Як ви можете жити, якщо ви будете мати і вибрати дружину?

Історія про те, як спогади своєї матері зробили безтурботним сином, відчуйте гілля і сумуйте в середині новорічних свят, кілька залишать байдужим на цей січень вечір.



Не буде щасливого початку або щасливого закінчення. Але ще варто прочитати. Чому? принаймні, щоб дізнатися одну з основних уроків життя і не намагатися на тому ж граблі, як героя сьогодні оповіді.

Цього року я провів лоніестську Різдво мого життя. Хоча будинок був наповнений гостям, і кухня готувала гала-вечерю гарною дружиною, я відчував себе як найщасливіша людина світу.

Напередодні новорічних свят я дізнався, що я втратив маму назавжди. Я не хотів би сказати до неї. Але найгірша частина ще не така. Найгірша частина полягає в тому, що я не хотів сказати подяку вам моїй мамі за все вона зробила для мене, поки вона була живою.



Коли я був молодий, я зробив найактуальніші речі, щоб попросити маму йти в країну. Але тоді я навіть не можу уявити, що виповнить цей неоднорідний запит в кінці.

З 17 років я почав заробляти своє життя. До тих пір всі витрати і турботи були на плечі матері, так як батько залишив додому, коли я був дуже молодий. Навіть коли вона не фінішувала їсти і заморожувати в гірку зиму в старих витоках, мама зробила все можливе, щоб забезпечити мене всім необхідним.

7 999 р.

Коли я був 23 роки, я запросив працювати на велику фірму в Москві. Так коротко після моєї зайнятості я переїхав з села до столиці. Для того, як ми проживали казкою. Здавалося б, що життя, нарешті, починає краще, але незабаром стало зрозуміло, що реальні проблеми кладуть попереду.

Через шість місяців після того, як ми переїхали, фірма вирушила банкрутство і втратила свою роботу. Я мав змінити свій офісний костюм для роботи уніформи і отримати роботу на першому будівельному майданчику я поїхав через так, щоб я міг платити за житло і крупи. Гроші лякалися навіть для цих простих потреб. На вершині цього я впала в любов з високою дівчиною.



Я думав, що я не буду жити без цієї дівчини. Так мені довелося працювати важко, щоб отримати її увагу. Коли це сталося, наші відносини зросли занадто швидко. Я знаю, що якщо я відмовився, я втратив її назавжди. Але я також знав, що моя зарплата не достатньо для підтримки трьох осіб.

Я мав зробити вибір: подбати про моєї літньої матері або почати свою сім'ю. І я вибрав другий.



Я вирішив поспілкуватися з матір'ю і попросити її повернути в наше рідне село, де її сестра живила, сподіваючись, що вона могла б доглядати за нею. Я пообіцяла, що я зроблю її назад, коли речі краще. І мій мама погодився прямо. Я почула ніч перед лівою, але нічого не можна зробити. Це рішення для проблеми, здавалося мені тільки право.

Я був сподіватися мій мама буде прокинутися до сніданку, як звичайно, так що я можу піти і покласти її на автобусі. Але це не сталося. Коли я прокинувся, вона не була дому. Все, що зліва - це замітка: "Сон, не хвилюйтеся про мене." Я гона бути тонким, жити життям. Поцілунки, Мама.

Якщо я знав, що цей день буде наш останній день разом, я ніколи не зробив це.

Габаритний зображення

Я рідко назвав мою матір'ю, і я ніколи не думав про її відвідування. Всі мої думки були зосереджені на пошуку найкращої роботи і любові дівчини. Це було схоже на тижні, місяці і навіть роки. І коли я прийшов до мого почуття і прийшов до села, щоб виконати обіцянку моєї матері, вона була занадто пізно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное