Я дізнався про те, що моя дочка була одружена, і мій екс-людей пішов до віддаленого села, він успадкував хабу від родичів.

Життя однієї жінки з дитиною здається досить радісним. У молоді жінка хоче знайти любов, щоб мати дітей від коханої людини. Попадання в любові охоплює очі з вугром, дівчата rush, щоб одружитися, а потім жити роки в нещасливому шлюбі, не знаючи, як вийти з неї. Що сталося в Юлії. До того, як вона одружилася і мала дитину. І пішов вона дочка з чоловіком. А тепер Юлія понад 60 чоловік, вона не загубила час.



Я одружився перший раз я був 20 років. За 2 роки і тоді він запропонував мені. Рік після весілля я подарував дочку. Протягом своєї вагітності мій чоловік підтримав мене, приготував і спробував забезпечити все необхідне. Він був 25 років в часі.



Коли я подарував народження, після місяців безсонних ночей, Леша і я роздратував. Тексти пісень, а це означає: Але він не мав душі в нашій доні. Кожна ніч стояв і санг-лаборі. Він любив грати з нею і дозволив йому пофарбувати нігті лаком, коли Ана була 4 роки. Моя дочка виросла і звернулася до мого чоловіка.



Я зрозумів, що я не хочу жити з цією людиною, я запропонував розлучення. Але Леша плоско відмовилася від переїзду з моєї квартири і сказав, що якщо мені потрібно, я можу упакувати мої речі і вийти. Тексти пісень, а це означає: І він буде залишатися з дочкою. Я жив з мамою в той час і побачила дочку після роботи.

У своїй новій роботі я зустрів чоловіка. Він являє собою косарку з маленькою дитиною і я розлучена жінка. Ми домовилися про символи. Саша запропонував переїхати з ним через кілька місяців. Але я не міг взяти дочку з собою, як Олександр жив з його молодим сином в однокімнатній квартирі. Я звернувся, якщо я не хочу виїхати з квартири, я можу залишити дочку з ним. Він провів більше часу, ніж я зробив. У вихідні я відвідував Анеку, а потім почав приїхати менше і менше.



Через рік Саша запропонувала нову роботу в іншому місті. Я пішов з ним і його сина і пішов з моєї дочки. Саша і я жив 28 років, а потім у нього були проблеми здоров'я і мій чоловік помер. Тим не менш, син мій чоловік виріс і, хоча у нас була хороша дружба, Максим сказав мені шукати інше місце для життя.



Це сталося кілька років тому, перед новорічними святами. У мене немає, я спробував знайти нову квартиру. Через місяць я отримав лист з Чехії. Моя дочка написав мені, з ким я не говорив в усі ці роки.



Ая написав, що вона спробувала допомогти мені. Я не збираю мене довго і чекаю відвідати. Через рік я був у Празі, зустрівся з моїми онуками і сином. Я щаслива, у мене є дочка, онуки і турбота сина. Я не знаю, що жінка, яка стала моєю маленькою.

Але тепер я знаю її знову і вдячна моїй дитині, що вона стала хорошою людиною і не залишила її похилого матіру, щоб помада за себе. Хоча я мав все право відмовити мене, як я роблюсь, коли я був молодий.



Життєва мудрість і поради редакційного колективу змушена Юлії залишити свою дочку з її екс-людом. Чи можна це зробити інакше? Вона могла, але вона проповідувала своє щастя. По-перше, вона і її другий чоловік жив у любові і гармонії майже 30 років. Дякую за свою першу дружину, Юлію може бути гордим з дорослою дочкою. Але вона не зможе зупинити шкоду, що втратив час, можливість побачити її дитину. У цей час Юлія підняла сина, як її власної дитини. Кожен може судити, але лише кілька може зрозуміти.

Він може легко переходити через життя і впевнено. Ми не можемо страждати за пропущені можливості або погані рішення, тому що ми будемо жити в минулому і не зможемо повністю насолоджуватися присутнім.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное