Чому ви не повинні трубувати кожен куточок про запланований відпочинок

У світі дуже дивні люди. Для яких трава завжди зелена в мікрорайоні. І це люди ніколи не зможуть прийняти чуже щастя і не дратувати своїх сусідів. Але іноді перехрещує всі межі. Я почув історію про те, як сусід з хворою дитиною.

Редакція "Сайт" Він розповість вам історію про порожнє протистояння, яке виникло від глибини дивної людини. Поставити його просто, про реальний світлий.

А сусід прийшов до відвідування Ця історія розповіла мені колишнього однокласника. Ми не говоримо багато, але іноді ми дотримуємося дотику. В інтернеті ми подзвонимо, і коли приїжджаємо, ми збираємося разом для кави.

Так дочка стала друзями в школі з хлопцем, виявилося, що вони сусіди в в'їзді. Згодом вони почали бути друзями з сім’ями. Молодих хлопців, які звикли відвідати один одному. Дітям з нагоди обміну невеликими подарунками.



Але студент почав помітити, як поведінка матері хлопчика почала змінюватися, а не для кращого. Про те, що чоловік придбав новий автомобіль. А сусід відразу почав пиляти чоловіка, щоб купити автомобіль. Що я розповів мій однокласник.

Далі Якщо студент отримав подарунки від свого чоловіка, то друг негайно вимагав аналогічних з неї. Але тільки краще і дорожче. У родині сусіда почали дискордувати і проблеми з бюджетом.

р.

І це сталося, з якого, особливо в нашому важкому часі, ви можете безперечно сірий. Моя подруга збиралася до Туреччини, щоб піти на відпочинок з цілою родиною. Про це дізнався і просив відвідати. Подаруйте подарунок до моєї дочки.

Вони вийшли з сина, хоча він не виглядав добре. Просто трохи. флаббій Діти відправили для гри в кімнаті і сіли на кухні. Моя подруга відразу ж занурила щось неправильне, сказав, що не встигла сидіти на довгий час, вона необхідна для отримання готовності до дороги.



Коли сусід пішов, вона якось безпосередньо наполягала, що мій син захопив дочку. Він був дивним, тому що вони ніколи не сказали Все було втілено, але сусід не залишався, поки не зробив, що вона бажала.

Але всі секрети стають очевидними. Учитель і сусід використовують той самий форум для мам в Інтернеті. Ви можете знайти і отримати корисні поради. Так що вранці, на форумі, сусід створив тему про спеку і слабкість дитини.



Виявляється, що сусід начинив дитину антипіретичним і перетягнув його на відвідування. А потім вона зробила її hug так, щоб дівчина обов'язково була заражена і ніхто не буде йти на відпочинок. Це не те, що мій однокласник очікуваний, звичайно.

р.

Вони припинили спілкування. Кит і без будь-яких скандалів. Дитина, дякуємо Богу, не заражав, але хлопчик заспокоїв горло ускладненнями. Тоді вони навіть сплачували йому для лікування з цілим входом: він нічого не винний.

З редакційної колегії, це історія. Деякі люди іноді ловать чуже око. Все це страшні наслідки неправильного виховання і дитинства з вічною страшністю найпростіших речей. Не знаю, що я зробив. Що ви думаєте? Чи є такі ситуації? Що робити? Поділитися ним в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное