Турецький сусід навчається в медичному університеті, дав мені гранатовий чай, загадуючи, що у мене є нежить, я часто варю такого потепління на зиму.

Поморатний чай був поширений в Туреччині. У різних регіонах країни готують з додаванням соку, плодової м'якоті, зерна, а також квіток та інших частин омегранного дерева. Немає квітів в руці з очевидних причин. Але ми спробували зробити потепління антихолодного напою з гранатових скоринок. Покажіть, що сталося.

858139

Поморетичні інгредієнти чаю
  • 2 гранати
  • апельсинова шкірка
  • 1 кориця палички
  • щіпка
  • 1 ст.л. меду (за бажанням)


Підготовка
  1. Якщо у вас є очищена граната, відмінно. Якщо ні, ми розповімо, як його очистити.
  2. Миємо гранат ретельно під проточною водою. Віпе сухий. Після чого відрізати її зверху гострим ножем, відкриваючи серцевину і радіальні перегородки.
  3. Поставте на всі розділи ножа. Зазвичай в гранату п'ять до семи.


  4. Поставте ніж в центр гранати і, працюючи з ним як важіль, розділіть гранат на скибочки по лініях зрізів.


  5. Видаліть фільми, в яких вони залишені, і, торкнувшись ложкою на шкірі кожного скибочка, збийте зерна в чашу. Не відкинувшись, нам буде потрібно.
  6. Заливаємо чашу блендера з зернами граната. Зніміть його зануренням на 10-15 секунд і запустіть його через сито. Варто до склянки чорного рубінового соку.


  7. Заварити в літрі води, додати гранатові скоринки і кип'ятити на невеликому вогні під кришкою протягом 10 хвилин. Потім процідити.


  8. Залийте бульйон знову в саутеїн, додайте апельсинову шкірку, свіжий гранатовий сік, корицю і горіх. З останнього бажано не перестаратися, щоб воно не перервуло аромат граната в чайі.
    р.

  9. Доведіть суміш до кипіння під кришкою. Потім зніміть вогонь і дайте настоятися 5-10 хвилин.
  10. Процідіть чай на муги, додайте скибочку лимона, меду і подавайте його до столу.


  11. Для деяких смак може здатися занадто інтенсивним. При цьому слід розвести чай окропом в пропорції одного до одного.


  12. Насолоджуйтеся чаєм!


Смак чаю незвичайний. Це більш ніж кислий, як гранатовий сік. Друзі Туреччини стверджують, що гранатовий чай знімає стрес, посилює імунітет і підвищує стійкість організму до застудних захворювань. Напій вітамін-багатий також рекомендується при нестачі заліза в організмі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное