільшити кількість часу.

У ранковій молитві це на замовлення:
  1. Дякуємо Богу, що ніч був успіхом.
  2. Запитайте на благословення на решту дня.
  3. Отримати підтримку Бога.
  4. Не можна заспокоїти гріхом.
  5. Промен для здоров'я близьких.




Пілінги Тропарі тримісний.
Позбавляючи від сну, ми падають T, блаженний, і ангельська пісня cried T, Strong: Свята, Свята, Ви, Бог, занурення на Боже.

Слава Отцю та Сину та Святому Духу.

Від odre і сну підійшов мене вгору, Господи, освітити мій розум і серце, і відкрити мій рот, в той же вірш Tia, Свята Трійця: Свята, Свята, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог, Бог!

І тепер і назавжди. Амен.

Суддя прийде, і один день буде піддаватися, але зі страхом ми дзвонимо на ніч: Свята, Свята, Ви, Боже, милосердя.

Господи, помилуйся. (повторна лінія 12 раз)

Вечірні молитви Ідеально вечір Молитви повинні прочитати перед сном. Але сучасний ритм життя стискає всі соки з людини. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Так що вони дійсно готові і вважно наповнювати молитву.



Рентген в соліті, серед свічок і іконок. Почати з луків на пояс або на землю. Все, що ви повинні бути покинутими, зараз є час Бога. Повторний настрій дуже важливий для вечірньої молитви.

У вечірніх молитвах це на замовлення:
  1. Спасибі за останній день.
  2. Запитайте на благословення для мрії.
  3. Задайте прощення гріхів цього дня.


тропарі
Про нас, Господи, і занурення на нас; за кожну відповідь неперевершена, як ми пропонуємо цю молитву Господу гріхів: Про нас

Слава Отцю та Сину та Святому Духу.

О Господи, милосердя на нас, на те, хто довірився, не сердитися з нами зелено, але пам'ятаємо наші нерівності нижче, але подивіться, навіть зараз, якби він був благословенний, і доставить нас від наших ворогів. Ви є нашим Богом, і ми ваші люди, всі ваші роботи з рукою, і ми називаємо ваше ім'я.

І тепер і назавжди. Амен.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ви страхуєте спасіння християнської родини.

Господи, помилуйся. (повторна лінія 12 раз)

Щоб зміцнити віру в серці рекомендувати читання кепікі Щодня. Природно, через переважність текстів неможливо прочитати його вчасно або навіть більше, щоб дізнатися. Церква розділила її на 366 частини. Кожен день календаря має власну частину, яку можна прочитати разом з сервісом.



Євангелія Івана (Джон 16:15-23)

16:15. Все, що батько є морським, тому я сказав, що Він візьме з Муна і декларувати його до вас.

16:16. Незабаром ви не побачите Мене, і скоро ви побачите Я знову, щоб я збираюся до Отця.

16:17. Тексти пісень, а це означає: Тоді деякі його дискрипси сказали один одному, Чому він сказав нам, ви не побачите мене незабаром, і ви побачите мене знову скоро, і я збираюся до Отця?

16.18. Так вони сказали, чому він каже: «ложка?» Ми не знаємо, що він говорить.

16.19. Ісус, розуміючи, що вони хотіли попросити його, сказав їм: «Чи ви попросите одного, що я сказав: «Сонце ви не побачите мене, і скоро ви побачите мене знову?»

16:20. Я скажу вам, ви будете гасити і гасити, але світ буде радісним; ви будете сумні, але ваш сорб стане радою.

16:21. Жінка, коли вона породжує, страждає сорбу, бо вона потрапила; але коли вона породжує дитину, вона більше не пам'ятає сорбу для радості, адже людина народилася в світ.

16.22. А тепер у вас також є серветка, але я побачу вас знову, і ваше серце буде радіти, і ніхто не відчував вашу радість від вас.

16:23 І в цей день ви запитаєте мене нічого. По-справжньому, я кажу вам, що ви попросите Отця в ім'я, він дасть вам.

Які молитви читати в домашніх умовах: псальтер Український Це єдина книга Старого Завіту, яка повністю, без корекцій і скорочень, введена церковна служба. Багато християни стверджують, що слово Бога є найбільш чітко відчуженим в Псалми. Для того, щоб читати одну кафизм в день і одночасно особливо читати слова. Після всього, Старий слов'янський важко зрозуміти сучасну людину. Ви можете бути відсутніми.



Пілінги Катизм 9 Псалм 65

Зійшовши до Господнього, всі землі, співати його ім'я, дарувати славу Його хваллю. Покажіть у Бога, тому що ваші справи страшні, в багатоті ваших повноважень ваші вороги будуть лежати вам. Нехай вся земляна поклоніння Ви і співати вас, і співати з вашим ім'ям, O Highest One. Приїжджайте і дивимося роботи Бога, якщо це страшно в радах синів чоловіків. Увімкніть море в землю, в поглибленні пройдемо наші ноги, там ми будемо радіти в Хімі, домінуючи Його силою через його вік. Його очі дивляться на язики, нехай не ті, хто загрожує себе в собі. Почуття нашого Бога, О язичників, і зробити голос Його хвалю чути, поставивши свою душу в животі, і нехай ноги будуть неприємні.

Бог нас спокусив, ми вибрали вас, як сріблястий Він приніс нам в сітку, він поставив нас на нашому хребті. Він підняв ці чоловіки до наших голів, вогню та води, і приніс їм відпочинок. Я входжу до свого дому з пропозицією опіку, я подарую вам молитву, так як мій рот говорить, і мій рот говорить в моєму серці, я підніме опіку, пропонуючи вам ксенджер, і барани, я підніме оксен від кози. Приїжджайте і почуйте, і покажіть вам, всі ті, хто страхує Бога, щоб зробити душі чудово. До нього мій рот з'ясував і підняв під язиком. Якщо я бачу правду в моєму серці, Господь не почує мене. З цієї причини, коли Бог почув мене, він отримав голос моєї молитви. Боже, щоб не відмовлятися від молитви, і милосердя від мене.

р.

Як ви можете побачити, для домашнього читання є багато молитв, які зручно читати навіть щодня. Якщо ви дійсно зацікавлені в цій темі, є багато речей, щоб вибрати з. Ми бажаємо Вам всіх кращих і плідних днів. Нехай Бог благословить нас сьогодні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное