Мило зробило м'ясо в сумці з сушеною журавлиною, мою матір'ю запропонували випікати елегантний торт, він став коханим.

Взимку хочеться теплоти і комфорту. Увечері я прогріваю будинок за допомогою млинці з журавлиною в поєднанні з чорним чаєм. Тут є смішна історія про цей торт. Близько 3 років тому в сумці з висушеною журавлиною з'явилася без законності. І мій мати, побачивши це, запропонував випікати торт з цією дуже малиною. З тих пір цей торт став улюбленим!

До речі, після того як я модифікував рецепт і замість висушеної журавлини почали використовувати морозиво. Такий торт готують просто, швидко і без зайвих укусів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки журавлиний Чудовий варіант для ситного сніданку, особливо в холодному сезоні!

р.

журавлинна муфта Склад
  • 2 яйця
  • 1 ст. цукру
  • 1 ст.л. подрібнених горіхів
  • 2 ст.л. свіжої, молочної або сухої журавлини
  • 100 г розтопленого вершкового масла
  • 1 ст.л. борошна
  • щіпка


Підготовка
  1. У зручному контейнері збити яйця щіпкою солі на пишну піну. Потім посипаємо цукор і збиваємо її знову. р.



  2. Залити вершкове масло і перемішати. Потім в дві дози додають борошно. Візьміть 2 хвилини.



  3. Очистити заздалегідь, сушити, а потім подрібнити горіхи. Додайте їх до тесту.



  4. Промийте журавлину і висушіть їх паперовим рушником. Будь ласка, зверніть увагу, що для цього торта можна використовувати як свіжі, так і заморожені або сушені журавлини. Додайте журавлину до тесту і акуратно перемішайте ложкою. Якщо ви використовуєте свіжі журавлини, це може бути таким, що деякі ягоди будуть подрібнюватися при перемішування. Не хвилюйтеся, це не страшно, це частково, як це повинно бути.

    р.



  5. Залийте тісто в форму змащеним маслом або покрийте пергаментним папером. Випікати кекс в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45 хвилин до готовності. Перевірити готовність зубочистки в центрі, слід висохнути.



  6. Готовий муфін можна посипати зверху цукровою пудрою або залити шоколадом і прикрасити журавлиною. Бодибилдерши!





Також я пропоную дізнатися, як швидко і просто приготувати смачні худі вівсяні печиво з бюджетних продуктів. При бажанні можна додати журавлину, вишні, мигдаль або шоколад!



Цей журавлинний мафін дійсно є. знаменитості! Дуже вдало поєднує солодкість тіста і м'які кислі ягоди. Я дуже люблю, щоб млинець за цим рецептом можна приготувати як з свіжою, так і з журавлиною, так і з сушеною. Просто оберіть те, що ви зараз і починайте приготування їжі. Поведи мене, сім'я обов'язково оцінить ваші зусилля!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное