Карамел рецепт гарбуза

Більшість нас цікавиться легкою і швидкою приготуванням. Звичайно, вони повинні бути смачними! Редакція "Сайт" Я вирішив запропонувати вам щось оригінальне, солодке і корисне - рецепт гарбуза, запечена в лимонній карамелі. Цей десерт настільки смачний, що він закохується навіть тим, хто не переносить гарбуза.





У статті ви дізнаєтеся, Як смачно зробити гарбузЯ хочу, щоб любити її. У той же час вам не доведеться витрачати ніяких зусиль на приготування їжі: цей рецепт просто від категорії «не простіше». В результаті ви отримаєте дуже ніжну і ароматну делікатність, яка смакує як консервовані соснові соснові соснові або каштанові варення.

Смачний гарбуз в духовці Інгредієнти
  • 1кг гарбуз
  • 1 великий лимон
  • 0,5 ст. цукру


  1. Вимити гарбуз, порізати шкіру. Зріжте плоди спочатку з напіврингами товщиною 2 см, потім з кубиками.



  2. У мисці змішайте кубики гарбуза з цукром. Очистити лимон і нарізати невеликими кубиками.



  3. Додайте лимон на гарбуз і перемішайте. Передача в форму випікання або глиняний горщик, обкладинка кришкою або фольгом листка. Відправте суміш в духовку, щоб запікати 30 хвилин при температурі 180 градусів.



  4. Після півгодини перевірте гарбуз для солодкості. Додайте більше цукру при необхідності і запікайте 10 хвилин без кришки. Використовуйте дерев'яний меч для визначення готовності гарбуза: якщо кубики проколюють через без зусиль, блюдо готове.



  5. Нехай гарбуз остудить і перенесемо десерт на гарну порцію пластини. Подавати холод. Простий і смачний гарбуз Дуже естетично виглядає, поєднує апельсин, теплі відтінки. Я хочу спробувати!





Всередині шматки гарбуза виходять солодкими, і зовні - з невеликою кислинкою. Крім лимона, можна також додати вандарин, апельсин, лимонну шкірку, сухофрукти, горіхи, корицю - будь-яку душу хоче!

Термін зберігання гарбуза в будинку дуже довго - 5-7 місяців. Якщо ви хочете насолодитися здоровими яскравими фруктами в холодну пору року і до першого тепла, приготуйте смачні гарбузові варення за нашим рецептом. Уявіть, як звичайна чайна вечірка перетвориться в справжній відпочинок, якщо є шматочки апельсинової солодкості в креманці!

Не дивно, що гарбуз є символом життя, здоров'я і довголіття. Якщо це можливо, спробуйте включити його у Ваше меню. Кілька корисних рецептів від нашого арсеналу допоможуть вам.

Не дрочити себе з довгою очікуванням, але досить спробувати зробити гарбуз в карамелі лимона і запропонувати ласощі ваших друзів! Не забудьте розповісти про цей метод приготування смачного десерту.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное