Злаки гарбуза потрапляють в суміш крохмалю і какао, подають гостям замість солодощів для чаю

Я люблю їсти цукерки замість цукерок. Я особливо люблю сосни і гарбузи. До речі, купуючи готові цукерки набагато дорожче, ніж приготувати їх самостійно. Наприкінці літа я зробив цукерки з кавунових скоринок. Щоб бути чесною, я не отримую, як кальмари. Про те, як я зробив гарбуз цукерки в духовці, я з радістю розповість вам. Немає нічого важкого, але потрібно бути пацієнтом.



При лікуванні гарбуза ця осінь виявилася настільки успішним, що навіть мій чоловік не помітив, як він ate половину цукерки з нелюбленого гарбуза. Насправді цукерки смачні. Я люблю додавати їх до випікання або просто росити замість льодяників. Якщо ви подрібните в бездомний гарбуз, спробуйте зробити його можна. Муск гарбуза краще для цукерок. Вихід також виходить гарбузовим сиропом як бонус.

р.

інгредієнти
  • 800г гарбуз
  • 400г цукру
  • 100 мл води
  • 1/2 лимонного соку
  • 1 щіпка кориці
  • пілінг
  • 1 ч.л. кукурудзиstarch
  • 1 ч.л. цукрового піску


Підготовка
  1. Очистити гарбуз від шкірки і вирізати його кубиками вимірювальними 1 см. Не різати гарбуз занадто великий, або він буде сушити протягом тривалого часу. 8617934



  2. У горщику з товстим дном залийте цукор і залийте його 100 мл води. Додайте до цукрової суміші сік половини лимона і перемішайте масу так, щоб цукор розчинився. Коли сироп кип'ятить, кип'ятить його ще 5 хвилин на середньому вогні.



  3. сироп повинен бути золотистим кольором. Тепер залийте сиру гарбуз з гарячим сиропом, додайте апельсинову або мандаринову шкірку і корицю і варіть гарбуз на середньому вогні до кипіння.
  4. Після кипіння рідини кип'ятіть гарбуз ще 5 хвилин. Потім зніміть вогонь і закрийте його. Коли гарбуз повністю охолоджується, потрібно відварити його в сиропі 3 рази до тих пір, поки він стає м'яким.



  5. Поставте гарбуз на сито і дайте сироп зливу. Після цього викладають кожну частину на сковороді, накриту папером.
  6. Суші цукерки від гарбуза в духовці на 100 градусів 2-3 години. Потім збирають цукати з бритви і відварюють їх в сумішшю крохмалю і цукрового піску.





Ви можете зберігати цукерки в банці або контейнері при кімнатній температурі з щільно закритою кришкою. А сироп гарбуза необхідно покласти в холодильник. Смачно їсти млинці, або можна додати сироп в кашу. Суха цукерка зручна в сушильній шафі для овочів, але для нестачі її духовки також добре справляється з цим завданням. Ви коли-небудь зробили гарбуз цукерки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное