Чому засолити підлоги на кухні

Кожен господиня запитує: Як очистити кухню? Питання легко відповісти. Ви просто повинні розкачати рукави і зробити прибирання. Однак ви можете заощадити час і гроші, якщо ви використовуєте невеликі хитрощі. Як очистити підлогу на кухні і в будь-якому іншому місці квартири, ми будемо говорити в цій статті.



У магазинах з побутовими хімічними засобами можна знайти безліч різних інструментів для миття підлоги. Всі вони містять шкідливі інгредієнти і після використання продукту, всі кухонні запахи люблять хімічні речовини. Багато людей не люблять, вони шукають інші способи. Я повністю підтримую їх і не користуюсь популярними хімікатами.



Для очищення підлоги на кухні використовуйте звичайне мило. Але якось він закінчився в домашніх умовах, і я був занадто лази, щоб піти в магазин: він був дощ. Я пішов в Інтернет, як люди кажуть, "Google" і знайшов дуже цікавий лайфхаок. Виявляється, що плями на підлозі можна мити звичайною кухонною сіллю. З тих пір моя дружина і я жартував: «Підлоги не промиваються, але засохнуть!»



Сіль - відмінний помічник для прибирання будинку. Це старий, перевірений інструмент, який використовується нашими мамами і бабусями. Крім того, він універсальний і підходить для будь-яких поверхонь в будинку, чи є ламінат, плитка або вологостійкі пофарбовані поверхні.

Соляна розчин добре промиває різні види забруднень і знімає плями. Крім того, пил не прилипає так багато до поверхонь, які обробляють сіллю водою. Для боротьби з плямами, соляний розчин необхідно перемішати до «в'яти» бруд. Для цього можна додати соду або оцет до неї.



До речі, не забудьте про запобіжності. Під час використання розчину необхідно носити рукавички. В іншому випадку сіль може потрапити в тріщини або подряпини на руках. Також не лікуйте солоний ламінат, паркет і поверхні мармуру або граніту. Сіль необхідно розвести в теплій воді так, щоб він повністю розчинився і не залишає за розлученнями.



Сіль також є відмінним дезінфікатором, який допомагає усунути джерела різних інфекцій і мікробів. Для тих, хто має дітей: сіль не викликає алергії і несприятливих реакцій. Крім того, якщо використовувати сіль для миття підлоги, ви також зможете дезінфікувати повітря в квартирі.



Як приготувати розчин? Для приготування розчину необхідно розвести 4 столові ложки солі з 5 л води. Потім до розчину додають 5 столових ложки 9% оцту. Також оцет можна замінити содою: його необхідно додати рівно половину кількості солі.



Цей метод допоможе заощадити, а також ретельно вимити підлогу і інші поверхні на кухні. До речі, сіль може використовуватися для прибирання по всій квартирі - це сейф, екологічно чистий, не викликає алергії. Спробуйте і ви «солоди» підлоги в квартирі, і ви побачите: весь будинок буде блискати свіжістю і чистотою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное