Побачити мене, і мій власний дитячий одяг з рельєфом і не приходять.

Душа в ірмоіль Це може бути з різних речей. Щось трапилося, було відчуття, просто поганий настрій. Але іноді це повна непорозуміння того, що відбувається. Чому це? Для чого? Напевно, кожен був в аналогічній ситуації. І це добре, коли його можна вирішити. Але що якщо є тільки безперечно?



Редакція "Сайт" Він завжди ділиться найбільш захоплюючими історіями з вами. Ми сподіваємося, що читачі завжди знайдуть розумну відповідь на всі неіснуючі долі. Коли суспільство піклується, завжди є вихідним. Ми запитуємо, що наші поради Здається, що ситуація, яку ви дізнаєтесь не так рідко.

У мене майже сімдесят років я раптом зрозумів, що ніхто не потрібен. Так сталося, що тепер я живу окремо: діти давно створили власні сім’ї і зайняті власними справами. Я використовую, щоб зробити це нормально, але речі, які відкривали очі. Я зрозумів, що весь час я присвятив дітям малоймовірно повернутися.



Я був відданий, коли вони ще дошкільні. Я отримав, як краще я міг. Вони не мали великопаранти, тому вони зуміли все самостійно. Все відбулося, звичайно. Після того, як я працював двома роботами протягом декількох років, і вони залишились в дитячому садку, потім на подовженні, після чого в домашніх умовах.

Зрозуміло, що я спробував тримати дисципліну, ніхто не може допомогти. Може бути, що вони тримають груд проти мене так? Це дивний, що як дорослі вони не розуміли відповідальності, яку я мав. Так, я тримав їх в клинових рукавичках, але я підняв людей.



Закінчили вищі навчальні заклади, отримали популярні спеціальності. У той час я лежав в шарі - у мене було трохи зайвого часу. Але потім я допомагав їм своїм онукам, і там були побоювання про це, і я повернувся в ритм, щоб говорити. Вона навіть спробувала допомогти з грошима і зберігала роботу.

Але цей графік, звичайно, давав роздратування фруктів, значно поголені здоров'я. Вона завершилася в стаціонарі і витратила понад десять днів. В цей час дочка відвідала мене тільки один раз, і мій син не прийшов на всіх. Коли я був виділений, мій лікар раджу мені не переробити. Але діти знову привели мене онуки.



Звичайно, я не можу сказати ні. Що про них? Тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, для подачі. В цілому терапія була відведена, я відчуваю, погіршиться. Одного разу я просто не збираюся з ліжка. Я зателефоную мені дочку, говорячи про швидку допомогу. Я запитую, щоб прийняти сина до лікарні, він каже, що він зайнятий, немає часу. Я пішов до лікарні знову.

Цього разу я трималася довше, я хотів відпочивати і заспокоїти мої думки. Лікар назвав своїх дітей самостійно, сказав мені, що я не повинен бути лівим, мені потрібна допомога. Це те, що діти показали мені, як важливо, я до них. Моя дочка відмовилася взяти мене, хоча вони живуть в трикімнатній квартирі. І син вже має співрозмовника в будинку, матір нареченої.



Для того, щоб сказати, що моя душа в ірмолі, це сказати нічого. Я думаю, що діти просто зраджують мене. Для чого? Чому мені подобається? Вранці я побував сусідом з першого поверху, молодою жінкою, а також одною матір'ю. Побачити мене в швидкої допомоги, прийшов, щоб побачити, як я робив. Я закінчив крісель і розповідав її все, як це було.

Мій сусід сказав, що вона допоможе мені. Я відмовився, але приготував мене їжі, дав мені чай. Я забрав гроші, пішов в аптеку і магазин. І вона допомагає мені протягом місяця. Він займає половину свого пансіонату, купує крупу, готує мені їжу. Решта комунальних грошей йде до всіх домогосподарств.



Я залежав від незнайомця. Знайте тільки зітхнувшись з рельєфом, коли вони дізнаються, що хтось шукає мене. А син навіть запропонував йому переписати квартиру, вони кажуть, що у вас є всі види ... незнайомців. Мій Бог, найгірший мій життя тепер їхні слова. Що ви неправильно? Шамінь. Я жив для них.

Зрозуміло, як діяти в такій ситуації. Діти не відмовилися, але при цьому нульова увага. Вони вже думають про квартиру. Якщо ви не хочете, ви не будете плутати. Написати коментарю, які поради можна подарувати жінці? Що робити з цим?



Душа в ірмоіль Зважаючи на те, що ваші діти не помічають вас більше. Все, що я можу зробити, це сльози. Читати нашу статтю про те, скільки господарських хорів можна розбити на бабусях, які прийшли до онука. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное